prolaznikov kutak

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik on uto sij 03, 2012 6:09 am

rode,rode hvala
i ja tebi zelim sve naj bolje u 2012.g.

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bosanka on uto sij 03, 2012 5:58 pm

A voljela bi da mi vas dvoje jednom ovde objasnite kakav ste vi to rod?
Po kojoj to liniji? Vidim brinete dobro jedno o drugom a slabo se obilazite,pa mi to bas nije nekako jasno....

Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on sub sij 21, 2012 7:10 pm

Bosanka je napisao/la:
Po kojoj to liniji? Vidim brinete dobro jedno o drugom a slabo se obilazite,pa mi to bas nije nekako jasno....

hahaha bosanko sretnes jednom animu pitaj je ona to zna bolje objanit.....

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Anima on ned sij 29, 2012 8:30 am

prolaznik je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:

hahaha bosanko sretnes jednom animu pitaj je ona to zna bolje objanit.....

Uhhhhhh..uhhhhhh...Bosanko... Laughing ja i rod moj smo rodbina to je sve sto i ja znam..Ko´ bona dok laprdamo ne slusamo jedno drugo stvarno i haman i ne pamtimo egelne ahahha..Uglavnom smo rod Very Happy i nama je to dovoljno..nemamo mi kad se srtenemo pamtnih tema pa tako to i nerazradjujemo...ahaha mi vazda laprd, laprd i caoooooo.......Eto ni sad ti nista jasnije nije..al´ makar koju nacvrljanu naces kad svratis u bascu mog roda ..i tu te cekaju lijepi pozdravi od mene Smile

Anima
Forumaš
Forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on uto sij 31, 2012 5:39 pm

Covjek nije drvo, I vezanost je njegova nesreca, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vezuci se za jedno mjesto, covjek prihvata sve uslove, cak I nepovoljne, I sa sebe plasi neisvesnoscu koja ga ceka. Promjena mu lici na napustanje, na gubitak ulozenog, neko drugi ce zaposjesti njegov osvojeni prostor, I on ce pocinjati iznova. Ukopavanje je pravi pocetak starenja, jer je covjek mlad sve dok se ne boji da zapocinje. Ostajuci covjek trpi ili napada. Odlazeci cuva slobudu, spreman je da promijeni mjesto I nametnute uslove. Kuda I kako da ode? Nemoj da se smijesis, znam da nemamo kud. Ali mozemo ponekad stvarajuci privid slobode. Toboze odlazimo, toboze mijenjamo. I opet se vracamo smireni utjesljivo prevareni.

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on ned vel 05, 2012 8:11 am

jutarnji dan: pa dobro vam jutro!!!!

Netko je rekao da ne postoji lijepo ili ruzno vrijeme. Postoji samo VRIJEME. I to je istina. To sto je nama jedan dan lijep kad sunce grije i nebo se plavi, a drugi nam je ruzan jer pada snijeg i hladno nam je - e, to je vec nas problem.
I u mom vrtu je - vrijeme. Jucer i danas snijeg neprekidno pada. Ali ako se usudis izaci i stati na snijeg, vidjet ces da mokre noge samo tebi smetaju. Bubice bez ikakvih problema setaju vlaznim vratima i rade svoj posao. Sagni se i pomirisi snijeg ! Mirise jos opojnije, a mozes ugledati i prave male slapove ako je vlat dugacka. Ruzini cvjetovi kao da spremaju vlagu u svojim stisnutim laticama za neka susna vremena...
Susjedovom konju Sokolu snijeg ne smeta. Veselo rze i sece, igra se, zabacuje zadnjim nogama. Kako i ne bi bio sretan jer danas muhe ne navaljuju. Njima ocito ipak snijeg smeta. A da vidis Sokolovu dlaku! Kao da ga je netko posipao srebrom. Vise nije zagasito smedj, blista poput bljestave kugle, rasprskava se, skuplja...
Uzivaj u snijegui. Boje su intenzivnije, mirisi jaci, cijela ti je Priroda nekako bliza kao da te zeli ogrijati. Hladno ti je? Potrci po snijegui i u tren oka ces uzivati, obrazi ce ti se zarumenjeti i zagrlit ces svjezinu kao najdrazeg prijatelja. Pokusaj!

