Sex

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Sex

Postaj  Gost on sub stu 06, 2010 6:20 pm

Ovo nije šala....zaista kuda nas vodi sve ovo???
...SEX NEKADA...

Rekao bi sve normalne poze.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on sub stu 06, 2010 6:21 pm

...A DANAS...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Beba on sub stu 06, 2010 11:23 pm

andre je napisao/la:Danas je BRAK u krizi.
Muškraci kao i žene žele istraživati nova područja u seksu pa i stvarati nove institucije koje bi dozvoljavale nove načine povezivanja: otvoreni brak, zamjena partnera, swinganje i grupni seks.

Negdje sam možda pisala o ovme ,možda nisam psala na ovom forumu nego negdje na netu baš mi je sve ovo smješno donekle .Swingeri-pa ja nebi baš voljela takav sex da me neko veže i da me bičuje još da me sexa bože sačuvaj daleko im kuća od moje bila pa makar do bola zagorila kako kaže naš narod.Grupnjak ne znam jel on još gori nego ovi swingeri.Ne mogu sebe zamisliti izgužvanu sa dva muškarca,sigurno bi moje nježno tijelo podleglo . Sad Sad Sad A joj kako da ga zamislim čovječe nekad kad se ima jedan partner nije ti do sex a kamo li dva.Grupnjak sad da samnom bude još jedan par nekako hajde što će me on izgužvati nego interesuje me što će mi ona raditi nego samo mi baliti tijelo,da je hvatam za sise,haahaha,ma jok bolan nema te sile da bi me uzbudio takav sex ,možda bi poslije toga završila u zagrljaju najboljeg psihijatra jer bi izludila a ne se uzbudila.Zamjena partnera bogme ja svog nedam nikom ,tuđi mi nije potreban dok mi je se tijelo navklo na ovog mog trebalo je proći dugo vremena sad nisam ja žena mlada pa da se trebam opet priviknuti na nečijeg tuđeg,ustvari dok bi se sexala sa tuđim partnerom iznad sebe ja nikad nebi vidjela njega nego njegovu ženui propade i taj plan.Malo mi nije jasan ovaj otvoreni brak pa bi voljela da nam pojasniš na što si tačno mislio.

Beba
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Beba on sub stu 06, 2010 11:28 pm

andre je napisao/la:Ovo nije šala....zaista kuda nas vodi sve ovo???
...SEX NEKADA...

Rekao bi sve normalne poze.

Pa sve poze od 110 do 125 ...čuj sex nekada Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Beba
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  V E R I C A 80 on ned stu 07, 2010 10:11 am

Kao sto sam vec negdje rekla..ja sam staromodna,,,,,,,, za ono NEKADA. Laughing

V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on ned stu 07, 2010 11:43 am

Beba je napisao/la:Malo mi nije jasan ovaj otvoreni brak pa bi voljela da nam pojasniš na što si tačno mislio.

"Partneri u otvorenom braku prevaru ne doživljavaju kao prevaru,to je naprosto način života.
Smatraju da jedna osoba ne može istovremeno biti dobar otac,vrstan poduzetnik, divan prijatelj i vrhunski ljubavnik. Stoga to dobivaju od različitih izvanbračnih partnera,a u tome su, dakako, ravnopravni i muškarac i žena.
Neki čak spavaju u odvojenim sobama, a dijele strast samo prema ekonomskom rastu obitelji i djeci. Seksualne užitke, pak, potražit će u izvanbračnoj postelji i to onda nazivaju seksualnom, profesionalnom, emotivnom i intelektualnom slobodom.

To bi trebalo biti TO....za razmislit je???

