Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reci što je istina

+6
Bosanka
miki39
Stiv
Holidej
V E R I C A 80
Beba
10 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Holidej uto lip 14, 2011 8:43 pm

Istina je ovo sto je Prolaznik napiso .
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Anima sri lip 15, 2011 6:07 am

Istina je da sam poranila i da razmisljam na ranom jutru kako je zivot (moj) u zadnje vrijeme nepredvidljiv tako da svaki dan zaista je neizvjesnost.Istina je citajuc po forumu procitah od Miki post ..Samo onaj ko je spreman da sve izgubi..pa razmisljam..eeeee..da je istine barem tu..reda mi i to provjerit Smile Istina je da sam potistena, da sam djelimicno skroz rastresena i, imam stotine pitanja koja ne znam koga upitati..tako da sama sebe pitam i motivisem nekako na dalje..Istina je da na trenutak pozelim sve ispisati si sa duse..ali kako napisah.. dnevno se sve kod mene izokrene tako da bi to bio dnevnik a ne post..i istina je da vecina ljudi mozda bi citajuc pomislila aaaa..al ova ima mastu il` ova je pukla..jer zaista je nevjerovatno kroz sta prolazim ..


Zadnja promjena: Anima; čet lip 16, 2011 7:40 am; ukupno mijenjano 1 put.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Holidej sri lip 15, 2011 5:52 pm

Istina je da bi mi bilo drago da mogu makar upola ko Anima da napisem tako dug post.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Bosanka čet lip 16, 2011 5:30 pm


Nadovezujem se na Animinu istinu i kazem da sam ja mnogo puta rizikovala i svaki put izgubila,a kazu da bez rizika nema ni dobiti.Mozda nisam dijete srece....neznaci da netreba pokusati.Oporavak nakon toga je dug i spor....ali sve je to zivot.

Kazu i to da nam Bog svakoga dana daruje trenutak kada je moguce izmijeniti sve ono sto nas cini nesretnima,samo sto mali broj ljudi uspije prepoznati taj tenutak.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Anima pet srp 01, 2011 6:48 am

Istina je da razmisljam o sinoc..da imam jaku potrebu dozivljeno sa vama podijeliti..jer me protreslo do dna duse..

Vidjeh je misleci da je srecem kao sto ljudi slucajno srecu ljude....Ona me podsjeca na cetverogodisnju djevojcicu..od prvog trenutka..nacin na koji prica, slijeze ramenima..i sitdno pobjegne sakrije se, pa opet istrci da mi kaze recenicu dvije o sebi..Sve sto sam osjetila od prvog trenutka..je zelja da je zagrlim istinski iz duse i to i ucinih..stegnuh je jako i ponesoh je u svojim mislima..Poslah joj cokoladu..Da, jednu cokoladu samo..i cuh da je trceci svima redom ponosno je pokazivala ..i da mi je iz svijeta u koji je utonula jer su ljudi i neljudi..nacrtala sliku i poslat mi je zeli za uzvrat..Obukoh se..osjetih se pozvana da je posjetim..i tako nadje se u mojoj tasnici jedan medo, kutica keksa.. i ja..gdje ne slutih da cu ikada otici zbog jednog slucajnog susreta..Koracajuc hodnikom iz daljine cuh vec njen glas..a, onda dozivjeh ono sto se zove iskrena sreca..Jos vidim njeno lice i zaista ne znam dal´ ikada ikoga sretnijeg ugledah sto me vidi..Vidim kako je sputavaju da skoci sa stolice....A, ona je zapamtila moj lik..i sa bezbroj nekih rijeci..potrcala u rasirene ruke..Cvrsto, cvrsto je zagrlih..Boze moj..zaista niko na ovom svijetu mi nepokaza da je toliko sretan sto me vidi..da se uplasih na trenutak da ce joj nesto biti..Toliko glasno se je radovala da su mi suze zasjajile u ocima..Jedna kutija keksa..Boze koliko srece i zahvalnosti vidjeh i dozivjeh u rijeci..koliko zagrljaja cvrstih slijedise joj..a, medu kad sam joj dala..mislila sam skrsice se od srece..i od tapkanja u krug..Hitro me je i cvrsto uhvatila za ruku..okrecuc se uvijek vodila me hodnicima zastajuc i grlec me..Tja..jedna slika..Vijuge..(nesto kao krugovi ) narandzasti i plavi..svijetlo zelena drska..slika sto slici sliki dvogodisnje djevojcice i kroz stabljiku samo prepoznat se moze da je cvijet..Cvijet je prekrasan..cvijet kao poklon mojoj umornoj dusi..A, onda..onda iz svog svijeta..kao da se trgla..gledajuc me duboko u oci..cula sam je kako rece: Ja vjerujem u Boga..Boze..hiljadu trnaca proslo mi je i dok tipkam evo prolaze mi tijelom..zagrlih je po ko zna koji put..I, opet mi ona pricala je svoj zivot..ne povezano..ali sve jasno..I, ja shvatih sta sam prvi puta vidjela..Ta je zena toliko radosti unijela u moju dusu..toliko mi dala..da zaista suze mi teku..Ona nije izgubila sposobnost da se raduje niti da vjeruje..I razmisljam evo kako odlazec jos cujem njen preglasan glas..kako uzbudjeno prica drugima..da, ja sam joj donijela kekse i medu..i, da cu opet doci..I ja evo u ovom trenutku znam sta cu joj odnijeti..Razmisljam i placem..to je istina..suze neke lijepe..i nekako i teske na mome licu..mnogo toga o ljudima i ljudskosti prolazi mi glavom..i, zahvalna sam Bogu sto vidjeh i da sam dozivjela taj momenat koji ma kako da ga opisem..dozivjet je hiljadu puta ljepse..vidjeti nekoga sretnog tako sretnog..i, za mene u jednoj jako teskoj zivotnoj situaciji..kao mah..ugledaj se..i ne daj da ti radost i povjerenje ode jer je zivot tezak il´ ljudi neljudi ponekad prema nama..
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Bosanka sub srp 02, 2011 11:04 am


