Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

+16
Bosanka
Anima
kupina
roki
Arancha
zone
Malena
beca
prolaznik
jaran
Lili
Beba
Stiv
Kimi
miki39
Holidej
20 posters

Stranica 26 / 40. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Beba sri oľu 24, 2010 4:55 pm

Dobro veče
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Lili pon oľu 29, 2010 6:50 pm

Dobra vecer svima koji su tu i koji ce doci kasnije. Very Happy
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv pon oľu 29, 2010 7:52 pm

Dobra vam vecer
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv ned tra 11, 2010 8:16 am

Dobro jutro iz snjeznog Königsbrunna. Pada ko u pola zime, ali nema sansi da ostane.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Lili uto tra 13, 2010 10:20 am

Dobar dan,onima koju su ovdje, i onima koji ce doci, onima koji su isli na odomre i onima koji nisu nikud mrdnuli, ( ima nas i takvih Crying or Very sad )
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  marina uto tra 13, 2010 10:50 am

Evo našla sam malo vremena da napišem koje slovo.
Sve vas pozdravljam~
Za Uskrs sam sa svojom obitelji bila u Rahiću.
Iskreno, lijepo nam je bilo,malo smo se odmorili,napunili baterije,a pogotovo sam sretna što sam vidjela ,meni,neke drage ljude,koje inače nemam priliku za vidjeti.
Meni osobno je drago sresti bilo koga iz našeg mjesta, a pogotovo nekog skim sam bila bliska i sa kime imam zajedničkih tema za razgovor.
Lijepo je doći u svoj rodni kraj,mada,to moram reći,nikad više rahić neće biti što je bio.
Možda ovo zvuči pesimistično,ali eto ja to tako doživljavam.
Fali mladosti,lijepo je kad dođeš za neke blagdane,ali poslije toga pustoš.
Vjerujem da oni koji tamo žive ne misle tako,jer oni su svoj život organizirali i navikli su se ,ali meni to djeluje malo
tužno.Divim se svima koji su se vratili i koji se trude da održe tradiciju sela,folklor, nogometni klub i još što šta.
Ima mladih koji su se vratili i bez posla su to je zabrinjavajuće i mslim da bismo na tu temu mogli razgovarati i možda naći neko rješenje ja imam neke ideje ,sad neznam koliko ima zainteresiranih i koliko ću naići na odobravanje drugih.
PIŠITE KOMENTIRAJTE

marina


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Holidej uto tra 13, 2010 4:35 pm

marina je napisao/la:Evo našla sam malo vremena da napišem koje slovo.
Sve vas pozdravljam~
Za Uskrs sam sa svojom obitelji bila u Rahiću.
Iskreno, lijepo nam je bilo,malo smo se odmorili,napunili baterije,a pogotovo sam sretna što sam vidjela ,meni,neke drage ljude,koje inače nemam priliku za vidjeti.
Meni osobno je drago sresti bilo koga iz našeg mjesta, a pogotovo nekog skim sam bila bliska i sa kime imam zajedničkih tema za razgovor.
Lijepo je doći u svoj rodni kraj,mada,to moram reći,nikad više rahić neće biti što je bio.
Možda ovo zvuči pesimistično,ali eto ja to tako doživljavam.
Fali mladosti,lijepo je kad dođeš za neke blagdane,ali poslije toga pustoš.
Vjerujem da oni koji tamo žive ne misle tako,jer oni su svoj život organizirali i navikli su se ,ali meni to djeluje malo
tužno.Divim se svima koji su se vratili i koji se trude da održe tradiciju sela,folklor, nogometni klub i još što šta.
Ima mladih koji su se vratili i bez posla su to je zabrinjavajuće i mslim da bismo na tu temu mogli razgovarati i možda naći neko rješenje ja imam neke ideje ,sad neznam koliko ima zainteresiranih i koliko ću naići na odobravanje drugih.
PIŠITE KOMENTIRAJTE
Dobar Pozdrav i tebi Marina, ideje su uvjek dobro dosle samo ti navedi koje ideje.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv uto tra 13, 2010 6:41 pm

Marina drago mi je da si tu, odnosno da pises. To sto si ti napisala je upravo ono sto i sam osjecam, a vjerujem i velika vecina koja ode dole u nasa sela. Selo bez djece je selo bez perspektive, a kod nas je vrlo malo djece se vratilo. Mnogo je problema, a rijesenje?
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  marina sri tra 14, 2010 7:09 pm

