Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trazim Forumase

+13
Kimi
Bosanka
kupina
zone
roki
beca
dzejdzej
Beba
Holidej
prolaznik
miki39
Lili
Stiv
17 posters

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka ned srp 17, 2011 9:15 pm


Trazim nasu slavljenicu (prodje leto trideseto)....da nam bar nacne kutiju keksa kad vec nista nije ispekla.
Onako dva-tri reda biskvita,pa dva-tri reda fila ali svaki u drugoj boji.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka sub srp 23, 2011 9:26 pm


Trazim da mi neko od nasih forumasa posalje razglednicu sa neke lijepe destinacije godisnjeg odmora.

Adresa je ulica Vjecitih duznika bb.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Holidej ned srp 24, 2011 8:09 pm

Bosanka je napisao/la:
Trazim da mi neko od nasih forumasa posalje razglednicu sa neke lijepe destinacije godisnjeg odmora.

Adresa je ulica Vjecitih duznika bb.

A sta kazes da ti osobno urucimo!? cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka sub lis 15, 2011 7:23 pm


L I L I....????????????????
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Lili sri stu 09, 2011 2:52 pm

Bosanka je napisao/la:
L I L I....????????????????

Bosankaaaaaa... Very Happy , evo mene tu sam...malo bila odsutna jedno vrijeme... motorist
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka sri stu 09, 2011 7:49 pm


Kakvo malo.......cijelu vjecnost.

U brigu me stavljate......e da mi se jos javi Veca,bilo bi nekako pod kontrolom.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka uto sij 03, 2012 5:53 pm

Trazim da me hitno spustite sa mjeseca,ovde gore mi se nikako nedopada.Ljepse mi je bilo
dok sam s onom starom slikom putovala za Raic,pa volja mi bilo citat novine ili skrenut autoputem ravno u po Raica.

Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Stiv uto sij 03, 2012 6:29 pm

Ma promijenit ce mo nema frke
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka ned sij 08, 2012 9:50 am


Sefe,mnogo hvala!
Ovo je prirodnije pa se osjecam puno bolje.

A malo sam razmisljala i sta je pisac htio da kaze sa onom slikom sa mjeseca.
Iz nekog drugog kuta da sam pogledala mozda i nije lose.Izmedju redova da sam citala,to jest gledala,
shvatila bi da cemo iz Raica jednog dana mozda osvojit mjesec.
Dok traje zima neka nama ove idile,a poslije cemo vidjet sta cemo.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Stiv uto sij 10, 2012 4:17 pm

Ma nek si ti meni samo zadovoljna
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Stiv sri vel 01, 2012 7:19 am

Mozda mi i Forumasi mogu pomoci da okupim nasu Generaciju ucenika od prvog doi cetvrtog razreda OS iz Donjeg Rahica. Na pocetnoj stranici sam objavio napis u kojem pokusavam da nas okupim.Ovdje mozete pod ovim linkom procitati vise.
http://www.donji-rahic.com/sastanak_generacije_1962.htm
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka pon vel 20, 2012 4:42 pm


Anima javi seeeeee!!!!!!

Kada citam sto ti napises,to me jako smiruje.Najcesce vraca me u djetinjstvo ili
u razmisljanje o mladalackoj ljubavi.
Da nepominjem pisma koja pises rodu svome,to me opet nasmije.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima ned oľu 04, 2012 4:41 pm

Bosanka je napisao/la:
Anima javi seeeeee!!!!!!

Kada citam sto ti napises,to me jako smiruje.Najcesce vraca me u djetinjstvo ili
u razmisljanje o mladalackoj ljubavi.
Da nepominjem pisma koja pises rodu svome,to me opet nasmije.

Very Happy Evo mene tu sam Bosanko, cirkus mi je u zivotu gostovao i dok su svi akteri skontali da mi vise nije smijesno i pokpuilli krpce trebase im neko vrijeme Laughing pa i meni vriijeme tako falise da sta nacvrljam..tj. da se odmorim ovdje uz vas..

PS: Hvala sto procitas sto nacvrljam, drago mi je Smile
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka uto oľu 13, 2012 9:41 pm


Slika je prelijepa i s obzirom da smo izasli iz zime taman na vrijeme postavljena.
Trazim samo da mi moj rod kaze je li ovo u desnom uglu posveta ili je autorski potpis?
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Stiv sri oľu 14, 2012 5:20 pm

Bosanka je napisao/la:
Slika je prelijepa i s obzirom da smo izasli iz zime taman na vrijeme postavljena.
Trazim samo da mi moj rod kaze je li ovo u desnom uglu posveta ili je autorski potpis?
Na prednjoj strani je uvijek potpis To sam slikao prosle godine i slika se zove "Ponovo je Proljece"
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka pet oľu 16, 2012 9:02 pm


Jeste vidjeli kako ja dobih za roda svoga i umjetnika i skolovanog svestranog covjeka,
i naucih da je potpis autora uvijek s prednje strane....ajme majko mila ja se mislim da ce se moj rod mene brzo odreci,da ga ja ne bi gdjegod obrukala i stagod lupetala kad netreba.
Al opet se tjesim imam i ja neki fakultet pa makar se zvao i zivotni,a imam i veliko srce u grudima pa
moze bit da i to nekako prodje,makar s dvojkom.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka sub svi 05, 2012 11:42 am


