Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prolaznikov kutak

+7
Holidej
Stiv
Beba
miki39
Anima
Lili
prolaznik
11 posters

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik čet tra 05, 2012 2:56 am

Budan sam a noc odmakla u tisini slusam otkucaje sata
skoro ce zora a ja sana nemam.
Dali si ti budna ili mirno spavas?
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Bosanka pet tra 27, 2012 10:54 am


Prolaznik sigurno u svom vrtu malo radi,malo uziva ali ove godine nema slika pa neznamo ni da li je bascu posadio.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima ned svi 06, 2012 8:20 am

Rode.............o, rode moj..imal tebe? Deder izvjestaj..kako rasada, nicel sta? Sijal sunce? Padaju li kise? Jesil koga begeniso il sa kojom egleniso? Laughing
Sikaras me maksuz..njesto si kontam more bit` i nemeres u bascu uci..napisa ti da si se zaokruglio pa reko more bit da deveras nit preskocit tarabu nit na kapidzik u bascu uc...eto javi se expresno da ti se izjadam.. Very Happy
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej ned svi 06, 2012 8:40 am

Anima je napisao/la:Rode.............o, rode moj..imal tebe? Deder izvjestaj..kako rasada, nicel sta? Sijal sunce? Padaju li kise? Jesil koga begeniso il sa kojom egleniso? Laughing
Sikaras me maksuz..njesto si kontam more bit` i nemeres u bascu uci..napisa ti da si se zaokruglio pa reko more bit da deveras nit preskocit tarabu nit na kapidzik u bascu uc...eto javi se expresno da ti se izjadam.. Very Happy


Uh sto se slatko masmija,izvinite sto procita ,al pismo bilo otvoreno.
A znate da sam radoznao,prolazznik nemoj da zatvaras odgovorno pismo necu moci spavati ako ne procitam odgovor.ps.hahahhahah
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri svi 09, 2012 1:36 pm

prolaznikov kutak - Page 10 Fotografija0348
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri svi 09, 2012 1:42 pm

prolaznikov kutak - Page 10 Dsc0030fd
Rode oko vrta se radi na verliko....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima pet svi 11, 2012 2:25 pm

Uff..jesi skrt s´ rijecima ko´ da je rasada Laughing
Nejma veze rode..vazno da znam da si ok.. Very Happy
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Bosanka sub svi 12, 2012 10:06 pm


Eto napokon slike "no coment".

Ma jedna slika govori vise od tisucu rijeci,vidimo mi da je nas prolaznik dobro i vrijedno,samo u zurbi.
Sve je kako treba,domacinski.Djeram,tulumba i prirodni tok,suse se nebojte.
Samo jos nevidjosmo bascu.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri lip 06, 2012 7:48 pm

Anima je napisao/la:Uff..jesi skrt s´ rijecima ko´ da je rasada Laughing
Nejma veze rode..vazno da znam da si ok.. Very Happy

pozdrav za sve a posebno za mog rodda
rode moj nisam toliko skrt sa rijecima
vec onako pomalo me sve spopalo tako da samo malo premrljam


prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima čet lip 07, 2012 5:16 am

Dragi moj rode

Evo maksuz dzozluke natakaci na silju da koju omasim ..Rode moj ostarismo eto a, ti men vazda briga..a, ne bi mi briga bijo da si me sluso i ozenio se navakat, kad je sto kazu srece bilo i corave musterije..Hajd sad bi sta bi a, nista ne bi i tu se dze se..to ja vazda kazem..Nego rode moj to ti je u nas nam rodbinski..svasta nas spopadne a, sjahat onda brige nikad..I, ja ti rode muke mucim..one Dadine pite jesenje i zimske prilijepile na mene.. aman pa da me vidis, sva sam njaka ko dizelka..Mislje ja moj rode kad sunce ugrije istopice se to maslo a, sipak..i tako stara, herlava, pocorava (sad sam jako i debela) pa nikako da izadzem na kapiju i kakav trac makar pometem..Planirala sam vala njedze i ic` ko reko kaku banju jal sta..al´ prebrojah sicu i rekoh seb..ni za ogreva nejmas a, pustahijala bi se dunjalukom..Tako rode moj da sjedim jos gdje sjedim..a, odsjedit nejmam vise gdje ni kad.. pa sve njesto ko radim a, ne vidi se nista..a, polanjak uzlic svoj spremam i rekoh valja men za nafakom ovdje maksuz dotrajala..ni corapa nejmam kome prodat..Bascu tvoju gledam pa se njesto kontam e, da mozes starka sic do roda svog pa maksuz koju proeglenit..a, ne vazda pisma pisat i marke na marke trosit a, sve jos strahujuc da postara nepodmite oni rodovi pa nam bruku ne cuju i ne pocnu nas zarijevat..Dragi moj rode jedan vakat ti necu pisat moci..stara sam ja a, sic dze sam nakstila nije lahko u mojim godinama..i uzlic na glavi ko brdo jako tezak..al, kad se rijesim komsiluka i njihovih sprdacina samnom starom namah cu se ja teb javit ..ispricat ti kakav mi je novi hudzerak i komsiluk..a, to sve ce bit ako nenaleti kakav musterija usput pa se usrecim i udam za koga ko cardak ima i maksuz imanje..Kako vidis ja se nadam dobru ..i, tebi svako dobro od srca zelim..makuz te selamim ..i znaj da rod na te vazda misli..i, ako o meni kazu da ne mislim puno..i ne grijese vala..na malo al´ srcu drago jos samo misli tvoj rod..Budi mi fin..uredi bascu pa je maksuz slikaj i ustedi koju marku jer, jako ce ti rod dalje bit pa i postarina skuplja..Ah, ja selam za sve koji te obidju..i procitaju ovo pismo..