Teško je pronaći neko pametno rješenje,pogotovo sad kad se svugdje osjeća kriza.
Istina,meni se neke ideje motaju po glavi,mada ni sama nisam sigurna koliko uopće ima prostora za njihovu realizaciju.Konkretno ljudi u našem selu su uzdržavali obitelj i školovali djecu obrađivajući zemlju,držali su svinje krave....Rijetki su radili u poduzećima.Čula sam da su izabrali predsjednika sela,znači oformili su nekakvo vijeće.
Kolike ovlasti i mogućnosti imaju ,neznam.Nisam upoznata sa mnogim činjenicama, kao npr. da li uopće dobivaju nekakav novac iz općinskog proračuna i sl.
Konkretno,o čemu sam razmišljala,u Rahiću je bilo državne zemlje ,da li je ta zemlja zapuštena?
Ako je da li bi se dalo poći sa jednim realnim projektom u općinu i vidjeti da se ta zemlja obrađuje, da se
zasadi nešto što bi se najlakše plasiralo na tržište,tipa pšenica,kukuruz ili nešto drugo.
Ukoliko je to izvedivo znači da bi se neko mogao i zaposliti.Zatim ima dosta naših ljudi koji se nisu vratili i zemlja se ne obrađuje možda bi se i sa njima moglo razgovarati.Bitno je da se nešto pokrene da se bar neko zaposli, da se osjeti neki pomak.Napominjem, ja neznam mnoge činjenice i možda će se ova ideja nekima učiniti glupa i neizvediva,ali bar sam nešto pokušala izložiti,pa čak da se ovo i ne pokaže pametnom idejom možda nekog potakne na razmišljanje i iznese neke zamisli koje će se lakše pretočit u djelo.
Ja bih bila presretna da čujem da se nešto pomaklo s mrtve točke i da se neko zaposli,jer vjerujte nije lako nigdje živjeti bez plaće.Ja znam ,niko tamo nije gladan svi oni proizvedu nešto za se prehraniti,mnogima pomaže rodbina,ali isto tako znam da bi se oni osjećali bolje kad bi sami mogli zaraditi dinar,pogotovo mlađi .
Čovjek kad ima svoje ima više samopouzdanja i puno je zadovoljniji.Za sada toliko na ovu temu od mene.
Stjepane, tebe i Ivanku nisam odavno vidjela a djecu još nisam imala priliku upoznati.Vidjela sam vas sve na slikama koje su postavljene.Kako živite čime se bavite? Napiši koje slovo i o vama!

marina


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Beba čet tra 15, 2010 12:27 pm

Pozdravljam ,kako ste.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Holidej čet tra 15, 2010 6:00 pm

Dobar dan svima. Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Icon_cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv sub tra 17, 2010 7:35 pm

Marina, ja i moja obitelj smo dobro. Ako imas facebook mozes me pronaci tamo pa tamo ima i nasih novih slika. Jos se sjecam nasih nekadasnjih razgovora. Pozdrav tebi i tvojima.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  marina ned tra 18, 2010 6:12 pm

Znaš da si me nasmijao.I ja se puno puta sjetim svega.Ti si nam onda bio nešto kao veliki brat,dijelio bio savjete,a znao si nas i sprdat,sjećaš li se toga.
Ma sve je to bio dio našeg odrastanja.Isto je bilo lijepih dana.Ja ti nisam na face.Htjela sam se prijaviti ,ali sam odustala.Mene nije zainteresiralo,možda sam konzerva.
Veliki pozdrav svima!

marina


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv ned tra 18, 2010 6:34 pm

Joj Marina pa nisam se ja sprdao, mozda je bilo tesko kad smo ja i Jovo zajedno, ali inace je bilo OK. Pozdrav
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Holidej pet tra 23, 2010 2:53 pm

Dobar dan ,ovaj dan je suncan dan. Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Icon_cheers Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Icon_sunny
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  miki39 sub tra 24, 2010 4:41 pm

Dobro vece svima,kako ste? Wink
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Holidej sub tra 24, 2010 6:54 pm

Dobra vece !!!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Holidej pon tra 26, 2010 6:40 pm

Halo momci!!!!!!!!!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  miki39 pet tra 30, 2010 9:03 pm

dobra vam vece dobri ljudi Razz
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv sub svi 01, 2010 11:04 am

Dobar vam dan dobri ljudi, a i zene
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Holidej pon svi 03, 2010 8:24 pm

Dobra vece svima!!!!!!!!!!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Beba ned svi 09, 2010 7:56 am

Dobar dan svima. Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv ned svi 09, 2010 8:02 am

Dobar dan, pozdrav beba
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Beba ned svi 09, 2010 8:04 am

Kako si Stiv pa nema vas nigdje pa ja svrati ovamo malo da vidim jeste li živi narode. Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Stiv ned svi 09, 2010 8:04 am

Beba prezauzet sam ovaj mjesec, pa nemam vremena ni za sta.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Dobar Dan,Jutro , Vece ,  Zdravo ,Hallo,itd. - Page 26 Empty Re: Dobar Dan,Jutro , Vece , Zdravo ,Hallo,itd.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 26 / 40. Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.