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on ned vel 05, 2012 8:30 am

Za pocetak ovih tmurnih -zimskih dana evo jednog recepta za jacanje imuniteta:
uzmite 1 litru dobre i jake domace komovice (rakije), 1 litru vode, 1 kg secera i 1 kg limuna narezanog na kriske. Rastopite najprije secer u onoj litri vode, pa sve pomijesajte i stavite u veliku bocu. Poklopite i neka stoji 3 tjedna. Svaki dan malo promijesajte. Nakon tri tjedna procijedite i svako jutro popijte jednu malu casicu.
VAZNO: Ne morate se cijepiti protiv gripe!!
Nekada davno jedan hođa je izjavijo:
Slusaj te sta pricam al ne radite ono sto ja radim.
A kod mene je obratno Very Happy
Nemam ja vremerna mijesat, ubacivat, cijedit,
Ja direktno komovicu( rakiju) nikad me gripa nije oborila
A komovica study probajte........

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bosanka on ned vel 12, 2012 9:34 am

Znam da ce mi prolaznik oprostit sto je ovaj stari ford dospio
u njegov kutak.

...

Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on ned vel 12, 2012 12:35 pm

hahahaha nema problema Bosanko.....

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on sri vel 15, 2012 8:57 am

•"Sta je to s nama i sa zivotom, u kakve se to konce splicemo, u sta upadamo svojom voljom u sta nevoljom, sta od nas zavisi, i sta mozemo sa sobom. Nisam vjest razmisljanju, vise volim zivot nego misao o njemu, ali kako god sam prevrtao, ispada da nam se vecina stvari desava mimo nas, bez nase odluke. Slucajnost odlucuje o mome zivotnom putu i o mojoj sudbini, i najcesce bivam doveden pred gotov cin, upadam u jedan od mogucih tokova, u drugi ce me ubaciti samo druga slucajnost. Ne vjerujem da mi je unaprijed zapisan put kojim cu proci, jer ne vjerujem u neki narocit red ovoga svijeta. Ne odlucujemo, vec se zaticemo. Strmoglavljeni smo u igru, punu nebrojenih izmjena, jednog odredenog trenutka, kad nas samo ta prilika ceka, jedina koja nas moze sacekati, u toku mjesanja. Ne mozes je zaobici, ni odbiti. Tvoja je, kao voda u koju padnes. Pa plivas, ili potones."

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on sri vel 15, 2012 9:05 am

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on sri vel 15, 2012 11:03 am

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Bosanka on pon vel 20, 2012 5:00 pm

E moj druze,ja mislim da smo od cijelog ovog foruma ja i ti ovde
najnesretniji u ljubavi.
Slusam izbor tvojih pjesama,citam sta pises i sve je to jasno kao dan.
Nekad citajuci se rasplacem a nekad napijem.

Al znas sta, kad jednom nas sunce obasja i dodje i nasih 5 minuta,ma nece nam biti kraja,
bice nam malo ispisat ovaj forum,izdavacemo mi najtiraznije knjige samo neznam jos
kako bi se zvale.

Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on sri vel 29, 2012 5:59 pm

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on sri vel 29, 2012 6:01 pm

Bosanka je napisao/la:
najnesretniji u ljubavi.

Al znas sta, kad jednom nas sunce obasja i dodje i nasih 5 minuta,ma nece nam biti kraja,
bice nam malo ispisat ovaj forum,izdavacemo mi najtiraznije knjige samo neznam jos
kako bi se zvale.

ne sikiraj se druze:
dok je rakije.......

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Anima on ned oľu 04, 2012 4:47 pm

prolaznik je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
najnesretniji u ljubavi.

kako bi se zvale.

ne sikiraj se druze:
dok je rakije.......

Aman vas dvoje Laughing sjeli u kamenu bascu i kukate bez da mene zovete.... Laughing Haman vas strah da cu ja ako prokukam prije neg vas oboje kamenje rasplakat Shocked De, da vam reknem..u mene mi je situvacija tako vesela da polahko studiram kako da pecem sama rakiju jer nekako mi isaret ako pocnem lokat da se naplacat je necu moc...... Laughing

Anima
Forumaš
Forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Anima on ned oľu 04, 2012 5:11 pm

Deder rode sipaj tu brlju...........

