Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mudre izreke znanih i neznanih

+7
Beba
miki39
prolaznik
dzejdzej
Holidej
Stiv
Lili
11 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili pet sij 22, 2010 5:52 pm

"Novac je kao žena: da bi ga sačuvao, treba da se baviš njime, inače će da usreći drugoga." ~ Safir
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili sri sij 27, 2010 5:49 pm

Ako si se uputio prema cilju i putem počeo zastajkivati i kamenjem
gađati svakog psa koji na tebe laje, nikad nećeš stići na cilj.
F. M. Dostojevski
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Beba sri sij 27, 2010 9:45 pm

Naučila sam... da ljubav, a ne vrijeme, liječi sve rane.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  prolaznik sri vel 03, 2010 6:23 pm

"Kad jednoj ljubavi dođe kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su je već odavno imali u rezervi."
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili pon vel 15, 2010 4:55 pm

" Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze....Zena je nastala od muskarceva rebra, a ne od njegovih stopala da se po njoj gazi.
Ne od njegove glave, da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka.
Ispod ruke da budes zasticena, i pokraj srca da bude voljena."
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  zone sri vel 17, 2010 10:09 am

danas sam jednu izreku cula na poslu od pacijenta
dobio je novi komputer i ja ga pitam kolko ga je plato.....komputer predobar....posto je u domu pitam kolko ga je plato on kaze dzabe
kaze vako
nije bitno sta znas.....nego koga poznas(ja ko pravi bosanac do kuce sam to sama sebi prevodila na nas dok nisam skontala 100% )
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili ned vel 21, 2010 6:58 pm

Želite li vidjeti šta sve dijete može napraviti, prestanite mu poklanjati stvari.
Norman Daglas
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  miki39 ned vel 28, 2010 6:25 pm

Ako covjek ne zna prema kojoj luci plovi, nijedan vjetar nece biti povoljan.
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili sub oľu 06, 2010 6:34 pm

"Kada um ne vjeruje ili sumnja, on konstantno privlači razloge koji mu to potvrđuju. " ~ Dejvid Švarc
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili sri oľu 10, 2010 8:29 pm

Ako želite saznati šta Bog misli o novcu, pogledajte ljude kojima ga je dao.
~ Doroti Parker
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Beba sub oľu 13, 2010 11:11 am

Beba je napisao/la:"Četiri se stvari ne mogu vratiti: izgovorena riječ, izbačena strijela, protekli život i propuštena prilika."-


Malo sam rekla što bi neko trebao znati,čak sam prešutjela ne želeći da drugi osjete moje osjećaje,strijelu nisam izbacila jer nisam htjela nekog povrijediti,protekli život nebi pominjala jer nema tako lijepih stvari u njemu,a propuštena prilika ja vjerujem da će do smrti biti propuštena jer nije mi bilo suđeno imati ono što želim. Sad
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili uto oľu 23, 2010 7:00 pm

Pesimista u svakoj prilici vidi problem, a optimista u svakom problemu vidi priliku

Pesimista je čovjek koji od dva zla izabere oba.
Oskar Vajld

I optimisti i pesimisti jednako doprinose razvoju društva. Optimisti su izumjeli avion, a pesimisti padobran.
Gledis Stern
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  miki39 sri oľu 24, 2010 10:56 pm

onaj koji je nesretan lako daje savjete onima koji to doista jesu-eshil
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili pon oľu 29, 2010 6:22 pm

Samo bol je u životu siguran
Sreću nosi neki poštar, jako spor
Neka, samo ovu noć da izguram
Sutra ću već naći dobar izgovor.
Đorđe Balašević
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili pet tra 23, 2010 5:38 pm

Oprostite neprijateljima, ali nikad nemojte zaboraviti njihova imena.
- John Kenedy -
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  miki39 sub tra 24, 2010 4:47 pm

Djevojke su kao palačinke - treba ih prevrtati da ne zagore. (bakina kuhinja)

Sličnost između seksa i revolucije je u tome što u oba slučaja stradaju nevini.(revolucionarna)

Dobar brak bio bi između slijepe žene i gluhog muškarca. (Honore de Balzac) Shocked
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili sri tra 28, 2010 10:06 am

"Nema ništa gluplje ni jalovije no kad neko hoće da postane intelektualac na osnovu nekoliko pročitanih knjiga koje nije ni razumio." - Dobrica Ćosić
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Beba ned svi 09, 2010 8:21 am

"Nista u zivotu tako ne razveseljava kao kad nas gadjaju pa promase." (Churchill)
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili uto svi 18, 2010 5:13 pm

Ne znam šta tražim, ni gdje treba da tražim, ali sam u jedno siguran – da je to negdje blizu i da ću ga nekako prepoznati i osjetiti.
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Beba sri svi 19, 2010 1:31 pm

Nista u zivotu tako ne razveseljava kao kad nas gadjaju pa promase
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  miki39 pon svi 31, 2010 8:52 pm

Radi ono što zaista želiš, ali ne gazi druge da bi postigao svoj cilj.
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Beba pet lip 04, 2010 3:42 pm

miki39 je napisao/la:Radi ono što zaista želiš, ali ne gazi druge da bi postigao svoj cilj.



cheers cheers cheers
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Lili ned lip 13, 2010 5:18 pm

- Ko se hoće obogatiti za jedan dan, objesiće se za godinu dana.
Leonardo da Vinci
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  miki39 ned srp 04, 2010 9:19 pm

Kokoš je jedina koja mirno sjedeći može postići rezultate
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  miki39 sri kol 04, 2010 4:16 pm

nikad ne vjeruj stvorenju koje pet dana krvari a ne umre !!!
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Mudre izreke znanih i neznanih - Page 3 Empty Re: Mudre izreke znanih i neznanih

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.