Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

+13
kopaonik
kupina
Bosanka
zone
roki
Kimi
Beba
prolaznik
Stiv
Lili
miki39
dzejdzej
Holidej
17 posters

Stranica 6 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv pet sij 08, 2010 9:01 am

Ja i moja obitelj
Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Captionit0025926304D30
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  zone pet sij 08, 2010 9:18 am

ova slika od stiva je prelijepa
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba pet sij 08, 2010 9:18 pm

Stiv je napisao/la:Ja i moja obitelj
Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Captionit0025926304D30


Lijepa ti ova obiteljska slika i drago mi je da si je napokon i ti postavio Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  miki39 sub sij 09, 2010 10:24 pm

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 A_tko_bi_ovo_mogao_biti_0001 Shocked
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba sub sij 09, 2010 11:58 pm

Ja ne znam Sad Sad Sad Sad Sad al je neko lijep Wink
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej ned sij 10, 2010 12:55 pm

miki39 je napisao/la:Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 A_tko_bi_ovo_mogao_biti_0001 Shocked


Slucajno ja znam ,ljepotice iz naseg Foruma.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv ned sij 10, 2010 4:42 pm

Pa to su Lili i Miki. Super su. Ja sam se pred bozic slikao s Prolaznikom ali sam fotoaparat zaboravio u HR, cim ga donesem postavicu tu sliku
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba ned sij 10, 2010 4:54 pm

Lili i Miki su slatke zene cheers
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Lili ned sij 10, 2010 5:20 pm

Beba je napisao/la:Lili i Miki su slatke zene cheers

Odhranjene na pcelinjem medu.. Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Icon_scratch
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej čet sij 14, 2010 6:47 pm

Lili je napisao/la:
Beba je napisao/la:Lili i Miki su slatke zene cheers

Odhranjene na pcelinjem medu.. Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Icon_scratch


Vala bas , da nije bilo Kravljeg Mlijeka sto bi se odhranile. Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Icon_cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  miki39 pet vel 05, 2010 11:48 pm

crko mi aparat Crying or Very sad
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej pon vel 08, 2010 6:59 pm

Dobro je kad je aparat crko?
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  kupina uto oľu 02, 2010 9:08 pm

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 20680_1363679015753_1344937910_991118_1947075_n



Rodjendan mog unuka.......a ovo je Rozen torta gde su svecice........
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej uto oľu 02, 2010 10:01 pm

Fina torta, i momak sve cure oko njega skupio ,Sretan Rodjendan Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Icon_cheers .
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  kupina uto oľu 02, 2010 10:38 pm

Holidej je napisao/la:Fina torta, i momak sve cure oko njega skupio ,Sretan Rodjendan Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Icon_cheers .


Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 20680_1363679255759_1344937910_991122_4834016_n



Hvala Holidej, u moje ime......
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv sri oľu 03, 2010 10:32 am

Momcina nek ti je sretan rodjendan
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  kupina sri oľu 03, 2010 10:50 am

Stiv je napisao/la:Momcina nek ti je sretan rodjendan



Hvala Stiv..............
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv čet oľu 04, 2010 9:31 am

Stiv i Prolaznik
Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Stiv_i10
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  zone pet oľu 05, 2010 11:36 am

nu ih sto se kese Smile
bas ste slatki Wink
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba sub oľu 13, 2010 11:31 am

Beba je napisao/la:Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 17952_104206096265473_100000282502971_109813_6963998_n



I ja sam ovdje prepoznala dva dobra prijatelja i jedan 25 decembar koji me je učinio sretnom osobom




Hol jesi ti ozbiljan cccccccc
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej sub oľu 13, 2010 11:33 am

Beba je napisao/la:
Beba je napisao/la:Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 17952_104206096265473_100000282502971_109813_6963998_n



I ja sam ovdje prepoznala dva dobra prijatelja i jedan 25 decembar koji me je učinio sretnom osobom




Hol jesi ti ozbiljan cccccccc

Moram biti kad sam u drustvu dame.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba sub oľu 13, 2010 11:39 am

Ja mislim da sam se mnogo promjenila od decembra kosa mi je narasla...malo sam se ugojila...ofarbana sam u tamniju bolju,nokte sam isjekla...hm
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej sub oľu 13, 2010 11:40 am

Beba je napisao/la:Ja mislim da sam se mnogo promjenila od decembra kosa mi je narasla...malo sam se ugojila...ofarbana sam u tamniju bolju,nokte sam isjekla...hm

I stavis sliku i mi znamo dal si se promijenila hehheh
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba sub oľu 13, 2010 11:43 am

Postavila bi ja ,nemam aparat kod sebe ,a sa mobilnog nemogu nemam kabal a vidjeću što mogu uraditi možda nađem neki modus... cheers
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv sub oľu 13, 2010 4:03 pm

daj da vidimo kakva ti je kosa
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 6 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.