Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuzne vijesti

+2
Lili
Stiv
6 posters

Go down

Tuzne vijesti Empty Tuzne vijesti

Postaj  Stiv pet ruj 04, 2009 3:07 pm

Jako je tesko napisati tuznu vijest i podijeliti je s drugima. Jedan je nas clan, ZVONCICA, vec dugo vodila bitku protiv jedne teske bolesti koja ju je snasla. Medjutim tu je bitku izgubila. 25.07 ove godine je nakon duze i teske bolesti preminula u svojoj 15 godini. Zvoncica je bila odlicna ucenica jedne skole u BiH, hrabro se nosila sa svojom bolesti hrabreci svoju majku koja je sve uradila da svoju kcerkicu vidi ponovo veselu i zdravu. Zvoncica se registrirala u nasem forumu i upravo sadasnji izgled ovog foruma mozemo dobrim dijelom njoj zahvaliti. Zvoncica mi je pomogla da uradimo zadnju konfiguraciju ovog foruma (raspored tema, podforuma i sl.).U pravilima ovog foruma pise da ce svi clanovi koji poslije odredjenog vremena ne napisu ni jedan post biti obrisani. Zvoncica je nakon registracije morala na operaciju i nazalost nije uspjela da pise u nasem forumu, ali ja sam mislio da je ipak ostavimo kao naseg Pocasnog clana.
PS. Iskrena sucut njezinoj mami u moje osobno ime, ime moje obitelji i svih clanova ovog foruma i stranice. Budi hrabra, tvoj je andjelcic u sigurnim rukama. Sad imas svog najboljeg andjela cuvara.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Lili ned ruj 06, 2009 7:10 pm

Umro glumac Vanja Drach

Tuzne vijesti 0024546
Poznati
hrvatski glumac Vanja Drach umro je danas u 77. godini, nakon kratke i
teške bolesti u zagrebačkoj Klinici za plućne bolnice Jordanovac.

Vanja Drach rođen je u Bošnjacima pokraj Vinkovaca 1932.

Diplomirao je na zagrebačkoj Akademiji dramske umjetnosti 1956. Nakon
završenog studija dvije godine glumi u Dramskom Kazalištu "Gavella", a
potom prelazi u Hrvatsko narodno kazalište (HNK) u Zagrebu.

Od 1975. kao slobodni umjetnik najviše nastupa u "Teatru u gostima", a
povremeno u Teatru ITD te na Dubrovačkom ljetnom festivalu i Splitskom
ljetu. Nakon pet godina vratio se u HNK.

Glumački talent potvrdio je u antičkim dramama, Shakespeareovim
tragedijama i komedijama, Moliereovim komedijama te interpretacijama
likova Miroslava Krleže.

Uz brojne značajne kazališne uloge Vanja Drach je odigrao više od
dvadesetak uloga u igranim filmovima različitih žanrova (H-8, Careovo
novo ruho, Godišnje doba, Za sreću je potrebno troje...) i
televizijskim dramama i serijama (Kapelski kresovi, Nepokoreni grad,
Gruntovčani, Lud, zbunjen, normalan...).

Desetljećima je surađivao i u dramskom programu Hrvatskog radija.
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Lili uto ruj 15, 2009 7:39 am

WASHINGTON - Patrick Swayze,
američki glumac koji se proslavio filmom "Prljavi ples", a kasnije i
"Duhom", umro je u ponedjeljak u dobi od 57 godina nakon više od godinu
i pol borbe s rakom gušterače.
Patrick Swayze danas je mirno preminuo uz članove svoje obitelji, nakon
hrabrog suočavanja s iskušenjima svoje bolesti u zadnjih 20 mjeseci -
rekla je u priopćenju objavljenom sinoć njegova publicistica.

Ni jedna druga pojedinost vezana uz njegovu smrt nije objavljena.

Obožavatelji
glumca, kojeg je 1991. magazin People proglasio "Najprivlačnijim
muškarcem", bili su spremni za takav ishod već više od godinu dana
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 11:35 am