Istina je sto Anima jednom rece u nekom svom postu da joj dodje da mnogo toga podijeli sa nama,ali se plasi kako ce neko iz prikrajka,citajuci to,reci da je stara Anima prolupala,pa odustane.
Istina je da sam ja osoba koja je na ovom forumu iznijela najvise stvari iz svog osobnog zivota.
Nisam znala da mi nevjerujete.
Trudicu se ubuduce da se previse neotvaram.
Jednostavno neumijem komunicirati s vama samo razmijenjujuci pozdrave i igrajuci igrice.
Previse sam se vezala uz vas sviju i osjecam potrebu da mnogo toga podijelim s vama jer nemam s kim drugim,a puno mi znaci kada i neko od vas napise svoje iskustvo,svoju radost,svoju patnju,svoj stih.
U svemu tome nadjem uvijek nesto korisno za sebe,izvucem neku pouku,dobijem neki savjet.
Kao sto rekoh,bila sam previse otvorena,trudicu se da se ubuduce kontrolisem u svojim emocijama,kako bi mi vise vjerovali.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Holidej sub srp 02, 2011 9:52 pm

Istina je da nekad se desavaju stvari,koje su izmedju istine i nestine tako tesko razlikovati. Sto neznaci da nekom nevjerujes samo hoces da ta osoba jos jednom potvrdi.Recimo da budem sto posto siguran da jeistina ili je neka sala.
Istina da vjerujem forumasima.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Lili ned srp 03, 2011 9:30 am

Bosanka je napisao/la:
Istina je sto Anima jednom rece u nekom svom postu da joj dodje da mnogo toga podijeli sa nama,ali se plasi kako ce neko iz prikrajka,citajuci to,reci da je stara Anima prolupala,pa odustane.
Istina je da sam ja osoba koja je na ovom forumu iznijela najvise stvari iz svog osobnog zivota.
Nisam znala da mi nevjerujete.
Trudicu se ubuduce da se previse neotvaram.
Jednostavno neumijem komunicirati s vama samo razmijenjujuci pozdrave i igrajuci igrice.
Previse sam se vezala uz vas sviju i osjecam potrebu da mnogo toga podijelim s vama jer nemam s kim drugim,a puno mi znaci kada i neko od vas napise svoje iskustvo,svoju radost,svoju patnju,svoj stih.
U svemu tome nadjem uvijek nesto korisno za sebe,izvucem neku pouku,dobijem neki savjet.
Kao sto rekoh,bila sam previse otvorena,trudicu se da se ubuduce kontrolisem u svojim emocijama,kako bi mi vise vjerovali.

Istina je Bosanka da mi se svidja sto mnogo toga hoces da podijelis sa nama....a i da pitas za misljenje drugih. I love you
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Stiv ned srp 03, 2011 7:56 pm

Lili je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
Istina je sto Anima jednom rece u nekom svom postu da joj dodje da mnogo toga podijeli sa nama,ali se plasi kako ce neko iz prikrajka,citajuci to,reci da je stara Anima prolupala,pa odustane.
Istina je da sam ja osoba koja je na ovom forumu iznijela najvise stvari iz svog osobnog zivota.
Nisam znala da mi nevjerujete.
Trudicu se ubuduce da se previse neotvaram.
Jednostavno neumijem komunicirati s vama samo razmijenjujuci pozdrave i igrajuci igrice.
Previse sam se vezala uz vas sviju i osjecam potrebu da mnogo toga podijelim s vama jer nemam s kim drugim,a puno mi znaci kada i neko od vas napise svoje iskustvo,svoju radost,svoju patnju,svoj stih.
U svemu tome nadjem uvijek nesto korisno za sebe,izvucem neku pouku,dobijem neki savjet.
Kao sto rekoh,bila sam previse otvorena,trudicu se da se ubuduce kontrolisem u svojim emocijama,kako bi mi vise vjerovali.

