Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

+7
slatka
kupina
miki39
zone
Stiv
Holidej
Beba
11 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  kupina uto oľu 30, 2010 1:29 pm

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 24044_1272840427209_1415858819_30738391_3507649_n




Ovde zivim......februar 2010 god....
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej uto oľu 30, 2010 1:34 pm

Bas lijepo ,usamljeno,nema komsija da te zezaju . U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Icon_cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  kupina uto oľu 30, 2010 2:09 pm

Holidej je napisao/la:Bas lijepo ,usamljeno,nema komsija da te zezaju . U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Icon_cheers


Haaaaaaaaaaaaaa nema komsija, ja ti ko ptica na slobodi.... a tamo sa desne strane je veliki vocnjak samo nisam snimala
kad se ozeleni i procveta kao u bajci......
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Stiv uto oľu 30, 2010 8:50 pm

Bas izgleda idilicno
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej čet tra 15, 2010 6:02 pm

Ma izgleda da je tesko , al nije samo je daleko.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Beba sub srp 24, 2010 5:58 pm

Ko koga traži može ga naći da je na kraj svijeta. Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej sub kol 28, 2010 10:05 am

Nije samo treba da ide putom.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Beba sub kol 28, 2010 11:05 am

Treba vjerovati instiktu Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej sri lis 27, 2010 7:58 pm

Nije me tesko naci, al eto jos niko me ne nadje.(osim Stiva) kava
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  V E R I C A 80 pet lis 29, 2010 9:59 pm

Ja stanujem u najvisoj zgradi u gradu.... ali desavalo se da su me i promasili Laughing Smile
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej pet lis 29, 2010 10:27 pm

V E R I C A 80 je napisao/la:Ja stanujem u najvisoj zgradi u gradu.... ali desavalo se da su me i promasili Laughing Smile

Dobro je dok te Avioni fulaju !!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  V E R I C A 80 pet lis 29, 2010 10:47 pm

Holidej je napisao/la:
V E R I C A 80 je napisao/la:Ja stanujem u najvisoj zgradi u gradu.... ali desavalo se da su me i promasili Laughing Smile

Dobro je dok te Avioni fu
laju !!!

Hehe Holdej, fulali su i oni na cvrstom tlu. Very Happy
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej uto stu 09, 2010 5:31 pm

Verice kako se zove ta naj visa zgrada?
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Bosanka pet sij 07, 2011 8:39 pm


Nikako!Zivim na vrlo neobicnom mjestu.Na samom granicnom prelazu.Nema veze kojem,vjerujte mi,svi su isti.
Kad mi dosadi u Bosni,ja odem po friski zrak u Hrvatsku.Ispusim jednu u Hrvatskoj i vratim se.
A joj,tu bi vam trebala malo vise pisati kako je o praznicima kada se uhvate kolone,a nasi uniformisani pocnu da glume strogocu.Kad im dosadi,onda glume ljubaznost.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  V E R I C A 80 sub sij 08, 2011 11:50 am

Holidej je napisao/la:Verice kako se zove ta naj visa zgrada?

Nema imena,,samo broj.
To su sve privatni stanovi.
Ima 9 katova, ali je najvisa u Liezenu.

E daa, kad prolazis ..samo je 20 m udaljena od glavne ceste Very Happy
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  prolaznik sub sij 08, 2011 1:05 pm

[


Zadnja promjena: prolaznik; sub sij 08, 2011 1:10 pm; ukupno mijenjano 1 put.
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  prolaznik sub sij 08, 2011 1:10 pm

prolaznik je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
Nikako!Zivim na vrlo neobicnom mjestu.Na samom granicnom prelazu.Nema veze kojem,vjerujte mi,svi su isti.
Kad mi dosadi u Bosni,ja odem po friski zrak u Hrvatsku.Ispusim jednu u Hrvatskoj i vratim se.
A joj,tu bi vam trebala malo vise pisati kako je o praznicima kada se uhvate kolone,a nasi uniformisani pocnu da glume strogocu.Kad im dosadi,onda glume ljubaznost.

bas zgodno bosanko krenem od grnice d o granice i cim predjem ustavim se i vicem
bosankoooooooooooo
od ti granica na jednoj cuces a znao bi i na koju prvu granicu da svratim....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Bosanka ned sij 09, 2011 8:21 am


Vazi prolaznik! Posto kazes da bi znao gdje treba,budi vodja puta i povedi i sve ostale forumase.
Ponesite mi nes-caffe a ja cu vama skuhati onu pravu bosansku.Za iznenadne goste,nadje se i rakijica, a jesti necete dobiti.Osim ako dodjete u vrijeme kada u basci ima svega pomalo.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  prolaznik ned sij 09, 2011 5:42 pm

Bosanka je napisao/la:
Vazi prolaznik! Posto kazes da bi znao gdje treba,budi vodja puta i povedi i sve ostale forumase.
Ponesite mi nes-caffe a ja cu vama skuhati onu pravu bosansku.Za iznenadne goste,nadje se i rakijica, a jesti necete dobiti.Osim ako dodjete u vrijeme kada u basci ima svega pomalo.

povezo bi ja njih bosanka
al ja imam samo biciklo i to na jedan tocak
to znanci nista od te rakice.....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Beba pon sij 17, 2011 8:46 pm

Ja ću se seliti da je i mene teško nać Laughing Laughing Laughing Laughing
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej sri vel 02, 2011 10:06 pm

Beba je napisao/la:Ja ću se seliti da je i mene teško nać Laughing Laughing Laughing Laughing

Tebe je bas lako naci , odma kod fontane.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Stiv čet vel 03, 2011 6:37 am

Zivim u malom mjestu (predgradje Augsburga) tako da me i nije bas tako tesko naci.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Beba čet vel 03, 2011 6:51 am

Holidej je napisao/la:
Beba je napisao/la:Ja ću se seliti da je i mene teško nać Laughing Laughing Laughing Laughing

Tebe je bas lako naci , odma kod fontane.

Tako je orjentir je fontana Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Holidej čet vel 03, 2011 4:25 pm

Beba je napisao/la:
Holidej je napisao/la:
Beba je napisao/la:Ja ću se seliti da je i mene teško nać Laughing Laughing Laughing Laughing

Tebe je bas lako naci , odma kod fontane.

Tako je orjentir je fontana Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ne, fontana je cekaonica kod tebe da se moze uci ,hehhe
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Beba pet vel 04, 2011 6:17 am

Holidej je napisao/la:
Beba je napisao/la:
Holidej je napisao/la:
Beba je napisao/la:Ja ću se seliti da je i mene teško nać Laughing Laughing Laughing Laughing

Tebe je bas lako naci , odma kod fontane.

Tako je orjentir je fontana Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Ne, fontana je cekaonica kod tebe da se moze uci ,hehhe

Eto narode ostaviću ključ kod fontane ispod kamena Very Happy Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći - Page 2 Empty Re: U vašem mjestu gdje živite da li vas je teško pronaći

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.