Vec neko vrijeme sam posve sama na ovom forumu,znam ja citati i izmedju redova pa vidim da nesto nestima,
ali eto bez obzira na sve opravdane razloge zbog kojih sam sama,molim odgovorne da neugase ovaj forum.
Ja cu i dalje pricati sama sa sobom,meni to nesmeta,i dalje cu navracati ovamo i bilo bi mi tesko kada mi dodje da nesto kazem iz duse,da moram lutati po drugim forumima i tragati sama za sobom.
Nemam krizu identiteta,ovde sam se pronasla i tu pripadam.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Stiv ned svi 06, 2012 6:19 am

Bosanka, ne brini. Forum se sigurno nece ugasiti, bas zbog onih mnogih koji na njega ipak navracaju. Pojavilo se mnogo novih medija drugacijih koji isto razumljivo privlace ljude. Kao Facebook ili Twiter, ali nas stari forum je uvijek mjesto gdje covjek moze otvoriti dusu, Biti sam, ali u drustvu mnogih. Nekada davno sam razmisljao da forum i stranicu ugasim, ali svi mi sazrijevamo i uvidjamo da neke stvari idu jednostavno drugacije nego sto ih mi zamisljamo. Na forum su uvijek dolazili i odlazili mnogi, neki se ponovo vrate, neki samo navrate, ali ja znam da su pravi prijatelji tu. Oni su uvijek tu , cak i kad ih ne vidimo.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima ned svi 06, 2012 7:12 am



Ko spominje gasenje i radi cega Shocked ...Tctc ja sam ovdje dnevno, jedan od mojih rituala je uz kafu ranim jutrom vec navratiti na forum bilo sta napisano ili ne, to me uopste nesmeta..ali naravno obraduje kada nadjem neku pisanu rijec..Godine duge u kojima sam vec ovdje (molim lijepo da mi se racunjaju u penzijsko Laughing ) ucinile su to da mi se cini da vise nista ne mogu napisat sto nisam..A, ono sto bi nekada i mogla ispisati sa duse ili nije uvijek za foruma ili si kazem sutra cu pa me spopadnu brige, brigice, i trcim da rijesavam..pa kada se rijesim briga kazem sebi.. e, sto sada pisati o njima kada su prosle itd..Hocu reci mada mi necete vjerovati Laughing nekako sa godinama izgleda se ja i uozbilji ( sad ce moj rod reci.. kasno rode moj..jako te niko nece Laughing ) Sto se drugih foruma i kojetoga tice ja vala licno nemam interesa .. a, obidjem da budem maksuz iskrena samo jednog komsiju redovno Laughing ..Bosanko nista se ne brini ja ovaj forum sa vremenom posmatram kao terapijski centar Laughing pa navratim kad mi napadi dodju, isipisem si sa duse sta mogu i koliko mogu pa opet za zivotom i sa zivotom guram dalje..tako da znas ja sam tu sa slovm il bez slova Very Happy
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Holidej ned svi 06, 2012 8:03 am

Tu sam svama ,svaki dan! cmok kava
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  miki39 ned svi 06, 2012 2:46 pm

trazim chatere geek
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka ned srp 15, 2012 9:31 pm


Trazim Animu!

Davno proslo ono nesto oko smjestanja i premjestanja kompijutera ili selidbe,rece cim se smjesti da ce se javit.Pa nista.Sad mi vec za brigu gdje spava ako se jos nije smjestila.Tudji je to svijet.
A mozda se dzaba i brinem a ona uziva na nekoj plazi.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  prolaznik ned srp 15, 2012 9:34 pm

Bosanka je napisao/la:
Trazim Animu!

Davno proslo ono nesto oko smjestanja i premjestanja kompijutera ili selidbe,rece cim se smjesti da ce se javit.Pa nista.Sad mi vec za brigu gdje spava ako se jos nije smjestila.Tudji je to svijet.
A mozda se dzaba i brinem a ona uziva na nekoj plazi.

hahahahahah
nemoj se brinuti:::::::
Anima ti je ko macka kako god je bacis ona se doceka na noge,
pa to je moj rod.....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima pon srp 16, 2012 9:26 am

Very Happy

Nemojte se sikirati evo mene zive i zdrave u novoj mahali Laughing Eto da vam kazem lijepo sam prnjice svoje prenijela, jest da je sve malo potrajalo al` do mene bi Laughing laprdalo ja pa nikad se usput napricat i oprostit od stare mahale..Na, ja...malo je sve neobicno pocevsi od mjesta gdje mi pc stoji do.... al, kako je tako je reda mi se naviknut i obiknut na novine..Vas sam zaista pozelila, izmedju selidbe sam par puta virnula sta radite al´ ni vi niste bas nesto pricljivi bili..Eto toliko od mene za danas..i mnogo vam hvala sto ste mislili na mene cmok
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka čet srp 19, 2012 8:19 pm


Eeeee....Animice....kraljice....

Neka si ti nama dobro i zdravo,neka nas nisi zaboravila,nego mogla si nam malo napisat i kakav je novi komsiluk.
Znam da nije kao nekad u Bosni,ali eto ima svuda i dobrih i losih ljudi.Ima li kakvih djuvegija za nas dvije,ima li kakav pendzer sto na kaldrmu gleda?
Postara sigurno nema da donese pismo roda tvoga,on veli da si ti kao macka,uvijek se docekas na noge pa ti valjda zato i nepise.A mozda je i do tebe,nisi novu adresu ostavila.
Tako i meni vele da sam macka sa 9 zivota i kako god me bace ja se nekako docekam.A neznaju da sam osam zivota vec potrosila i da sad trosim ovaj zadnji sto mi je ostao.
Trebaju malo vise brinut o nama.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 9 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.