Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prolaznikov kutak

+7
Holidej
Stiv
Beba
miki39
Anima
Lili
prolaznik
11 posters

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Bosanka sub ruj 08, 2012 7:56 pm


Eeeee vas dvoje ... rodovi svih rodova,nemogu izdrzat a da nekazem (a ponavljam se),
vase dopisivanje su najveci biseri ovog foruma.
I ovaj kutak meni mjesto za odmor.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima ned ruj 09, 2012 4:31 pm

Eeeeeee..rode moj, e brigo moja..cuj iso u lov na komarce pa sve ribe omasio Laughing ..tako ja raztumaci tvoje pismo, obiso pola dunjaluka i haman se opet nije ni jedna ni nasalila da te hoce Rolling Eyes ...Brez sumnje smo rodovi..nece mi komasija mene mi bolan..a, ti si kriv Laughing ja sunj da provjerim tu taktitikovku po savjetu ti od tebe pa dugmic vise odkopcam kad cojk stura..Rode moj zakljuci ja da nejmam samse..jest da mi je galonic pekmeza dao..cuj fore mu peko on pekmez..aaaaaaa Laughing ...hajd usput mi i sakicu feronki cojk dade Shocked ..ja njem nista sem hafifnog mi kesa..Evo dva dana ga nejma..zabarkadiro se cojk pa se maksuz sikiram da mi sarm izlapio ko smrad iz tena..A, ja inace obilazim brda i planine..trazim mamenu..haman luda godina il su se i ludare opametile pa ne nicu da ih svijet ne suta..E, sad..ti men rodbinski objasni sta si prodo..jel Romenku bolan ne bio pa skitat se mogo dunjalukom Laughing ..Moj godisnji rode niko nescede mi platit tako kao da ga i nejmam..bio jednom jedan vazda viko sve bi dao, platio da me vidi.. eto..rode ja mu rekla koji evric da posalje i eto me Laughing ..kad rodjeni moj stize poruka..ja sam dole ( Bosni)..zamisljam da si tu..a, jojjjjjjjjj rode moj kroz zicu da mi nije zao evra za njeg vise dat bi mu siju zavrnula.. reko zamisljaj vec salji evre..kad mobilni nejma vise pristupa Laughing ..Ja sto su ti asiklije..same laze rodjeni moj..ne znam kako da ostanem a ga ih eto ne otracam kaki su...Eto nasa Bosanaka odmara uz nase laprdanje..makar kome nismo jos na vrh glave se popeli kuknjavom..pa ovom prilikom maksuz mokaca Bosanki..Canife sto se tice bolan to je najvaznija ustanova..samo ti slikaj rodu svome..da ja vidim da nije herlava..a, svijet bolan i ne cita nas..odavno su oni skontali da nismo skroz svoji mada smo svoji..Hajd eto mokaca i teb i javi jel Romenka otisla na pazar ......
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej ned ruj 09, 2012 6:11 pm

Ima nas koji citami i to otvoreni usta.Jedva cekamo da nesto napisete. cmok
Samo vi pisite ,ako nevjerujete da sve citamo barem ja i Bosanka ,sve procitamo , evo i kavica da vam uz kavicu prorade vase vijuge. kava kava kava Jedva cekamo nastavak!!!!!!!!!!!!!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik čet ruj 13, 2012 10:24 pm