Stiv je napisao/la:Jako je tesko napisati tuznu vijest i podijeliti je s drugima. Jedan je nas clan, ZVONCICA, vec dugo vodila bitku protiv jedne teske bolesti koja ju je snasla. Medjutim tu je bitku izgubila. 25.07 ove godine je nakon duze i teske bolesti preminula u svojoj 15 godini. Zvoncica je bila odlicna ucenica jedne skole u BiH, hrabro se nosila sa svojom bolesti hrabreci svoju majku koja je sve uradila da svoju kcerkicu vidi ponovo veselu i zdravu. Zvoncica se registrirala u nasem forumu i upravo sadasnji izgled ovog foruma mozemo dobrim dijelom njoj zahvaliti. Zvoncica mi je pomogla da uradimo zadnju konfiguraciju ovog foruma (raspored tema, podforuma i sl.).U pravilima ovog foruma pise da ce svi clanovi koji poslije odredjenog vremena ne napisu ni jedan post biti obrisani. Zvoncica je nakon registracije morala na operaciju i nazalost nije uspjela da pise u nasem forumu, ali ja sam mislio da je ipak ostavimo kao naseg Pocasnog clana.
PS. Iskrena sucut njezinoj mami u moje osobno ime, ime moje obitelji i svih clanova ovog foruma i stranice. Budi hrabra, tvoj je andjelcic u sigurnim rukama. Sad imas svog najboljeg andjela cuvara.



Sad Hvala Stiv za ovakve riječi ,Zvončica je živa u mom srcu,Moj anđeo čuvar.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Stiv pon stu 02, 2009 2:16 pm

Tuzne vijesti Faridd
Preminuo prvi komandant Brčanske 108 brigade Farid Mujkanović

U utorak navečer u UKC Tuzla preminuo je prvi komandant 108 Brčanske brigade HVO i Armije BiH Farid Mujkanović. Mujkanović je prije mjesec dana zadobio povrede glave, najvjerovatnije usljed pada, to se iskompliciralo, te je operiran u Tuzli gdje je preminuo.
Farid Mujkanović je rođen 1. jula 1963, diplomirao na Akedemiji Kopnene vojske, penzionisan 2008.godine, živio u Maoči.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  malo navratio uto stu 03, 2009 7:13 pm

Znali netko možda gdje je zaradio ovaj "pokojni gospodin" čin PUKOVNIKA ?? Arrow affraid

malo navratio


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Lili sri stu 04, 2009 4:36 pm

malo navratio je napisao/la:Znali netko možda gdje je zaradio ovaj "pokojni gospodin" čin PUKOVNIKA ?? Arrow affraid

Ja nevdim da u gore navedenom postu pise da je bio pukovnik. Tuzne vijesti Affraid
A ako je i bio, pa bice, da je necim zaradio, mozda cak iz bivse JNA, da je neki cin imo, jer koliko vidim diplomiro je covjek.
Malo navratio,mozda niste isli u istu skolu tj, akademiju, a mozda niste bas bili u istoj kasarni, pa ga nisi sreo. Tuzne vijesti Icon_mad Tuzne vijesti Icon_evil
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  malo navratio čet stu 05, 2009 5:16 pm

Lili je napisao/la:
malo navratio je napisao/la:Znali netko možda gdje je zaradio ovaj "pokojni gospodin" čin PUKOVNIKA ?? Arrow affraid

Ja nevdim da u gore navedenom postu pise da je bio pukovnik. Tuzne vijesti Affraid
A ako je i bio, pa bice, da je necim zaradio, mozda cak iz bivse JNA, da je neki cin imo, jer koliko vidim diplomiro je covjek.
Malo navratio,mozda niste isli u istu skolu tj, akademiju, a mozda niste bas bili u istoj kasarni, pa ga nisi sreo. Tuzne vijesti Icon_mad Tuzne vijesti Icon_evil

a vidim ti jesi ( išla na akademiju )... na koju se to akademiju ide za PUKOVNIKA Laughing

da si bila u JNA znala bi kako se stiču činovi - a ovaj gospodin je to steko na sigurni nama Hrvatima nimalo drag način Wink

malo navratio


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Stiv čet stu 05, 2009 6:37 pm

malo navratio je napisao/la:
Lili je napisao/la:
malo navratio je napisao/la:Znali netko možda gdje je zaradio ovaj "pokojni gospodin" čin PUKOVNIKA ?? Arrow affraid

Ja nevdim da u gore navedenom postu pise da je bio pukovnik. Tuzne vijesti Affraid
A ako je i bio, pa bice, da je necim zaradio, mozda cak iz bivse JNA, da je neki cin imo, jer koliko vidim diplomiro je covjek.
Malo navratio,mozda niste isli u istu skolu tj, akademiju, a mozda niste bas bili u istoj kasarni, pa ga nisi sreo. Tuzne vijesti Icon_mad Tuzne vijesti Icon_evil

a vidim ti jesi ( išla na akademiju )... na koju se to akademiju ide za PUKOVNIKA Laughing

da si bila u JNA znala bi kako se stiču činovi - a ovaj gospodin je to steko na sigurni nama Hrvatima nimalo drag način Wink
Mozda ti znas nesto vise nego mi, ali koliko je meni poznato on je bio prvi zapovijednik 108. Brcanske brigade, sto znaci da je zapovijedao i Hrvatima.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Holidej sri sij 06, 2010 9:29 am

Jutros je umrla Jela Gutic iz D.R. koja je zivjela u Echingenu- kod Ulma.