Ako koju s´ duse promrljat zelis rodu svome da te usput obrukam..uhitreno posalji pismo..dok imam vrljike Laughing


PS: Ovu jako tvoj rod pjevace niz kaldrmu kad se zaputi...................ehhhhhhhhhhhh........

Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik čet lip 07, 2012 8:52 am

Anima je napisao/la:Dragi moj rode

Evo maksuz dzozluke natakaci na silju da koju omasim ..Rode moj ostarismo eto a, ti men vazda briga..a, ne bi mi briga bijo da si me sluso i ozenio se navakat, kad je sto kazu srece bilo i corave musterije..Hajd sad bi sta bi a, nista ne bi i tu se dze se..to ja vazda kazem..Nego rode moj to ti je u nas nam rodbinski..svasta nas spopadne a, sjahat onda brige nikad..I, ja ti rode muke mucim..one Dadine pite jesenje i zimske prilijepile na mene.. aman pa da me vidis, sva sam njaka ko dizelka..Mislje ja moj rode kad sunce ugrije istopice se to maslo a, sipak..i tako stara, herlava, pocorava (sad sam jako i debela) pa nikako da izadzem na kapiju i kakav trac makar pometem..Planirala sam vala njedze i ic` ko reko kaku banju jal sta..al´ prebrojah sicu i rekoh seb..ni za ogreva nejmas a, pustahijala bi se dunjalukom..Tako rode moj da sjedim jos gdje sjedim..a, odsjedit nejmam vise gdje ni kad.. pa sve njesto ko radim a, ne vidi se nista..a, polanjak uzlic svoj spremam i rekoh valja men za nafakom ovdje maksuz dotrajala..ni corapa nejmam kome prodat..Bascu tvoju gledam pa se njesto kontam e, da mozes starka sic do roda svog pa maksuz koju proeglenit..a, ne vazda pisma pisat i marke na marke trosit a, sve jos strahujuc da postara nepodmite oni rodovi pa nam bruku ne cuju i ne pocnu nas zarijevat..Dragi moj rode jedan vakat ti necu pisat moci..stara sam ja a, sic dze sam nakstila nije lahko u mojim godinama..i uzlic na glavi ko brdo jako tezak..al, kad se rijesim komsiluka i njihovih sprdacina samnom starom namah cu se ja teb javit ..ispricat ti kakav mi je novi hudzerak i komsiluk..a, to sve ce bit ako nenaleti kakav musterija usput pa se usrecim i udam za koga ko cardak ima i maksuz imanje..Kako vidis ja se nadam dobru ..i, tebi svako dobro od srca zelim..makuz te selamim ..i znaj da rod na te vazda misli..i, ako o meni kazu da ne mislim puno..i ne grijese vala..na malo al´ srcu drago jos samo misli tvoj rod..Budi mi fin..uredi bascu pa je maksuz slikaj i ustedi koju marku jer, jako ce ti rod dalje bit pa i postarina skuplja..Ah, ja selam za sve koji te obidju..i procitaju ovo pismo..