Istina je Bosanka da mi se svidja sto mnogo toga hoces da podijelis sa nama....a i da pitas za misljenje drugih. I love you
Potpisujem i meni se svidja sto je Bosanka tako otvorena. Jako mi je drago sto stoji iza svega, dobrog i loseg. Zivot nije samo med i mlijeko i drago mi je sto to uvidja.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Beba čet srp 14, 2011 6:56 am

I nakon dužeg vremena istina je da sam malo se izgubila u vremenu i prostoru,ne znam zašto ???Možda sam postala drugačija možda sam ista ali istina je da drugi netrebaju sumljati u mene jer jedina je istina da sam tu sad .
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  V E R I C A 80 čet srp 14, 2011 7:25 am

Holidej je napisao/la:Istina je da nekad se desavaju stvari,koje su izmedju istine i nestine tako tesko razlikovati. Sto neznaci da nekom nevjerujes samo hoces da ta osoba jos jednom potvrdi.Recimo da budem sto posto siguran da jeistina ili je neka sala.
Istina da vjerujem forumasima.


Slazem se s tobom ,.
Istina , da se ja volim veseliti , saliti,,znam i ja biti otvorena i ozbiljna...mozda mi malo to teze ide od ruke,,
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Beba sub srp 16, 2011 7:47 am

Istina je da je Holu rođendan Very Happy Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  miki39 sub srp 16, 2011 8:17 pm

Istina je da smo ponekad toliko revoltirani na nekoga da ucinimo svasta sto iste sekunde zazalimo ali .. umor
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Anima ned srp 17, 2011 5:39 pm

Istina je da sam tuzna.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Bosanka ned srp 17, 2011 8:53 pm

Anima je napisao/la:Istina je da sam tuzna.

Zasto sunce??????

Jel neces podijelit s nama?
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Anima pon srp 18, 2011 11:17 am

Bosanka je napisao/la:
Anima je napisao/la:Istina je da sam tuzna.

Zasto sunce??????

Jel neces podijelit s nama?

Nista se ne sikiraj Bosanko Smile onako to dodje samo, sto bi se reklo kapa mi puna svega i jos vrijeme uz to..a, ja samo iskrena bi..

Istina je da me je Bosankino interesovanje dirnulo i obradovalo. HVALA
Lijepo je dozivjeti kada smo tuzni da ljudi ne okrenu glavu i ne prodju samo.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Holidej uto ruj 13, 2011 9:31 pm

Istina je da je vrijeme pisanja,prosli su godisnji. kava
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  zone čet ruj 15, 2011 11:37 am

istina je da ste mi svi nesto usporili Laughing
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Holidej sri ruj 21, 2011 6:26 pm

Istina je da sam ovdje sam, sa dvanest gostiju.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Bosanka uto sij 03, 2012 6:02 pm


...
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Holidej čet sij 05, 2012 9:25 am

Istina je da je kod nas nevrijeme!! Very Happy
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  miki39 čet sij 05, 2012 10:22 am

Istina je da sam uzivala u drustvu holija i golubice i malih golubcica! cmok
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Holidej čet sij 05, 2012 9:57 pm

miki39 je napisao/la:Istina je da sam uzivala u drustvu holija i golubice i malih golubcica! cmok


I nama je bilo vise nego super!! cmok kava
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Bosanka ned sij 15, 2012 8:40 pm


Cesto covjek trpi i po vise godina,smiruje se,podnosi i ono najokrutnije
i odjednom se slomi na nekoj sitnici,na nekoj gluposti....tako rekuc ni zbog cega.
Onda svi pitaju -sta mu bi odjednom,bas je slabic....a godinama svaki dan prolazise pored njega
i u svojoj zurbi nikad neprimjetise da ga zivot lomi.Da je neko imao vremena zastati,mozda bi .....
Ali ko zna.To je samo jedno - mozda .
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  V E R I C A 80 ned vel 26, 2012 9:52 pm

Rolling Eyes Nije me dugo bilo...istina... paa, jeste li odmorili dok me nije bilo Very Happy Laughing
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Reci što je istina - Page 4 Empty Re: Reci što je istina

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.