ooooo rode ja tebi malo da se pohvalim a ti odma spminjes rumenku
ma kakva rumenka ja sm ti volove isprego iz brazde skino cizme i adio
ahhaha kazes da sam te zezno sto si otkopcala dugmic pa znao sam ja to
i ja sam otkopco tri dugmica i svako okrece glavu ma reko rodu je dovoljno samo jedan
nego evo tebi drugi savjet ti lijepo uzmi jednu skrisku hleba pa namazi tim pekmezom
al bogat samo te faforone da ne budu u blizini napravit ces belaj
nemoj se sikirat ni kod mene nije nista bolje pitas jel me ko begeniso ma jok
jos ja izvadijo i onu perlonku iz sehare malo je ona nesreca moljac izgrizo
pa gledam one cure sto malo zmirucaju reko ove ne vidde dobro da je kosulja uhelacena
a zaboravijo da one imaju nos pa se cuje onaj mem, meni nije jasno sto se odmicu od mene
i tako to sve u onim dobrotama ima i slabog
eto sada malo obilazim doktore ta vratna kicma me muci hmm odem doktoru i on me pregleda
pita me jesam li ja kada pao na glavu, mislim se dali si ti doktore kad pao sa kruske
i dade mi opet naputnicu da me nekim iglama bodu da vide koji mi zivac presciplen
e kod mene nece nac zivca jer sam ja njih sve izgubijo
hahaha kazes da slikam cenifu kad bi ja znao da ovo niko ne cita i ne gleda ja bi to sliko iz svih profila
al dovuce se onaj holidej to ti je isto ko kad bi na tv valentinovo poslo
a sto bosanka se odmara ovde zato ima i od mene jedam cmok
ma poslo bi ja i holideju al sta ce rec narod odma pomisle da sam onaj sto hoda u utegnutim farmericama
eeto rode moj pa vidi kako ces sa komsijom imas jedino srecu sada zima ide pa ces odat zakkocana
cmok cmok cmok cmok
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Bosanka ned ruj 16, 2012 9:46 pm


Za moju Animu i roda njenog....

...
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik pon ruj 17, 2012 12:31 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Bosanka uto lis 30, 2012 10:14 pm


Boze sto li nam je sa prolaznikom?
Od svih svojih muka i briga,moram jos mislit zasto nas vise neobilazi.
Jesen se uvukla i u ovaj njegov kutak.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej sri lis 31, 2012 8:19 pm

Mora da ga zeza njegov PC, nesto je se zalijo na njega!
cmok
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri stu 21, 2012 9:38 pm

Bosanka je napisao/la:
Boze sto li nam je sa prolaznikom?
Od svih svojih muka i briga,moram jos mislit zasto nas vise neobilazi.
Jesen se uvukla i u ovaj njegov kutak.



pozdrav za bosanku....
tu sam bosanko nista ne brini!!!!!!
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Bosanka sri stu 21, 2012 9:47 pm


Daj ba koji stih nabaci ovde,znas otkad nisi.
I reci mi cujes li se kadgod sa rodom svojim?
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik čet pro 27, 2012 8:03 pm

kad prodje sve kad ostave te svi
kad prodju sni i kad se ostari
i tada cu u dusi nosit
svu ljubav tvoju,zal iz mladosti.
Tuzna noc rastanka u ruci ruza uvela
za jedan dan ili mozda dva otici cu odavde ja
a kud idem,to samo Bog zna......
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima sri vel 13, 2013 6:32 pm

Rodeeeeeeee o rode imal te bolan ziva Shocked
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik uto vel 26, 2013 9:14 pm

Anima je napisao/la:Rodeeeeeeee o rode imal te bolan ziva Shocked
Rode moj ima mene jos sam medju zivim......


Zadnja promjena: prolaznik; sub lip 08, 2013 8:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Stiv uto vel 26, 2013 9:16 pm

nije te snijeg zatrpao
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik uto vel 26, 2013 9:37 pm

Stiv je napisao/la:nije te snijeg zatrpao
uhhh malo manjkalo....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sub lip 08, 2013 8:30 pm

prolaznik je napisao/la:
Anima je napisao/la:Rodeeeeeeee o rode imal te bolan ziva Shocked
Rode moj ima mene jos sam medju zivim......
za cudo bozije jos sam rode ziv ...
A sta je sa tobom?
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima pon lip 10, 2013 10:18 am

