Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daj mi objašnjenje

+4
Lili
Holidej
Stiv
Beba
8 posters

Go down

Daj mi objašnjenje Empty Daj mi objašnjenje

Postaj  Beba uto ruj 22, 2009 5:03 pm

Pošto vidim da ovdje na forumu ne da se brišu postovi nego i cijela tema sa komentarima htjela bi da znam jel i to u pravilniku foruma da Modovi brišu bez predhodnog upozorenja ..Stim da znam da nisam prekršila pravilnik ovog foruma možel iko iz administracije mi napisati zbog čega se brišu danas moji postovi...daj mi objašnjenje..Unadi da nećete i ovu temu obrisati draga moja administracijo ja sam vam zahvalna.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Stiv uto ruj 22, 2009 5:57 pm

Ne znam koje teme su obrisane. neka moderatori ovdje napisu koje su teme obrisali i zasto.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Beba uto ruj 22, 2009 6:14 pm

Tema htjela bi ili htjeo bi da znam....nije da se sa moje strane nije ispoštovala neg od strane moderatora jer nije pročitala prvi post u čemu je bit te teme,a i sam si na njoj Stiv komentarisao poslije mene. cheers
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Stiv uto ruj 22, 2009 6:17 pm

Neznam tocno razlog brisanja,ali mislim da tih "radoznalih" tema ima vise.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Holidej sri ruj 23, 2009 3:57 pm

Stiv je napisao/la:Neznam tocno razlog brisanja,ali mislim da tih "radoznalih" tema ima vise.


Svedno nije lijepo da se brisu teme .

Valjda si ti tu, da te se obavjesti, ko smije i koju temu da brise.
Pogotovo sto na toj temi ima i tudji postova.
Stace biti sutra ako tako se nastavi brisati teme kako ko hoce.

Ako se mora obrisati post , ajd tu se slazem ali teme bi ti trebo sam da brises.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Lili sri ruj 23, 2009 5:39 pm

Holidej je napisao/la:
Stiv je napisao/la:Neznam tocno razlog brisanja,ali mislim da tih "radoznalih" tema ima vise.


Svedno nije lijepo da se brisu teme .

Valjda si ti tu, da te se obavjesti, ko smije i koju temu da brise.
Pogotovo sto na toj temi ima i tudji postova.
Stace biti sutra ako tako se nastavi brisati teme kako ko hoce.

Ako se mora obrisati post , ajd tu se slazem ali teme bi ti trebo sam da brises.
Rode ja obrisala temu.A razlog.Zato sto je bila od ovih stotinu " radoznalih " tema sto ih vec imamo.(nadam se da ih nece biti jos vise, mislim tih " radoznalih "tema). Daj mi objašnjenje Icon_neutral
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Holidej sri ruj 23, 2009 6:10 pm

Lili je napisao/la:
Holidej je napisao/la:
Stiv je napisao/la:Neznam tocno razlog brisanja,ali mislim da tih "radoznalih" tema ima vise.


Svedno nije lijepo da se brisu teme .

Valjda si ti tu, da te se obavjesti, ko smije i koju temu da brise.
Pogotovo sto na toj temi ima i tudji postova.
Stace biti sutra ako tako se nastavi brisati teme kako ko hoce.

Ako se mora obrisati post , ajd tu se slazem ali teme bi ti trebo sam da brises.
Rode ja obrisala temu.A razlog.Zato sto je bila od ovih stotinu " radoznalih " tema sto ih vec imamo.(nadam se da ih nece biti jos vise, mislim tih " radoznalih "tema). Daj mi objašnjenje Icon_neutral

Rode nisam ja trazijo objasnjenje ja sam samo dao komentar.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  jaran ned lis 18, 2009 9:07 pm

Jedne prilike sam i kod sebe napisao da na svakom forumu imamo ponekad razloga za brisanje komentara, ali i tema koje se slicne ili vec takve postoje
Mislim da se pojedini clanovi ponekad jako osjetljivi ali nije problem obnoviti temu ako to ta tema zasluzuje a pogotovo mi je smijesno kada pojedinci prave "dreku" zbog samo jednog komentara koji se obrise
Ali da napomenem da i oni koji rade u administraciji mogu pogrijesiti pa im ne treba za svaku sitnicu dosadjivati
jaran
jaran
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  zone sri svi 26, 2010 3:54 am

