Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

+13
kopaonik
Bosanka
kupina
Malena
roki
Lili
prolaznik
dzejdzej
Kimi
Holidej
miki39
Stiv
Beba
17 posters

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Beba sub vel 21, 2009 4:56 pm

Pošto čitavu sedmicu ustajem na posao prvo o čemu pomislim je što bi mogla obući i kakvo je vrijeme vani,nekada zanemarim ta dva pitanja znam pomisliti zašto je tako morala noć proći brzo.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Stiv sub vel 21, 2009 5:44 pm

Kad ustanem nista ne mislim, ili mi se tako cini
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Beba sub vel 21, 2009 5:46 pm

Kad ustanem razmišljam zašto Stiv ni o čemu ne razmišlja.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  miki39 sub vel 21, 2009 6:05 pm

prvo kaj pomislim...ma okrenem se na drugu stranu i pomislim hmmm ma samo jos malo! Razz
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Stiv sub vel 21, 2009 6:05 pm

Svaki put kad ustanem mislim da li sam sta sanjao, ali nikako da se sjetim
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Holidej sub vel 21, 2009 9:46 pm

Prvo sto pomislim kad ustanem jeli Miki39 rijesila problem sa tonom.Uh te crne misli.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Kimi sub vel 21, 2009 11:01 pm

Holidej je napisao/la:Prvo sto pomislim kad ustanem jeli Miki39 rijesila problem sa tonom.Uh te crne misli.

kako si ti jedno divno stvorenje,tebe na uranak muče tuđi problemi
Kimi
Kimi
Admin


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  dzejdzej sub vel 21, 2009 11:14 pm

Ccc opet sam pala s kreveta...
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Kimi sub vel 21, 2009 11:27 pm

dzejdzej je napisao/la:Ccc opet sam pala s kreveta...

hehe et makar si sad budna, makar mi neko pravi društvo jupi
Kimi
Kimi
Admin


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  dzejdzej sub vel 21, 2009 11:48 pm

Budna sam Kimi i hvala Bogu sto mi kreveti nisu na sprat.. bounce
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Kimi sub vel 21, 2009 11:53 pm

dzejdzej je napisao/la:Budna sam Kimi i hvala Bogu sto mi kreveti nisu na sprat.. bounce

pa što ne spavaš??? ipak je kasno, a i nisu svi bezposleni ko ja da u ovo doba sjede za compom
Kimi
Kimi
Admin


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Beba ned vel 22, 2009 2:22 pm

A joj jest lijepo probuditi se i znati da si živ.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  dzejdzej ned vel 22, 2009 3:07 pm

Bem ti misa i budjenje ode mi i on i san Mad ..ah pusti san
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  prolaznik ned vel 22, 2009 9:47 pm

kad otvorim oci prvo pomislim dase nisam upiso Rolling Eyes
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Stiv ned vel 22, 2009 10:34 pm

Pogledam u ogledalo i kazem uh ovaj mi nesto poznat.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  dzejdzej ned vel 22, 2009 10:50 pm

Steta sto me niko nemoze odmeniti na pet minuta.Zasto Boze moram da ustanem nije fer Rolling Eyes
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Holidej uto vel 24, 2009 8:45 am

Drago mi je kad ustanem, odma pomislim na poso, i sjetim se da neradim hahah
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  dzejdzej čet vel 26, 2009 5:14 am

Svako jutro razmisljam o sinovljevom 18 rodjendanu koji se priblizava i pitam se hocu li sve stici..I da setim se pa i meni je u isti dan rodjendan,ako se toga uopste u guzvi neko bude setio Rolling Eyes
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  miki39 čet vel 26, 2009 8:57 am

dzejdzej je napisao/la:Svako jutro razmisljam o sinovljevom 18 rodjendanu koji se priblizava i pitam se hocu li sve stici..I da setim se pa i meni je u isti dan rodjendan,ako se toga uopste u guzvi neko bude setio Rolling Eyes

a ti nama lijepo napisi kojeg je to dana pa cemo mi da se sjetimo geek
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  dzejdzej čet vel 26, 2009 9:26 am

Evo Miki 20 marta je mom sinu i meni rodjendan..Pa ako se setis svoje drugarice sa foruma bice mi cast Very Happy
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  miki39 čet vel 26, 2009 9:37 am

dzejdzej je napisao/la:Evo Miki 20 marta je mom sinu i meni rodjendan..Pa ako se setis svoje drugarice sa foruma bice mi cast Very Happy

zapisacu na zid...tam sve pisem geek
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  prolaznik čet vel 26, 2009 1:34 pm

[quote="miki39"]
dzejdzej je napisao/la:Evo Miki 20 marta je mom sinu i meni rodjendan..Pa ako se setis svoje drugarice sa foruma bice mi cast Very Happy

dobro dzejdzej sinu cemo da cestitamo 18to znamo
a koji tebi??
i ja sam zapsi tetoviro na lijevoj ruci
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  prolaznik čet vel 26, 2009 1:34 pm

[quote="dado"]
miki39 je napisao/la:
dzejdzej je napisao/la:Evo Miki 20 marta je mom sinu i meni rodjendan..Pa ako se setis svoje drugarice sa foruma bice mi cast Very Happy

dobro dzejdzej sinu cemo da cestitamo 18 to znamo
a koji tebi??
i ja sam zapsi tetoviro na lijevoj ruci
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Stiv čet vel 26, 2009 4:26 pm

dzejdzej je napisao/la:Evo Miki 20 marta je mom sinu i meni rodjendan..Pa ako se setis svoje drugarice sa foruma bice mi cast Very Happy
Dzejdzej napici u svoj profil datum tako da bude u Kalendaru, a ako je u kalendaru onda ces na vrijeme dobiti poruku za rodjendan
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  dzejdzej čet vel 26, 2009 5:03 pm

Dado pa gde se dame pitaju za godine Wink
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Šta  prvo pomislite kada ujutro otvorite oči Empty Re: Šta prvo pomislite kada ujutro otvorite oči

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 9. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.