Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeste li nekog već upoznali sa foruma

+6
Bosanka
Stiv
miki39
Holidej
prolaznik
Beba
10 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Beba sub pro 26, 2009 10:26 am

Et imala sam priliku upoznati Holideja i njegovu golubicu.Na nekim forumima na ovu temu pišu da su se razočarali kada su nekog upoznali .Na moju sreću ja apsolutno nisam razočarana sa upoznavanjem ova dva slatka bića.Baš sam sretna što mi je se pružila prilika.Kada sam se sa njima čula telefonom da stižum nisam imala nikakvih predrasuda ko će mi pružiti ruku za upoznavanje niti sam razmišlala oćemo li imati o čemu pričati ili ću pred njima biti stidna.A joj..Riječi su same sipale ..ovim putem im se zahvaljujem za izdvojenim vremenom da me pronađu i svakako voljela bi da i vi napišete imate li slična iskustva.Ili pak ste se razočarali pri poznavanju. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  prolaznik uto pro 29, 2009 12:04 am

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Godina2008

od ovi na slici nisam cetiri osobe upozno
a fale mi isto tri osobe koji nisu na slici
kako je bilo, pa to su bili susreti godine.
ma odma poceli chatat samo sto nismo pisali...
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Beba sri pro 30, 2009 3:19 pm

Po mom mišljenju to je lijepo iskustvo. Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Holidej ned sij 03, 2010 7:26 pm

Jos se nisam razocaro u chatase i forumase. Jeste li nekog već upoznali sa foruma Icon_cheers


Da nekog izaberem posebno ne mogu Jeste li nekog već upoznali sa foruma Herz
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Beba ned sij 03, 2010 10:23 pm

Ja bi izdvojila Hola i njegovu barbiku jer nisam nikog više upoznala cheers
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Holidej uto sij 05, 2010 8:36 pm

Puno ti hvala Bebo, na ovim toplim rijecima, u ovo hladno zimsko doba.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Beba čet sij 07, 2010 4:43 pm

Nema na čemu Hol ja sam samo iskrena tek toliko da znaš još jednu malu pojedinoost o meni Wink
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Holidej čet sij 07, 2010 8:22 pm

Beba je napisao/la:Nema na čemu Hol ja sam samo iskrena tek toliko da znaš još jednu malu pojedinoost o meni Wink

Zar to nisam vec znao?
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Beba sri ruj 01, 2010 5:27 pm

Čak sam i kupinu upoznala...Voljela bi prolaznika upoznati voljela bi i Miki i Lili i Stiva Very Happy Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Holidej sri ruj 01, 2010 7:48 pm

Beba je napisao/la:Čak sam i kupinu upoznala...Voljela bi prolaznika upoznati voljela bi i Miki i Lili i Stiva Very Happy Very Happy Very Happy

Kako si nastavila , upoznaces i nji brzo.

Ja mislim da bi i ja i Prolaznik volili upoznati Kupinu. cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  miki39 pet ruj 03, 2010 11:53 am

Beba je napisao/la:Čak sam i kupinu upoznala...Voljela bi prolaznika upoznati voljela bi i Miki i Lili i Stiva Very Happy Very Happy Very Happy

Pazi sta zelis,moglo bi ti se i ostvariti.. geek
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Stiv sub ruj 04, 2010 12:36 pm

Ja sam upoznao nekoliko ljudi preko interneta. i mogu reci da su svi redom jako dobri ljudi. Drago mi je sto se ni u koga nisam razocarao. Uvijek mi je drago kad nekog novog upoznam i nadam se da ce novih poznanstava biti jos mnogo.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Beba ned ruj 05, 2010 10:20 am

miki39 je napisao/la:
Beba je napisao/la:Čak sam i kupinu upoznala...Voljela bi prolaznika upoznati voljela bi i Miki i Lili i Stiva Very Happy Very Happy Very Happy

Pazi sta zelis,moglo bi ti se i ostvariti.. geek


Ja i dalje želim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Stiv sub ruj 18, 2010 8:29 pm

Cak i one koje nisam direktno upoznao, imam osjecam kao da ih znam "sto godina"
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Gost pon lis 04, 2010 12:20 pm

Još nikoga nisam upoznaoo...Jeste li nekog već upoznali sa foruma 8cp-inlove
pa gdje ste...zanima me u kojem ćošku bi vas mogao da nadjem... Very Happy
Jeste li nekog već upoznali sa foruma 8cp-inlove



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Stiv pon lis 04, 2010 4:54 pm

Najlakse nas je naci u okolini Brckog jer svaka ptica svome jatu leti. A zbrino mjesto je najcesce Benzinska pumpa Antunovic Kontakt osoba Delfa hehe
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Gost pon lis 04, 2010 5:01 pm

Heheeeee....draža mi je i ta delfa nego da je opet kod Muje...

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Mbv-e76213

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Stiv pon lis 04, 2010 5:07 pm

E kad bi znao ko se krije iza imena "u Kafani kod Muje"
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Gost pon lis 04, 2010 6:14 pm

Eh Kad bi znaooooooo....Jeste li nekog već upoznali sa foruma Rmn-smile3
heheeee..... ali neznam.....malo mi golicaš maštu...ako si drug rećićeš mi...heheeee??
Jeste li nekog već upoznali sa foruma Rmn-smile3

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Bosanka uto lis 05, 2010 4:43 pm



Holidej,imas zadatak da me blagovremeno obavijestis o prvom narednom skupu kod Delfe na Antunovica benzinskoj.Koliko god sam puta tamo bila,nisam imala srecu naletjeti ni na koga od forumasa.
A voljela bi.
Bilo bi zanimljivo da postoji datum u godini kada bi se na tom mjestu okupljali.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Bosanka uto lis 05, 2010 4:47 pm



Upravo vidjeh da sam poslala svoj jubilarni 100-TI POST....

Uh sramota......imam se cime i pohvalit.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Holidej uto lis 05, 2010 8:13 pm

Bosanka je napisao/la:

Holidej,imas zadatak da me blagovremeno obavijestis o prvom narednom skupu kod Delfe na Antunovica benzinskoj.Koliko god sam puta tamo bila,nisam imala srecu naletjeti ni na koga od forumasa.
A voljela bi.
Bilo bi zanimljivo da postoji datum u godini kada bi se na tom mjestu okupljali.

Ok, cim budem znao kad se sastajemo bice te obavjesteni ovdje.

A za datum je malo nezgodno bas uvjek potrefiti, kad smo svi bogu iza nogu, koce nas skupiti sve bas uvjek istog dana hehehhe.
Al trudicemo se makar da bude te obavjesteni kad vecina moze doci .
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Holidej uto lis 05, 2010 8:15 pm

Bosanka je napisao/la:

Upravo vidjeh da sam poslala svoj jubilarni 100-TI POST....

Uh sramota......imam se cime i pohvalit.

Svaka cast, malo pomalo i stices me. flower
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Stiv sri lis 06, 2010 3:46 pm

u vrijeme godisnjih odmora se uvijek neko nadje dole, ali eto kad neko ide dole u Brcko moze ovdje napisati, pa ko se nadje u blizini moze doci.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Bosanka čet lis 07, 2010 5:03 pm


To je sasvim ok jer lakse se prilagodjavati nama koji smo ovde blize.
Napisite kada dolazite i eto nas zacas.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jeste li nekog već upoznali sa foruma Empty Re: Jeste li nekog već upoznali sa foruma

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.