Pokoj joj vjecni, pocivala u miru.


Zadnja promjena: Holidej; čet sij 07, 2010 10:58 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Stiv sri sij 06, 2010 8:54 pm

Iskrena sucut obitelji Gutic
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Beba čet sij 07, 2010 4:26 pm

Moja iskrena sućut ožalošćenim
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Holidej sub tra 24, 2010 6:38 pm

Danas je u 11:30 UMRLA Mara Kaurin(gutic) , (Marka i Ane Gutic kcerka) u Svicerskoj.Sahrana je u Srijedu u 13:00h u Baracima kod Mrkonjicgrada. Iskrenu saucesce od Fam.Starcevic iz Düsseldorfa.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Stiv pon lis 25, 2010 8:22 pm

BRČKO-MEZARJE IVICI: U Brčkom ukopan Abid Jahić, otac Lepe Brene
Abid Jahić (80), otac najveće folk zvijezde na prostoru bivše Jugoslavije Fahrete Živojinović poznatije kao Lepa Brena, preminuo je od posljedica saobraćajne nesreće koja se dogodila prije dvije sedmice u Brčkom

Na mezarju Ivic danas je ukopan Abid Jahić nakon ikindije namaza, te dženaze koju je predvodio glavni imam Mustafa Gobeljić.

Dženazi Abidu Jahiću prisustovali su brojni građani distrikta, prijatelji te prvi čovjek distrika Dragan Pajić.

Na mezarju pristutnima su se kratko obratila Fahreta, njega sestra i brat.

Abid Jahić (80), otac najveće folk zvezde na prostoru bivše Jugoslavije Fahrete Živojinović poznatije kao Lepa Brena, preminuo je od posljedica saobraćajne nesreće koja se dogodila pre dvije nedjelje u Brčkom.

Abid Jahić je preminuo u petak, a poznata pjevačica je zbog tragičnog događaja prekinula put u Sjedinjene Američke Države. Ona se u Ameriku planirala uputiti sa porodicom da proslavi svoj 50. rođendan, jer je prije toga dobila uvjeravanja da je zdravstveno stanje njenog oca normalizovano i da se on oporavlja?!

Abida Jahića je prije dvije nedjelje udario autobus u saobraćajnoj nesreći, poslije čega je primljen u Univerzitetsko-klinički centar Tuzla, gdje je jedno vrijeme zadržan u bolnici i ubrzo pušten na kućno liječenje. Infobrcko.com


Tuzne vijesti 310ed87e3579ab1bc88f977c120eaf4c
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Beba pon lis 25, 2010 8:45 pm

Stiv jojjjjjj izvini i nije mi ovo tužna vijes ,možda Breni odnosno Fahreti Jahić proradi savjest ima razlog zašto tako mislim
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Stiv uto lis 26, 2010 3:33 pm

Abida, Breninog oca sam poznavao jer je dolazio mojoj babi i davao inekcije, a bio je nekoliko puta u nasoj skoli gdje je djeci davao vakcine i sjecam ga se kao dobrog covjeka, u druge stvari ne ulazim.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Holidej sub sij 29, 2011 10:13 pm

Danas u 10:00 sati umrla je Mara Krajina.
Sahrana ce se obaviti na mjesnom groblju u Donjem Rahicu u utorak 01.02.2011 u 13:00 sati.


Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Stiv pon srp 11, 2011 3:02 pm

Umrla je Kata Markic Jakova. Svoj rodbini izrazujem sucut i prijateljima a sahrana ce biti u srijedu u 16. Sati ispred kuce u Donjem Rahicu (Njivice), Rodbina sve poziva na sahranu.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty gospodin doticni je zaradio cin pukovnika braneci suverenu bosnu i hercegovinu, a najveca zasluga pripada njemu za ponovno oslobodjenje sela Boderiste

Postaj  joschi68 uto vel 07, 2012 9:01 am

malo navratio je napisao/la:Znali netko možda gdje je zaradio ovaj "pokojni gospodin" čin PUKOVNIKA ?? Arrow affraid

joschi68


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Holidej uto srp 24, 2012 6:34 pm

Preneseno iz Facebook-Juraj Marković objavljuje -Milka Medved-Bacekovic
20. srpanj.Tragično preminuo naš voljeni sin u 23. godini života...
Vole te tvoji roditelji, Milka i Vlado


Miki primi nase iskreno saucesce.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Stiv uto srp 24, 2012 7:37 pm

Miki iskreno saucesce u moje ime i moje obitelji.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Tuzne vijesti Empty Re: Tuzne vijesti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.