Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMS poruke

5 posters

Go down

SMS poruke Empty SMS poruke

Postaj  Stiv uto pro 15, 2009 9:02 am

Evo ovdje mozete postavljati SMS poruke koje ste dobili, nasli , poslali ili ih nemate kome poslati povodom svega. rodjendana, praznika i sl.
Ja se uvijek mucim kad treba sta napisati, pa ako sta nadjem mogao bih i prepisati.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv uto pro 15, 2009 9:04 am

Evo jednu sam nasao

Kad sat otkuca pola noci, sms ti nece moci doci. Saljem ti ga par sati prije, nek ti malo dusu grije. S radoscu citaj poruku ovu: zelim ti sretnu godinu novu!!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv uto pro 15, 2009 9:06 am

Motoru zdravlje, getribi mir, konjima mladost, auspuhu radost! Nek ti sunce obasja šasiju i felge, a pragovi ti zemlju ljube, a tebi u novoj sve da dobro bude!!!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv uto pro 15, 2009 9:08 am

Moram ti ovo priznati, mada ispašće glupo što je preko poruke. Nemam hrabrosti da ti kažem u lice!!!!! Bolje da čuješ ovo od mene, nego od nekog drugog. Kako da ti saopštim??? Ma..... pravi deda mraz ne postoji!!!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv uto pro 15, 2009 9:10 am

Ako te čika u crvenom uhvati i strpa u vreću, ne brini poželio sam te za Novu Godinu!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv uto pro 15, 2009 9:15 am

Kada zadnji Badnjak dogori poslušaj srce koje govori,neka te sreća kroz život vodi SREćAN TI BOžIć JER ISUS SE RODI...
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv uto pro 15, 2009 9:38 am

Od kad znam za tebe,ne znam za sebe..
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  kupina sri pro 16, 2009 10:00 am

Kad se skazaljke sklope,i ponoc odkucava setih se tebe da si pored mene......................
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv sri pro 16, 2009 10:13 am

Duboko vjeruj u ono što želiš, i zapamti: izgubljeno je samo ono čega smo se odrekli. U životu poželi samo ovo: da ne izgubiš voljeno i da ne voliš izgubljeno!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv sri pro 16, 2009 10:15 am

Svaka minuta sretna ti bila, svaka ti se želja ispunila. Za blagdane nek te sreća prati, ljepše želje ne mogu ti dati. Sve najljepše od srca... Sretan Božić
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv sri pro 16, 2009 10:15 am

Neka Božićna zvijezda zasja u tvom srcu i ispuni ti sve želje, nade i snove. A osmjeh malog Isusa nek te prati i vodi cijelog života! Sretan i blagoslovljen Božić!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv sri pro 16, 2009 10:16 am

Ove Božićne večeri tisuće čestitaka traže svoje putove kroz guste pahuljice snijega. Neka ova moja pronađe put do tebe i kaže ti Sretan Božić, umjesto mene!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Stiv sri pro 16, 2009 10:17 am

Neka ti od Božićnog dana sve krene na bolje, da imaš za sve snage i volje, da ljubav ti bude kao najljepši san, želim ti sve najbolje za Božićni dan!
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  V E R I C A 80 sub vel 26, 2011 11:19 pm

U tijelu zdravlje, u dusi mir, u mislima radost, u srcu mladost...
puno srece i lijepih snova , neka to donese Godina Nova... Laughing


Puno, puno zdravlja, ljubavi, zajebancije, obostrane tolerancije,dobre financije, sex bez reklamacije i sto manje sekirancije....Sretan Rodjendan Laughing


V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Beba sub svi 19, 2012 10:06 am

Jedna od boljih sms poruka mi je ova :ono što ti želim biti će dovoljno da budeš sretan cio život ili


ovo za lijepe želje nikad nije kasno
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Anima ned sij 22, 2017 8:52 am

Nove sms:

hej de ba hajd na fb vidi mi sliku hahaha obavezno lajkaj nek crknu dusmani...........hahahhaha lol!
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

SMS poruke Empty Re: SMS poruke

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.