Ako koju s´ duse promrljat zelis rodu svome da te usput obrukam..uhitreno posalji pismo..dok imam vrljike Laughing


PS: Ovu jako tvoj rod pjevace niz kaldrmu kad se zaputi...................ehhhhhhhhhhhh........

eto procita pismo i morado izmjerit pritisak nisam zapiso u tepter ovo bjese vandredno
moj rode i ja se borim sa pritiskom u zadnje me vrijeme napada ko one bube na kropir
a sto kazes da si se udebljala cuti nesmijem ni pomilsit nista nisam bolji
isto racunajuci ma samo da uljepota pa malo na biciklo malo na rolare i vrati se u prvobitno stanje
a nema od toga nista na rolare nesmijem zbog ledja idem na neke terapije
biciklo mi nedaju zbog visokog pretiska i tako se ponekada naljutim stavim koprusi predase i bijelog luka
pa onda zjevcem ko vrana na vrucini
basca mi je ove godine slaba nisam bas aktivan oko nje nemam vremena
ipak cu je slikat sutra pa da pogledas
nije mi jasno gde to ides zasto napustas ovo gnijezdo
ili je to samo privremeno da te nema
prolaznikov kutak - Page 10 Dsc02867kopija
eto bumbara
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej čet lip 07, 2012 3:55 pm

Jako si mi lijep, nije to jos nista (stomak je jos mali) bice i vise.
Gdje je piva!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Stiv pet lip 08, 2012 6:10 am

Prolaznik, ima tu bome, jos mjesta . Jos ti mozes cevapcice i koju pivu smazat. i ja sam ovih dana razmisljao o dieti, eli nikako da se nakanim
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima pet lip 08, 2012 10:20 am

P-p...masala kako si mi lijep rode.. Very Happy
Dragi moj rode.. ne sikiraj se ovo gnijezdo nenapustam.. samo ce koji dan potrajat il´ hefticu da opet smjestim haber kutiju..i uzlic svoj ...pa cu ja tebi sve na tenane isplakat..A, vidim i Holi i Stiv muce haman nase muke sa kilazom..et´ ja se uzdam da cu bar od stresa sada smrsati..dijete vec duze neke pravim al´ uzalud..nekih najmanje 10 kg..zivot mi cine grr...Al´ utjeha mi je vidim da je do godina nam u nas..pa mi se cini da tanjur sada samo pogledat cesce trebam a, ne vazda pojesti..Sve u svemu ja se eto nadam skinut koju kilu..rode Crying or Very sad sa 36 gardarobe nagura ja na 40..bruka i sramota..tako da se ni slikat necu dok nesmrsam..znas me..da patim od nekih tipicno zenskih bolesti..figura, nokti, kosa i...ahahha..Tako dragi moji i dragi moj rode..nesikirajte se za mene..cim se smjestim javicu vam se..
Rodeeeeeeeee...nek si ba buco, bumbar..i svasta njesto..lijepog insana nista ruznim ucinit ne moze...Eto mokaca od roda ti tvoga..i do uskoro..........
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Stiv pet lip 08, 2012 11:47 am

Joj Animaaaa, pa zar ti to smatras nekom kilazom. Kazes nosis broj 40. pa sta je to ja se ne sjecam takvih brojeva, ali nek smo mi samo zivi i zd.. Uh pa da smo bogdom zdravi. Eto taman htjedoh reci da smo zdravi kad me opet strecnu u ledjima. Primjetili ste mozda da pisem u jutarnjim satima, a to znaci da sam jos uvijek na bolovanju, evo vec trecu nedjelju, a jos cu koju. Uhvatio me Isijas i ne pusta. Jucer s djecom bio u Zabavnom mparku, pa sam samo smetao. malo malo moram sjesti ne mogu se kretat. Ali sta ces kako mi neko rece moram cesce zaviriti u rodni list. Ajd budite mi zdravo i zivo, a svakako i veselo.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  miki39 pet lip 08, 2012 7:39 pm

uh prolaznik,napuno si se ko zabac!
affraid
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Bosanka sub lip 09, 2012 11:15 am

Anima je napisao/la:P-p...masala kako si mi lijep rode.. Very Happy
Dragi moj rode.. ne sikiraj se ovo gnijezdo nenapustam.. samo ce koji dan potrajat il´ hefticu da opet smjestim haber kutiju..i uzlic svoj ...pa cu ja tebi sve na tenane isplakat..A, vidim i Holi i Stiv muce haman nase muke sa kilazom..et´ ja se uzdam da cu bar od stresa sada smrsati..dijete vec duze neke pravim al´ uzalud..nekih najmanje 10 kg..zivot mi cine grr...Al´ utjeha mi je vidim da je do godina nam u nas..pa mi se cini da tanjur sada samo pogledat cesce trebam a, ne vazda pojesti..Sve u svemu ja se eto nadam skinut koju kilu..rode Crying or Very sad sa 36 gardarobe nagura ja na 40..bruka i sramota..tako da se ni slikat necu dok nesmrsam..znas me..da patim od nekih tipicno zenskih bolesti..figura, nokti, kosa i...ahahha..Tako dragi moji i dragi moj rode..nesikirajte se za mene..cim se smjestim javicu vam se..
Rodeeeeeeeee...nek si ba buco, bumbar..i svasta njesto..lijepog insana nista ruznim ucinit ne moze...Eto mokaca od roda ti tvoga..i do uskoro..........