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  miki39 on sri stu 10, 2010 4:27 pm

sve pratim te tvoje komentare,analni sex,pa razmisljanje o otvorenom braku...a sta reci,nemam komentara jer uz sve svoje godine mislim da nisam tolko uznapredovala,zato se ni ne upustam u tu debatu.(reko samo da opravdam onu gore kritiku)

ali ono sto me zanima jes da li ti to pises iz vlastita iskustva ili samo zamisljas kako bi to bilo kad bi bilo ako ti naleti lol!

miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on sri stu 10, 2010 6:04 pm

Pa draga naša miki39...
Zar nemožemo razgovarati o nečemu a da nemoramo pisati o sebi...
jednostavno,mišljenja su različita(hvala bogu da je tako)otvara nam mogućnost da više raspravljamo o toj i takvoj temi,pa nije tu pisano o meni o tebi ili bilo kome drugom/to su ipak samo naša razmišljanja...(Forum to od nas traži).
Nikome nisam ništa i nikada osporavao a razgovarat o svemu što nas ne vrijedja valda možemo??
A za krituku/ako je dobronamjerna kao ova moja,mislim da se nećemo ljutiti(pa ja sam srećan kada sam tu sa vama i zato ne bježite mi)!!

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Beba on uto stu 16, 2010 12:41 pm

Stiv je napisao/la:18 razloga zasto je ONA za sex.

1. Zato sto zeli potrositi kalorije od pet komada Sacher-torte koje je smazala jucer kod susjede.

2. Zato sto konacno negdje moze vristati iz sveg glasa bez da ju netko proglasi histericnom.

3. Zato sto moze mirne duse buljiti u strop i vidjeti jel' mozda potrebno novo farbanje.

4. Zato sto se muskarci prilikom seksanja puno jace znoje pa onda sve muhe lete na njega.

5. Zato sto konacno ima priliku pricati s njim (cak i ako recenice nisu potpune).

6. Zato sto nema pojma da je to zadnji put.

7. Zato sto ce ga kasnije lakse nagovoriti na usisavanje.

8. Zato sto joj je to puno jednostavnije nego objasnjavati zasto nema volje.

9. Zato sto je TV program jos dosadniji.

10. Zato sto joj je fitness trener rekao da bi ponovo trebala vjezbati trbuh, noge, guzu.

11. Zato sto se u zadnjoj epizodi i jedna od 'Kucanica' poseksala.

12. Zato sto ce tako ustedjeti na novoj kremi protiv bora.

13. Zato sto ce on konacno skinuti onu usranu majicu.

14. Zato sto ce nakon toga imati puna dva tjedna mira.

15. Zato sto njegov najbolji frend danas nazalost nema vremena.

16. Zato sto je saznala da njena najbolja prijateljica to radi bar svaki drugi dan.

17. Zato sto bi inace morala kupiti nove baterije.

18. Zato sto ce za to dobiti 500 kuna.

Sve ću ja ovo polako rastabiriti dug je dan zar ne

Beba
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Lili on ned srp 03, 2011 10:13 am

SEKSUALNA ANOREKSIJA

“Savremeni svijet sve više pati od seksualne anoreksije”, rekao je neki psihijatar.

“Šta je to?”, upita Majstor.

“Nedostatak seksualnog apetita.”

“Grozno!”, reče Majstor. “Šta je tome lijek?”

“Ne znamo. Znate li vi?”

“Mislim da znam.”

“Šta?”

“Učinite da seks ponovo bude grijeh”, reče Majstor s osmijehom.

Lili
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Beba on pet svi 18, 2012 2:47 pm

Lili je napisao/la: SEKSUALNA ANOREKSIJA

“Savremeni svijet sve više pati od seksualne anoreksije”, rekao je neki psihijatar.

“Šta je to?”, upita Majstor.

“Nedostatak seksualnog apetita.”

“Grozno!”, reče Majstor. “Šta je tome lijek?”

“Ne znamo. Znate li vi?”

“Mislim da znam.”

“Šta?”

“Učinite da seks ponovo bude grijeh”, reče Majstor s osmijehom.

Oooooooooo pa ovaj Majstor s osmijehom je doktor ...

Beba
Legenda foruma
Legenda foruma

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 12:20 am

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]