Dragi moj rode

Eto opet ja... rekoh hajd mladja sam pa cu ove stare oke namucit da ti koju napisem. Al´ eto prvo ti moram rec´ pristravi ti mene svojim telegramom a, jos vise slikom ti u tebe,njakav mi isaret da te neko izglemo pa te nikako prepoznat nemogu. Shocked Kod mene rode moj nista novo zivim povuceno, staracki, pogrbim grbacu i reko svakako me samo toljaga po toljaga pa nejma smislova vise ista i laprdat.Nakon sam mahalu promijenila rodjeni moj njekako se sva ja promijeni, bar se men tako cini, doduse virkam ja u postansko al svijet mene a i ja svijeta odilamili pa slegenem ramenima vidjevsi da me niko ne trazi, nabijem one svoje ocale pa strikam corape, zlu netrebalo.Cula sam ja jako se izlazi po njakom fejsu ali nikako da nabsem pa s´kim makar koju budalstu promuhabetim.Rode moj kako ti u tebe kicma i kake to muke tebe satrefise pa zaboravi i rod rodjeni? Deder ti svom rodu napisi jesil se ozenio il´´si vise i te nakane se okanio?. Ja ti vala rode svega odiscilila pa i ljubafnih lazi i svega sto sa tim ti ikake veze ima.Ah, ja rode jucer sam ti ja vako stara obrala tresnje..aman da ima makar pijaca ovdje pa da koju kilicu prodam al´ nista rode pa tako da cu ih ukiselit, preslatke su Very Happy A, rode moj ima kod mene ba i novosti,nijesam jos smrsala, nijesam jos do Sarajva dosla da se ispeglam, nijesam vise zaludjena( citaj ne volim nikog ono ljubafno) et, rode moj..nista posebno ovo pismo al´ dokaz da ja vala uvijek nacu vremena svom rodu da se odazovem.Mokaca rodjeni i napisi ba koju, makar o basci o potoku .....
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri lip 12, 2013 9:06 pm

Anima je napisao/la:Dragi moj rode

Eto opet ja... rekoh hajd mladja sam pa cu ove stare oke namucit da ti koju napisem. Al´ eto prvo ti moram rec´ pristravi ti mene svojim telegramom a, jos vise slikom ti u tebe,njakav mi isaret da te neko izglemo pa te nikako prepoznat nemogu. Shocked Kod mene rode moj nista novo zivim povuceno, staracki, pogrbim grbacu i reko svakako me samo toljaga po toljaga pa nejma smislova vise ista i laprdat.Nakon sam mahalu promijenila rodjeni moj  njekako se sva ja promijeni, bar se men tako cini, doduse virkam ja u postansko al svijet mene a i ja svijeta odilamili pa slegenem ramenima vidjevsi da me niko ne trazi, nabijem one svoje ocale pa strikam corape, zlu netrebalo.Cula sam ja jako se izlazi po njakom fejsu ali nikako da nabsem pa s´kim makar koju budalstu promuhabetim.Rode moj kako ti u tebe kicma i kake to muke tebe satrefise pa zaboravi i rod rodjeni? Deder ti svom rodu napisi jesil se ozenio il´´si vise i te nakane se okanio?. Ja ti vala rode svega odiscilila pa i ljubafnih lazi i svega sto sa tim ti ikake veze ima.Ah, ja rode jucer sam ti ja vako stara obrala tresnje..aman da ima makar pijaca ovdje pa da koju kilicu prodam al´ nista rode pa tako da cu ih ukiselit, preslatke su :DA, rode moj ima kod mene ba i novosti,nijesam jos smrsala, nijesam jos do Sarajva dosla da se ispeglam, nijesam vise zaludjena( citaj ne volim nikog ono ljubafno) et, rode moj..nista posebno ovo pismo al´ dokaz da ja vala uvijek nacu vremena svom rodu da se odazovem.Mokaca rodjeni i napisi ba koju, makar o basci o potoku .....

Rode  da  ti ispricam u kratkim crtama kako sam, nemogu puno duljit lampa mi zmiruca ponestaje gasa a fitilj mi okraco
pa  ovako za sada sam dobro nisam bas u nekom  toku jer sada  sam puno manje sa  ovim đavolom
 al ipak nisam ja zaboravijo svog roda sjetim se ja tebi i pitam se  dali se  bas  onaj moj rod skrasi  ili jos sama  turlijeba  po noci ehh  rode  ja vise  ne hodam ocoravijo pa nevidim ni  podanu a kamoli po noci
 pitas kako moja  kicma  ma nikako kad me puno boli onda  pijem tablete a kad malo ja se razljutim pa necu tablete vec koju rakicu i tako lazem sam sebe ....
 vala  nista  mi i nerece novo jedino eto da nisi smrsala sad sigurno nemozes vise stat ni u supkare ako se  nevaram tako se zvase ono prevozno srestvo ..
 eto  jos da  ti kazem o basci vremenski uslovi su jako slabi pa  basca  slaba mada se  borim sa njom al nema veze  meni pase da  ova godina  kasni uskoro idem  u bosnu za tri sedmice i tako kad se vratim valjda ce nesto biti
 nista  ne  cujem  za bosanku ustvari slabo cujem za sve pa evo koristim priliku da sve pozdravim
 eto   toliko rode  moj  pa se cujemo .....
a mozes me pronac i na  fejsu i tamo ja turim  nos   cao cao
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima ned lip 16, 2013 6:39 am

