Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvece svjetske gluposti

3 posters

Go down

Najvece svjetske gluposti Empty Najvece svjetske gluposti

Postaj  Stiv sub sij 02, 2010 9:57 am

Ovdje mozemo postaviti Glupe izjave svjetskih poznatih licnosti.
Evo za pocetak jedne.
Ayatollah Khomeini, iz njegove knjige "Tahrirolvasyleh", fourth volume, Darol Elm, Gom, Iran, 1990!
„Muskarac smije imati seksualno zadovoljstvo sa zenom sarosti jedne bebe! Pri tom ne bi smio u nju prodrijeti, ali djete za seksualne igre je podesno i dozvoljeno! Ako covjek zaista u bebicu prodre i osteti joj himen mora se za nju onda citav zivot brinuti! Ali ovo dijete ne moze se ubrajati u njegove cetiri trajne zene! Ovaj muskarac ne smije zeniti sestre ove djevojcice! Najbolje za jednu zenu je ako prvu menstruaciju doceka u kuci svog buduceg muza umjesto u kuci svojih roditelja! Svaki otac koji tako odgoji svoje dijete ima osigurano mjesto u raju” kraj citata
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Najvece svjetske gluposti Empty Re: Najvece svjetske gluposti

Postaj  Beba sub sij 02, 2010 10:22 am

E pa jeste ovo glupost
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Najvece svjetske gluposti Empty Re: Najvece svjetske gluposti

Postaj  Holidej pon vel 01, 2010 5:47 am

Ja manijaka.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Najvece svjetske gluposti Empty Re: Najvece svjetske gluposti

Postaj  Stiv čet tra 22, 2010 3:31 pm

pazi s kime spavaš - opasna slovenska igra prijeti zdravlju
"Slovenski rulet" odnio prvu žrtvu – zarazio se HIV-om na zabavi
Slovenci organiziraju orgije u kojima sudjeluje i osoba zaražena HIV-om, a mora se posvetiti svim sudionicima.

Piše: Ana Škiljić Ravenšćak

Slovenski rulet odnio je prvu žrtvu. Dr. Janez Tomažič iz ljubljanske Klinike za infektivne bolesti potvrdio je za slovenski portal 24 ur kako je na odjel nedavno primljena osoba koja je imala seksualni odnos s osobom zaraženom HIV-om na jednoj od suludih zabava koje se odnedavno upriličuju u Sloveniji.

Pod krinkom potrage za adrenalinom, strašću i posebnim uzbuđenjima Slovenci, naime, organiziraju orgije kojima je glavna zvijezda HIV-pozitivna osoba koja opći sa svim sudionicima. Dok ostatak (normalnog) svijeta ulaže ogromne napore kako bi se spriječilo daljnje širenje opake bolesti, sudionici slovenskih orgija dobrovoljno i svjesno izlažu se zarazi.

- Atmosfera je bila puna očekivanja - objasnio je jedan od sudionika "slovenskog ruleta" koji je za zabavu doznao na internetu.
- Parovi su se počeli miješati, i žene sa ženama i muškarci s muškarcima, što meni nije posebno smetalo jer me uzbuđuju i muškarci i žene. Većina ih se maskirala pa sam i ja stavio naočale da barem malo prikrijem identitet.

- Uživao sam promatrajući šou koji se preda mnom odvijao dok sam se samozadovoljavao iščekujući pravu zabavu, vrhunac večeri. Jedan od nas bio je nositelj virusa, zvijezda zabave, a imao je tajnu zadaću da se posveti svakome od nas. U jednom trenutku svi smo se našli na sve četiri, uzimajući se straga. Zabava je završila polijevanjem spermom. Zapravo, tek tada počeo je pravi adrenalinski šok. Tri smo dana čekali pa otišli na testiranje, svi koji su sudjelovali na zabavi. To je bilo pravo uzbuđenje - objasnio je. Organizator bezumne zabave objasnio je pak kako je sve u glavi. Sve je u adrenalinu. Zbog posebnih okolnosti koje se budi zbog spoznaje da prijeti opasnost nastaje mješavina straha i uzbuđenja jer znaš da se možeš zaraziti. I na kraju, tu je osjećaj olakšanja i pobjede kada pogledaš smrti u oči i vidiš da si pobijedio kada stignu rezultati.

Strah pred virusom koji je već odnio mnoge živote u slovenskoj inačici ruskog ruleta ispario je i pretvorio se u bezumnu i neodgovornu potragu za adrenalinom koja je, barem za jednog sudionika, završila porazom pred virusom. A koliko ih je još ugroženo zbog kratkog ushita, teško je reći, no dovoljno govori podatak kako je u prva četiri mjeseca ove godine registrirano više od 20 zaraženih virusom HIV-a, dok se ranijih godina ta brojka kretala oko 50 novozaraženih u svih 12 mjeseci jedne godine
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Najvece svjetske gluposti Empty Re: Najvece svjetske gluposti

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.