treba mi objasnjenje Smile ustvari vase misljenje ko nesto zna
ja svasta iz svoje glave izvlacim al nikako da ostanem sa jednom stvari
vec sam se obratila u bc u posti prijateljici za savjet i cekam odgovor dala sam joj info
obecala je dok sta sazna javi ce mi...i njoij moja prica nije jasna il nije htjela napamet lupat dok nesazna o cem se radi
vako.....na broj tel(mob) zovem vec godinama jednu osobu,i nikad nisam imala problema
zadnjih par mjeseci pojavio se problem,bez objasnjenja svoju kompaniju sam zvala kontajuci da je do mene greska
uglavnom s moje strane je sve ok
na taj broj javijo mi se covjek imenom D.B prestavio je se kad sam ponovila koga ja trebam
osjetila se zbunjenost u njegovom glasu,nista mi nije reko samo mi je prekino vezu
ponovo sam zvala samo je prekino,to se sve u minutama railo,od treceg pokusaja sam dobila odredenu osobu
naglasavam da je veza bila kao da sam imala i trecu osobu na liniji i kako sam pokusavala da objasni da dobijam D.B
ta osoba mi je rekla da je i nju zvao taj isti covjek sa nekom glupom pricom....od tad je proslo tjedan dana i u nedelju opet nazovem isti glas samo se sad nije prestavio trazio je od mene da se ja prestavim sto sam ja odbila
sa objasnjenjem koga ja treba on mi je opet prekino vezu....naglasavam da meni se skidaju pare sa mog tel 5 puta vise nego sto treba.....dal je kome poznato ovo sve ....meni sve smrdi ovo posebno jer taj D.B nema objasnjenje da sam pogrijesila broj il da me stjera u p>materinu da sam dosadna....jednostavno ko da ga ko poplasi.......imali smo problema sa vezom duze vrijeme al nikad nisam obratila paznju na to dok mi se taj covjek nije javio i prestavio......i dok nisam skontala da se to desava samo vikendom...jer vise ljudi vikendom zove to osobu na taj broj...dal je moguce da neko presluskuje, i koji je razlog da to neko radi starijoj osobi?
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Holidej sri svi 26, 2010 9:42 pm

Mozda je dvojni broj telefona .
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  zone čet svi 27, 2010 2:18 am

cisto sumljam da je dvojni broj....postanskom osoblju to je smijesno sve ustvari nepoznato obavjestice me
izgleda da je najbolje promijenit broj
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  miki39 čet svi 27, 2010 7:55 am

hej zone..kolko sam te skontala kad ti nazoves odredjenu osobu javi ti se neko drugi a u medju vremenu kao da ti se netko jos mjesa u liniju..vidi,prvo pokusaj saznati da li ta osoba koju zoves ima u zadnje vrijeme veci racun jer postoji mogucnost (sto telekomunikacije nikad nece priznati) za kradju signala...naime kod losijih bezicnih telefona lako je moguce ukrasti signal i nabbiti nekome ogroman racun da covjek nije ni svejstan(poziv prema odredjenim brojevima) i naravno ako ti u tom trenutku zoves da ti se javi bas neko ko taj cas to radi...znaci da nije greska kod tebe sigurno vec kod broja koji zoves ali to je samo jedna od mogucnosti koju najvise rade osobe uposlene na centralama tj.informacijama.naravno,nemora biti ali ja sam to iskusila pa me taj tvoj problem onako podsjetio kao jednu od mogucnosti tih tvojih smetnji!
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  zone sub svi 29, 2010 7:55 am

znas sta je u tome svemu najlude sto je se taj muskarac prestavio onako nesvjesno
morace promijenit broj......jer osoblje iz poste kaze da im je to sve nepoznato
kao da je neko izmislijo pricu....jos danas cu molit istu prijateljicu da zove info da trazi broj tel orginalan od tog covjeka D.B
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Stiv ned lis 31, 2010 5:11 pm

Temu Pozdrav svima prebacio sam tamo u Dobar dan dobro vecer .....
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Bosanka uto pro 28, 2010 6:12 pm


Molim da mi neko pojasni sta je ono u KG www.tvojforum.com,ima li to kakve veze sa nasim forumom ili to neko reklamira nesto svoje?
Dalje....da mi neko kaze koliko je bezbjedno pisati,jer ja stalno primam upozorenja o postojanju onog virusa?
I najdalje....molim da mi se nesmijete jer ja se u ove zavrzlame stvarno nerazumijem,a volim vas najdalje sto moze biti - odavde do vjecnosti.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Stiv uto pro 28, 2010 9:22 pm

U Knjigi gostiju je neko postavio reklamu svog foruma. Sto se tice upozorenja o postojanju virusa, meni nije poznato da na stranici postoji virus. Trazio sam objasnjenje od Microsofta ali nista nisam dobio. Mozda se neko neslano nasalio pa prijavio nasu stranicu Microsoftu kao nesigurnu, pa treba vremena da oni skinu to upozorenje. Sto se mene tice ja mislim da je stranica sigurna.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Bosanka pet lis 28, 2011 7:27 pm


Molim da mi neko pojasni kako je moguce da nas sa Gogom koja je poslednja registrirana,sada ima ukupno 31,cini mi se da je neko od clanova nestao,to jest iskljucio se sa foruma ako nas je sada 31.
Bas bi voljela znati ko je a nismo dobili nikakvu obavijest.
A mozda sam i pobrkala loncice.....
Ne bi bilo nikakvo cudo......
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Stiv sub lis 29, 2011 6:39 am

Na ovom forumu su samo aktivni Forumasi. Tj. oni koji su svoj profil aktivirali i napisali barem jedan post. Na nekim forumima (tako je bilo i na nasem starom) bila je mogucnost direktne registracije, bez potvrde registrovanja sto je dovodilo do toga da se preko razlicitih masina za slanje SPAMOVA registriraju nepostojeci Forumasi koji su ustvari bili samo nosioci razlicitih reklama. Time se samo dobijao sto veci broj "Forumasa" koji ustvari nisu ni postojali. U nasem slucaju ovaj broj od 31 registrirani clan je stvaran i to su nasi aktivni clanovi.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Daj mi objašnjenje Empty Re: Daj mi objašnjenje

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.