Dragi moj rode..laprdalo moje

Eto ti mene maksuz rasveseli tvojim pismom pa evo uz ibricak kafe ja polanjak reko navrdacu njako makar par recenica svom rodu..Nejse rode ba nek si se ti malo ohanio plaho posla s´ dzavolom Very Happy ko bi bolan hodze naplaco  i sve one ciribum obljeve kad smo oboje vala finansijski sto se kaze nulaci..I ja sam se rode corava posla okanila pa kad- kad samo onako virnem da vidim kako si mi ti u ovu kutijesinu..Citam da kicma kako hoce ti u tebe..nijesam ni ja s njom bolja, vicu  njesto a to njesto pola kicmenog mi stuba helac..pa ti rode njaku   mi terapiju ko da sam tam ona pripisase..bodu rode mene njakim kineskim iglama, ma cudi me da ova kafa sto srknem na kicmu vec neistjece mi u mene..Rode moj to ti je u nas helac kicma od nerada od onih silnih asika i sjedenja pod pendzerima..kontam ja nesto mene su more bit sredile i one kundure njekad moderne..Al´ hajd nek smo zivi  makar postar tako koju marku zaradi pa smo necemu dobri..E, basta rode..to ti ove godine haman svugdje isto..hem kasno sve, hem ovo vrijeme jako kisno..na sta ce ovo ljeto izac vala ne znam..Rode moj mene cetri sargonje jako do carsije trebaju da  odvuku..kake supkare i kaki bakraci..i volovi  rekoh ti da vuku namucili bi se  Very Happy Rodjeni ba taj fejs dze si ti i haman sav dunjaluk tam jos nejmam svoje parcelice..ja vazda po starom onako starinski sto sam naucila..pismo.. i to je to..nejmam ja volje pod stare dane vrljat..tako da tam vala od mene pismo nece stic..Nijesam ti rekla da su mi komsije se razbjezale bez traga Very Happy ja jednom vako solidne gradje pojavih se..i od tad nigdje asika ..doduse nikad ih i ne bi.. al´ to je znana ti moja stara muka..Sad mi vala i ne trebaju..jako men kilica mesa..kilica hljeba i bakrac limunate dosta za osmjeh..Very Happy:D:D 
Rode moj i ja se sikiram za Bosanku nista odavno nijesam cula.. a, nejmam koga vala ni pitati, tako da sve pogledam necel nam se javit makar telegramom..uzdajsmo se da neko sta zna posto mahala vazda pisma nam otvara, pa sta javi 

Eto rodjeni moj toliko od mene, cuvaj mi se..kod kuce kad odes nemoj ba vuc ko saronja vec odmori stare koske i, oci vala dzegod kraj potocica sjedeci..zivot nestane a imanje ostane..po tom motu rodjeni..polanjak pa pivce i sta na koso..pecacki stap u ruke..i odmori.. nemoj ba cekat godinu sta rodu sta napises..


Smile
Very Happy
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik ned lip 23, 2013 8:54 am

rode samo da  te pozdravim nemam vremena pisat idem
idem na  bolje  za jedan mjesec dana piva
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima ned lip 30, 2013 7:04 am

Lijepo se provedi i odmori rode Smile 
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej sub srp 11, 2015 7:38 pm

Care ,kad ce mo dole? sunny
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  uno sri sij 11, 2017 3:32 pm

Holidej je napisao/la:Care ,kad ce mo dole? sunny
Sutra....

uno


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej čet sij 12, 2017 8:18 am

uno je napisao/la:
Holidej je napisao/la:Care ,kad ce mo dole? sunny
Sutra....

Ako ces biti duze mozda se vidimo
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima sub sij 21, 2017 5:12 pm

Eto ti roda mi u mene..Ko goropad samo protutnjo forumom i opet nestao..
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 11 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 12. Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.