Anima
Forumaš
Forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on ned oľu 04, 2012 8:06 pm

aman moga roda jedan dan joj nevalja i deder sipaj brlju
prvo sam ljut moju rakiju bosansku ama bosansku da nazivas brljom
pa to je jedina rakija koja pozna dusu svakog covjeka
evo rode moj da ti ja docaram hahaha.......
danasnji dan ustajem onako krmeljiv pravim sebi kavu sipam brlju
palim kom al samo stari postovi na sve strane gde ja turam nos nista novo...
cekam nekog al sipak ađi karaslama(karaslame to su bona tresnje ako nnisi znala)
helem, odlazim na svoj vrt to je moj kutak jer pocinje lijepo vrijeme
pripremam prostor za ruze gde cu da sadim imam neko sjeme to sam iskrmcijo
mada sam ko ciganka od svakog trazim nesto pa i sjeme za ruze al imam problem nisam zapisivo i neznam koje ko
nema veze glavnom da nikne i da budu ruze i da bude veselo,,,,,
ih jesam smotan moj rode ja skrenu sa teme pa sada neznam ni sta sam poceo da pisem
ah bilo je rijec o brlji jest moj rode ponesam ti ja jednu flasku od pola litra bas te brlje
posto to ne ide ono bas sam da nazdravljas pozovem ja svog prijatelja ma to je pravi pacjent
al eto ko ono slucajno ja imo i jedan komad suhog mesa
hahahah, nudim ja njega brljom pita on mene gde su mi casice jer zna da ja to imam
e,,, kazem ja njemu danas nema casica danas se pije iz flase
a za meze njemu odrezem manji komadic a sebi malo veci i nije da je primijetijo vec sam reko da se zna hahahah,,,
i tako moj rode da mi prodje dan aha jos poslije odem kod svog prijatelja Peje jos na kavu i na rakicu
dolazim kuci palim kom ko obicno otvaram Donji Rahic i vidm pjesmu mog roda
Rode moj svaki dan moze biti lijep ako nikao drugo docaraj ga da bude lijep....
ovo neka samo moj rod cita.......

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Anima on pon oľu 05, 2012 5:54 pm

Dragi moj rode Laughing

Eto, da i ja tebi sad koju nacvrljam.. reda je, vidim maksuz se brines za mene i to mi uljepsa dan.Imas donekle pravo svaki dan bio "mogao" biti lijep ahaha ali eto nije..De, da sada nekukam i kamenje se neokruni prije neg procvate..procita ja tvoj post i kontam nesto joj rod smo bez daljnjeg Laughing ..ti spomenu suho meso i ja se sjeti da ti nisam otracala sve..eto ja i Dada ti tako setajuci sjetimo se svega i svasta bi nesto, pa tako dodjosmo na ideju proslu jesen susnicu za meso da nabavimo..aha citas dobro..tam- vam po internetu nosic i narucimo jednu..( nije ba da ne znam zidat rode, mrsko mi bilo) i krenemo tako nas dvije susit meso Laughing jao rode zamisli nas dvije a, instruktor ja..i, da neslazem ispadne nam bas ono pravo..pocetnicka sreca haman..Ja naravano maza nadumanam Dadi da to ona bolje zna ahahha( men zima vazda izlazit napolje) i tako Dada prije neg skonta podrlja..Cuj sad dalje..hajd meso je ok..idemo malo i suhog sira..ee, to cu ja maza obecam ja.. nije to tesko..i eto ja ti sir poredam..dodam makuz drva i ispadne "masni sir po podu"...( joj vriske ahaah)Dada kad je vidjela preuzela i to na sebe...jadna ona sa mnom...i, eto tako da mi fali samo kazan..naravno da bi ja dadu naucila da mi i rakiju pece.. Laughing ......joj da procita papucom bi me kroz mahalu..To ti je rode moj najnoviji trac..ja smislim glupost, Dada jadna podrlja..vazda njoj samnom tako..Ah, ja usput dok mislim.. Dada te selami svaki put i pita za te i kamenje..I, tako rode moj prezimismo Dada i ja zimu ona radec ja rernu tovec( masla, masla)..ahahahha..Danas eto bile sam sa njom u setnji, divile se visibama, planirale sta ce mo u basti saditi..odlucile manje ove godine da ce biti..ali nevjerujem ni njoj,ni sebi...znas Dada vrijedna, ja poguzija pa se sracunaj..Ah, ja rode moj..da mi je neko prije rekao da ce me basta istinski zanimati ili eto mesarski zanat ja bih mu rekla..ahaaaaaa..malo morgen..Ali, valjda ta ceznja za rodnom grudom navede nas da svasta nesto radimo i lazemo se eto ko u Bosni nam je..
I opet na pocetak da se vratim i tvoj savjet, uljepsaj si dan..eto ja si da uljepsam dan nalakiram nokte usput jedan slomim, napravim frizuru ona ko razmotane sarme ispala, obucem carape onim slomljenim noktom ih shebem..krenem se sminkat udarim cetkicom od maskare u oko..isplacem se i kazem sebi..Laze moj rod..al drugacije ne bih skinula pidzamu..Eto rode..kad turis nos..naces koju nacvrljanu..I, na ja..grlim roda moga od sveg srca...
Smile