Ovo je vec odavno falilo,ja sam vise puta rekla da su pisma Anime i roda njenog najveci biseri ovog foruma,ali nesto se usutili u zadnje vrijeme,eto drago mi ovo citat,prolaznik izgleda jako dobro s obzirom na zdravstvene tegobe na koje se jada,a Anima mi je tajanstvena kao i uvijek.Sve sam kockice poslozila i bice da seli u drugi stan,ali ajde Boze znaj kud putuje i zasto se oprasta.Animice nepreostaje nam drugo nego da ti pozelimo svako dobro kud god krocila,mi smo tvoji i ti nasa.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sub lip 09, 2012 7:58 pm

RODEEEEEEE OBECO SAM TI SLIKAT SVOJU BASCU:
prolaznikov kutak - Page 10 Img20
prolaznikov kutak - Page 10 Fotografija0398
prolaznikov kutak - Page 10 Img18
prolaznikov kutak - Page 10 Img83
prolaznikov kutak - Page 10 Fotografija0401
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sub lip 09, 2012 8:10 pm

prolaznikov kutak - Page 10 Fotografija0403
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sub lip 09, 2012 8:14 pm

prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej pon lip 11, 2012 6:59 pm

Svaka cast,stizem na luki salatu!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima ned srp 22, 2012 4:58 am

O, rode moj..

O, brigo moja, koju nebrinem Laughing Vidjah ti bascu, vidjah da si krompir okolio Shocked i luk uokvirio ..jojjjjjj haman ti zifci otisli skroz ko u roda ti u tebe.. Hajd vazno da si ti vrijedan a, sto sve u basci naopako radis to je stvar zivotne filozofije..jeram kako ide radit kad more kako ne ide Laughing Nadam se da si i lijehu bijelog posadio namjeravam ti pritisak sikirat lijepo bi bilo da si racuno sa tim Laughing i pobrino se za sebe vise nego za mene..ha, ja...Eto ja sisla niz kaldrmu, dogegala se do novog kucerka..cekam jako svaki dan postara a, vala ne znam jos ni ko ovdje postu raznosi..ko god da je, do sad zaobilazi moje vrljike..sto znaci jal´ si u silnom asiku il´ ti je zao jako marku i po prilijepit pa rodu koju se naklepat Laughing De ba rodjeni javi se rodu svom ispadose mi oke cekajuc pismo, nadajuc se da si naso rodu svom kakog musteriju..ahaha al´ nemoj mi samo onih svega ti trazit sto ce sve za mene ucinit..vidje ja sto vidje..kad po nofcaniku reda koga hlupit..odjednom se adrese promijenise Laughing Eto rode moj trazi kakog cestitog siromaha..skromnogo rijecima..da nejmam razloga ga tuc i lomit oklagiju a, bome i one 5 maraka Laughing preskupe za svaku tintaru..Hajd pa javi se rodu svome pod hitno Laughing vidis da muke mucim i poprijeko haman hocu puc kad skontah da su sve same bekrije Shocked
PS: Jedno se kontam more bit ti si u nadi da sam se odselila odakle ti pisat ne mogu Laughing al´ karaslama ba Laughing evo mene opet..da te sikiram..
Mokaca mom rodu Smile
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri srp 25, 2012 8:18 pm

