Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

5 posters

Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Beba ned oľu 21, 2010 8:53 am

Ljudi koji idu pod nož u potrazi za boljim izgledom verovatno pate od nekog ličnog nezadovoljstva. Povezano s tim postavlja se pitanje donosi li kozmetička hirurgija ikakve koristi za mentalno zdravlje pojedinaca. Reklame i promocije, osim što nude veće grudi i veće zadovoljstvo životom, obećavaju, osim fizičkog i psihički lifting. Većina veruje da će im plastične operacije povećati samopouzdanje i poboljšati odnos prema sopstvenom tjelu. Jer u protivnom, operacija bi bila bacanje i novca i vremena.


Imate li vi predrasuda.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Stiv ned oľu 21, 2010 9:03 am

Plasticna operacija je opravdana u nekim slucajevima. Recimo kod saobracajnih nesreca, kod djece koja su rodjena s odredjenim anomalijama.Protiv sam kad se neko operise bez veze i bez potrebe kao sto je to radio Michael Jakson
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Beba ned oľu 21, 2010 11:11 am

Često gledam te izvještačene žene kao naprimer Jelenu Karleušu i poitam se kako će izgledati u svojim starim godinama,čak me je uspjela razočarati Zorica Brunclik sa svojim napumpanim usnama ili Mina Kostić sa svojim grudima Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  miki39 ned oľu 21, 2010 5:51 pm

pomirite se sa svojim izgledom, kakav god da jest. ljepota dolazi iznutra, sto je cinjenica, i nije toliko bitno kako netko izgleda nego kako se osjeca
budete li se osjecali dobro u vlastitu tijelu, i drugima cete dobro izgledati, i obrnuto.i bez operacije..(naravno osim kad je stvarno potrebno kao sto i stiv navodi) Wink
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Beba ned oľu 21, 2010 10:23 pm

ja sam se pomirila nedostaje mi mnogo što šta ali volim svoje tijelo cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  V E R I C A 80 pet stu 05, 2010 9:01 am

Ako me Bog takvu stvorio,,kakva sam , takva sam...imao je sigurno svoj razlog...nisam 100% zadovoljna sa sobom...ali kazu da mogu proci hehehe....
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Holidej pet stu 05, 2010 2:16 pm

Imo sam 4 operacije, a ceka me jos jedna sigurno, onda cu biti izrezan svuda.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  V E R I C A 80 pet stu 05, 2010 3:06 pm

Holidej je napisao/la:Imo sam 4 operacije, a ceka me jos jedna sigurno, onda cu biti izrezan svuda.
Shocked Shocked i to sve zbog ljepote ???
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Holidej pet stu 05, 2010 3:39 pm

V E R I C A 80 je napisao/la:
Holidej je napisao/la:Imo sam 4 operacije, a ceka me jos jedna sigurno, onda cu biti izrezan svuda.
Shocked Shocked i to sve zbog ljepote ???

Ma kakve ljepotem, da mogu hoda ti .
Meneskusi , ligamenti i jos nesto.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  V E R I C A 80 pet stu 05, 2010 10:34 pm

Oprosti,,, No ...Nadam se da ce biti sve uredu...
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Beba pet stu 05, 2010 10:50 pm

Ma ja svoje tijelo ponosno nosim,ima tu nekih nedostataka al čuj živa sam i zdrava što je najbitnije.Što bi ustvari se izlagala trošku,ha smanjila bi još malo svoje uši da ne slušam svakodnevno tuđe probleme,malo bi oči suzila da ne vidim izopačeni svijet i naravno čak bi i nos smanjila da ne nanjušim uvjek neki smrad(trač).Al et opet neka meni mojih slonovski ušiju,i očiju ko dva fildzana,neka nosajer je nekad bolje i nanjušiti smrad jer nebi znala kako je narod spreman pričati ne umorno odnosno tračati.


Ma ne nemam ja problema ni sačim ,puna sam samopouzdanja sve na meni moje je i dobro je bosna
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Stiv sub stu 06, 2010 8:04 am

Uvijek sam bio zadovoljan s onim sto imam i kakav sam. Ako nekom to ne odgovara onda je to njegov problem. muuu
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Gost sub stu 06, 2010 6:33 pm

A da...mnogi tako kažu a u biti i nije često baš tako???
Pravi zavodnici uglavnom su muškarci sa širokim ramenima i uskim bokovima
barem tako tvrde brojna istraživanja.
A mi kao i svi normalni muškarci želimo što privlačnije da izgledamo sebi kao i našim partnerkama
a bogami volim kada me i poneka ljepotica krajičkom oka šmekne...
Pa ajmo reći da sam i ja zadovoljan???
Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo 24f-wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  V E R I C A 80 ned stu 07, 2010 10:15 am

andre je napisao/la:A da...mnogi tako kažu a u biti i nije često baš tako???
Pravi zavodnici uglavnom su muškarci sa širokim ramenima i uskim bokovima
barem tako tvrde brojna istraživanja.
A mi kao i svi normalni muškarci želimo što privlačnije da izgledamo sebi kao i našim partnerkama
a bogami volim kada me i poneka ljepotica krajičkom oka šmekne...
Pa ajmo reći da sam i ja zadovoljan???
Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo 24f-wink

Da Andre, siroka ramenaa Laughing ..a bokovi otom potom... Very Happy ,, od viska glava ne boli...
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Gost ned stu 07, 2010 11:20 am

Evo vidiš,različiti su ukusu,što je sasvim ispravnoooo....
samo kod mene su taj tvoj citat okrenuli malo drugačije Verooo??
...znaš kako vele:OD GLAVE VIŠAK NE BOLI...
Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo O8h-thsmil_thumb

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  V E R I C A 80 ned stu 07, 2010 1:55 pm

andre je napisao/la:Evo vidiš,različiti su ukusu,što je sasvim ispravnoooo....
samo kod mene su taj tvoj citat okrenuli malo drugačije Verooo??
...znaš kako vele:OD GLAVE VIŠAK NE BOLI...
Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo O8h-thsmil_thumb

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Men0151

Uploaded with ImageShack.us..ma Andre,, samo su andjeli savrseni..ili...????
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Gost pon stu 08, 2010 10:52 pm

V E R I C A 80 on ned stu 07, 2010 2:55 pm
..ma Andre,, samo su andjeli savrseni..ili...????

Valjda jesu kad su već andjeli...tko će ga znati,ja ih još nisam vidjeooo??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo Empty Re: Nemati samopouzdanja u sebe i svoje tijelo

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.