Anima
Forumaš
Forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on čet oľu 08, 2012 4:50 pm

Evo mene rode mislim ja na tebe
al jutros uskoci samo da cestitam osmi mart
ma nebi dozvolijo da se po meni rafalom puca vise volim pojedinacno
i sada rode moj sretan ti osmi mart i svi dani da ti budu sretni....
Nista rode ovi dana ne radim al za cudo bozije nemam ni vremena
pa i sam se pitam sta je to,premeljem po glavi cijeli dan gde sam bijo, sta sam radijo nista
a ja umoran ko lovacka kuja-pas zaboravijo i sta sam hahahhaha
skonto sam nedaj boze da je ova zima 12 mjeseci
zima samo se sjedi a jede se te pita od kompira sareni bureg pa kad se potrefi i pravi burek
sitno nasjecas bijelog luka posolis da malo so ga izgrize cuje se nadaleko al boze moj zatvoris labrnju
aha mozda i ti neznas sta je sareni burek a to je malo kopira malo mesa to eto toliko da se guz.. raduje
eh rode idem vec polako u svoju bascu za sada samo pravim iventuru sta treba da se radi a bogami mrsko mi i radit
a moram se malo i aktivirat udebljo sam se ko krme kud sam ti ja i nizak pa sada lakse me preskocit nego zaobic
glavnom fino sam obrezo svoje vrtnice i grozdje nadam se od grozda da ce biti hladovina pa onda samo pivo...
jos to da ti kazem da sam dobijo i sjeme za duvan jojjjjjjjjjjjjjj hocu par stukova da posadim pa me malo strah
da necu imat probleme e moj rode ovi slovenci neznaju sta je liska duvana oni samo znaju sta je ona travica
nema veze ja cu da to posadim pa neka bude sta oce i ako ne pusim i ako popusim malo cu se zakasljat hahaha
eto rode moj vidis da ja znam pisat i da ne kukam ....
a ljubav ma daj samo smisljaju te smicalice da se covjek sikira nema od toga nista
ja vec ostarijo da mi lazu
a ti bome ako jos vjerujes u to imam jednog momka jos se sluzi sa fenjerom pa dodji jednu vece da te upoznam
hahaha rode moj nemogu zavrsit a da malo ne zarijem ko mala djeca
imas jedan njezan, blag pozdrav od svoga roda......

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on pet oľu 09, 2012 12:12 am

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Lili on pet oľu 09, 2012 8:46 pm

Lili
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Holidej on pet oľu 09, 2012 10:12 pm

To rode!!!!! cmok

Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  prolaznik on sub oľu 10, 2012 3:28 pm

Holidej je napisao/la:To rode!!!!! cmok
Vidi ti njega rode cmok cmok
pa ta je pjesma meni poslata ja trbam cmok cmok

prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Holidej on sub oľu 10, 2012 4:08 pm

prolaznik je napisao/la:
Holidej je napisao/la:To rode!!!!! cmok
Vidi ti njega rode cmok cmok
pa ta je pjesma meni poslata ja trbam cmok cmok

Sam ti Prolaznik salji cmoke nece mom rodu naskoditi!!

Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 12:48 am

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics