Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta vam uopce znači riječ ''Kurva''

2 posters

Go down

Šta vam uopce znači riječ ''Kurva'' Empty Šta vam uopce znači riječ ''Kurva''

Postaj  Gost pon stu 08, 2010 11:04 pm


Muka mi je vise kada čujem da se za svaku drugu djevojku priča da je kurva.

Djevojke koje su opustenije u društvu - 'kurve
Djevojke koje se malo slobodnije oblače - 'kurve
Djevojke koje češće mjenjaju partnere- 'kurve


Šta vam uopce znači riječ ''Kurva'' Ilj-meaj

ZA MENE JE KURVA!!
Žena/djevojka koja svoje tijelo prodaje, koja ima sex sa raznim muškarcima i tako zaradjuje svoj novac???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta vam uopce znači riječ ''Kurva'' Empty Re: Šta vam uopce znači riječ ''Kurva''

Postaj  Gost uto stu 09, 2010 9:33 am

Kako je to nezahvalna riječ"KURVA".

Mogu si mislit kako se osjećate kad čujete tu riječ,kao da vam netko opali šamarčinu.
I najbolnije je kad iz usta žene čujemo izjavu "ona je kurva" za bilo koju drugu ženu.
Ona liječi naše vlastite propuštene trenutke
naspram drugekoja se sviđa svijetu. "Ja sam poštena žena, majka, radnica, svetica"

Zanimljivo, kad muškarac tako okvalificira neku ženu,svakako da je odvratno ali u njegovom tonu kao da i nema toliko žuči. Može biti onog nekog bijesa prevarenog ili ostavljenog mužjaka, sa primjesom skrivene želje da si tu "kurvu" i priušti.
Međutim, kada žena izgovori tu riječ, čovjek se osjeti zatečeno kao pred prizorom hladnog, promišljenog ubojstva. Ubojstvo ženskosti, nježnosti, perverzno skrnavljenje mekoće Evinih kćeri.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta vam uopce znači riječ ''Kurva'' Empty Re: Šta vam uopce znači riječ ''Kurva''

Postaj  Stiv uto stu 09, 2010 6:24 pm

Jako ruzna rijec. Mozda je vise sto se kod nas u nasem jeziku uz nju veze nekakav odbojan naziv. Neznam s kojim pravom neku zenu mogu nazvati Kurvom. Nikada to nebih rekao nekoj zeni.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Šta vam uopce znači riječ ''Kurva'' Empty Re: Šta vam uopce znači riječ ''Kurva''

Postaj  Gost uto stu 09, 2010 6:48 pm

Stiv je napisao/la:Jako ruzna rijec. Mozda je vise sto se kod nas u nasem jeziku uz nju veze nekakav odbojan naziv. Neznam s kojim pravom neku zenu mogu nazvati Kurvom. Nikada to nebih rekao nekoj zeni.

Itekako ružna a priznatćemo kako se često koristi...
nebitno iz kojih tj.čijih usta izlazila ali često znamo čuti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šta vam uopce znači riječ ''Kurva'' Empty Re: Šta vam uopce znači riječ ''Kurva''

Postaj  Beba čet stu 11, 2010 2:24 pm

Eh uz ovu temu mogla bi malo više da pišem.Ako je žena neka bolja od druge žena obično ta lošija kaže za ovu bolju,vidi kakva je baš je kurva znam ja o njoj više nego cijela čaršija bila je s ovim bila je s onim kurva je nego što...Tu je ona babija priča,tračanje smrdanje i tome slično.
Muškarac koji je izgubio svoj ponos mislim na onaj muški ako ga je neka odbila ili mu nije dala svoje tijelo i tad je žena kurva samo što tu kurvu baš on nije mogao imati jer ga je odbila onako ženski .


I to je za mene poremećen narod,što je to kurva.Bar malo imamo civilizacije i bar malo budimo kulturni ne recimo da je žena kurva .Nije kurva nego nego bolja je od nas .Što nebismo kazali da je neko prostitutka ali moramo i tad znati značenje te riječi i dobro paziti kome taj epite kačimo uz ime.Prostitutka je žena koja svoje sexualne usluge naplaćuje po satu ili po minutama.Čuj pa koliko ima zemalja da je normalno biti i prostitutka jer i ona radi danas za dnevnicu sa urednim papirima i radnom dozvolom čak i sa papirima od ljekara da je zdrava.


Ma hajde interesuje me što još se neće prikačiti za riječ žena.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Šta vam uopce znači riječ ''Kurva'' Empty Re: Šta vam uopce znači riječ ''Kurva''

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.