tako znaci ne brines se zamnom dok ja ostado bez sebe brinuci se
aj nema veze nista to meni nije nepoznato i onako sma pusten ko steta niz vodu.
Ja cu moj se rod seli ah reko vidi nasla nekog pa se frajer seli a oni nista.
Bogami, bog nije sala ja se bijo obradovo ko da mi je plata isla 2% bruto
zezas me za moj vrt, ti zezas a misevi mi kradu.
Da ti pricam moj rode ove godine neki misevi navalili nemozes se rijesit
mene su vec pobijedili ja digo ruke predo se hahahha
reko sam eto vam jete dabogda svi pocrkali neces vjerovat da mohunu otrga i odnese
prvi put u zivotu da vidim da oce i krastavice.mohune,jagode jedino kropira nece
i tako to rode onda se odlucim da pravim wc na vrtu
vidis kako nuzda zakon mijenja stolica nesto oslabila pa se trckara po sumarcima
a bog dao i one zare gde god se okrenes hahahahah salim se malo.....
hmmm kazes da ti nadjem kakog siromaka nesmjem ni sa kim ni dase posalim
samo zinem kaze da opet nije rijec o tvom rodu i ja samo ucutim zato ne nadaj se tongue
eh rode kako me ovo u zadnje vrijeme sve spopalo nije mi ni do imena mog
svi mi kazu kako sam ljencuga kako samo za sebe brinem ni sam neznam gde onda ledja zgarbla
moj rode nekada sam se valjda udarijo ni sam neznam kada tako da mi nesto nije dobro zaraslo na vrtnoj kicmi
prvi put cujem da ima gornja i dornja kicma tako da od ti 7 prsljenova 6 imam poremeceni i sada me to pocelo bolit
alaj ti se jadim ko doktoru kad odem hahhaha al nemoj se ti sada sikirat mogu meni ledja biti dok sam ziv
eto ja se napisa a neznam na koju adresu da saljem i opet eto ti pismo bez markice pa ti vidi sa postarom
mozda ce ti dati naveresiju pismo il neka on saceka ti procitaj pa ga vrati kako oces
ma sta ja pricam snaces se ti ......
Rode lijep pozdrav budi dobra,
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima uto ruj 04, 2012 9:17 am

Rode o, rode moj.... evo mene navratih da vidim jel canifa gotova Laughing ili si "uhelacio" i canifu gluho bilo Shocked
Aman tebe rode pises kako si hafifan..ja to vala nepricam da me i kicma i noge bole, hocu se udat Laughing Eto ti deveras muke sa misevima ja sa svom mahalom, aman rode kino mi svaki dan u sokaku..sjedem vala i samo posmatram i samo jos uzdisem..lijepa svoja tikva..Nejse rode ima jedan komso nije vala za okrenut glavu pa se jako jutrom ukocim ko´ Sehinica, namrljam ko Ramza i sve prezam hocel proc mi ispod pendzera Laughing Vidis ba lijepo mi rode i moja tikva pukla pa sve potaman mi..Oj..rode besposlena sam ovih dana..ako izuzmes sminkanje.. Laughing pa cu sa Dadom malicuk u setnje odo trazit mamenjaca..i glavu joj rasurat kakog komsu imam Laughing Sve u svemu cini mi se da mi nije lose bas Razz Aha u dade masala basca maksuz fino..a curte cu ti slikat (moram) probi mi Dada glavu da ti je reda ih pokazati ..E, rodjeni moj..javicu ti jel komso mene begenise..njekako nemogu procijenit jer ja njega bomabrdiram pricom..pa jos neznam jel nemere pobjec od mene napasne tj. kulturan samo pa hudnicu saslusa Laughing a, to sto se zadrelji u mene moram preispitat jel corav il´ mi mahane trazi..eto muka u mene Laughing Hajd odo u setnju rode.... Shocked svakako te brukam samo Laughing
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri ruj 05, 2012 8:56 pm

Eh rode odakle da pocnem da se hvalim ili da kukam
bio sam na odmoru i lijepo sam se proveo
jedino sto je bilo previse vruco tako da sam nekoliko dana prove na savi
pa sam i jednu noc proveo kao da lovimo ribe ma bjezi bona komarci me izujedali
znas kako je to nocni ribolov stavili mi malo zvonce na stap ko vele kad riba trzne da ono zazvini
kod mene je bilo kad god me komarac ujede ja trznem a ono zazvoni
na kraju sam se zamoto dekom ko indijanac
tako rode obiso sam jos neka mjesta...
N.P bio sam u srebrniku na staron gradu odavno sam imo zelju da vidim
tako da sam se malo zadrzo u srebrniku cuo sa se bebom ovde sto je naforumu
trebali smo da se vidimo u gradu medjutim ona radila meni se zurilo drugi put idem nediljom...
i na kraju zavrsijo sam u sanskom mostu kod prijatelja i tamo mi se jako svidilo
mislijo sam na jedan dan samo onako u prolazu al ostado dva dana.
zezas me za moju cenifu e rode kad dodje pet do dvanest odma pomislim na pet zvjezica
ja bi sliko da ti vidis kako to izgleda al sramota da kaze narod vidi sa cim se on hvali
posto narod tebe vec upozno svi se doc do zakljucka da smo stvarno rodjaci obadvoje otkaceni
salim se ti si moj rod da si hiljadu komsija zavela a taj sto se zadreljio u tebe mozda covjek nije corav
da ti nisi imala koje dugme vise otkopcano na jeleku de,de neka ga kap strefi...
pa se opet moras selit u drugi komsiluk
nego ti meni pozdravi dadu i posalji koju sliku cmok

prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 10 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.