Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kritike

+11
V E R I C A 80
slatka
jaran
zone
Stiv
Lili
Beba
prolaznik
miki39
Kimi
Holidej
15 posters

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Stiv uto tra 21, 2009 3:42 pm

miki39 je napisao/la:zasto pri svakom ulazu na forum moram traziti novu lozinku scratch inace pise da je pogresna Rolling Eyes
To mi se nikad nije desilo. To nema veze s forumom. Mozda ima veze sa tvojim Antivirus programom.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  miki39 uto tra 21, 2009 3:45 pm

neznam s cim ima veze al dva dana nije islo evo sad ide bounce
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Stiv uto tra 21, 2009 3:46 pm

miki39 je napisao/la:neznam s cim ima veze al dva dana nije islo evo sad ide bounce
Ma bice bolje, mozda si stvarno lozinku zaboravila hehe.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 11:51 am

Evo male kritike htjela bi da upitam ova naša tri moderatora zašto ne postavljaju u astrologiju horoskop i zašto ne dopune istu.Ima tu numerologija,ima bioritam i mnogo stvari koje su vezane za astro zvijezde. cheers cheers cheers cheers I molim ih da mi odgovore ali bez vrijeđanja.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Stiv ned ruj 20, 2009 1:08 pm

Vatrena je napisao/la:Evo male kritike htjela bi da upitam ova naša tri moderatora zašto ne postavljaju u astrologiju horoskop i zašto ne dopune istu.Ima tu numerologija,ima bioritam i mnogo stvari koje su vezane za astro zvijezde. cheers cheers cheers cheers I molim ih da mi odgovore ali bez vrijeđanja.
Postavio sam te da budes moderator navedene teme, pa ako zelis ti to slobodno sredi po svom cefu. Pozdrav
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 2:16 pm

Eto riješi ja polako sve kritike i predloge. cheers
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Holidej ned ruj 20, 2009 2:17 pm

Vatrena je napisao/la:Eto riješi ja polako sve kritike i predloge. Kritike - Page 2 Icon_cheers
Ko u tebe sumnja.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 2:17 pm

Holidej je napisao/la:
Vatrena je napisao/la:Eto riješi ja polako sve kritike i predloge. Kritike - Page 2 Icon_cheers
Ko u tebe sumnja.


Jedan moj susjed. Cool
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Holidej ned ruj 20, 2009 2:18 pm

Vatrena je napisao/la:
Holidej je napisao/la:
Vatrena je napisao/la:Eto riješi ja polako sve kritike i predloge. Kritike - Page 2 Icon_cheers
Ko u tebe sumnja.


Jedan moj susjed. Kritike - Page 2 Icon_cool

Nemoj zezati, zar ima takvi ,pokvareni susjeda.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 2:20 pm

Ima samo jedan.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Holidej ned ruj 20, 2009 2:21 pm

Vatrena je napisao/la:Ima samo jedan.

Dobroje ako je samo jedan, ti mozes i sa vise njih izaci nakraj . Kritike - Page 2 Icon_cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 2:23 pm

Teško Hol....Nisam ti ja toliko stabilna koliko misliš ti.....Ne možeš jednog pripitomiti za sebe a kamoli više njih.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Lili ned ruj 20, 2009 6:33 pm

Za Vatrenu i roda moga.!
Pola ovih postova sto ja sad procita, a sto su napisani danas od strane vas dvoga, spadaju u brblajonicu. Kritike - Page 2 Icon_eek Kritike - Page 2 Icon_eek
Ako tako nastavite, licice nam forum na stranicu za dopisivanje i dosjetke, a ne na Forum. Kritike - Page 2 Icon_rolleyes
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 6:36 pm

Lili je napisao/la:Za Vatrenu i roda moga.!
Pola ovih postova sto ja sad procita, a sto su napisani danas od strane vas dvoga, spadaju u brblajonicu. Kritike - Page 2 Icon_eek Kritike - Page 2 Icon_eek
Ako tako nastavite, licice nam forum na stranicu za dopisivanje i dosjetke, a ne na Forum. Kritike - Page 2 Icon_rolleyes


A Lili veče,pa imaš tu opciju brisanja moderator si i obriši sve što ti liči na chatanje ja lično ništa nemam protiv. Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Lili ned ruj 20, 2009 6:38 pm

Nisam samo tu da bi tudje postove brisala. Kritike - Page 2 Icon_mad
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Holidej ned ruj 20, 2009 6:39 pm

Pa prebaci onda tamo Lili, ako spada ja nemam sad vremena.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 6:46 pm

Lili je napisao/la:Nisam samo tu da bi tudje postove brisala. Kritike - Page 2 Icon_mad


Pa oprosti mislila sam da si moderator istina stoji tu da sam ja neke teme promašila ali istina je i to da ti imaš to dopuštenje da brišeš postove koji ne pripadaju temama.Onda ne vidim razlog zašto si se javila u kritike ako ne želiš brisati .Ja sm samo kazala da sve što smatraš da nije uredu i da liči na chat imaš tipku delete i da ja nemam ništa protiv da MOJE postove brišeš a za Holove ne znam ...Ja sam tu i meni nije teško tipkati jer ja inače pišem vazda.

Ako tako nastavite, licice nam forum na stranicu za dopisivanje i dosjetke, a ne na Forum


Ono što smatraš da je za brbljaonicu a nije u brbljaonici obrišeš i onda neće ličiti na stranicu za dopisivanje i dosjetke..Nemam se ja što ljutiti jer ja znam što je forum i moji bi moderatori isto tako takve stvari brisali.Još jednom izvinjavam se ja tebi što sam od foruma napravila dopisivanje i dosjetke i uz dužno poštovanje te pozdravljam.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Lili ned ruj 20, 2009 6:51 pm

Vatrena nisam bas toliki policajac da toliko moram pratit, jer ko god je malo duze ovdje, zna se gdje sta spada,i bez brisanja, moze znati gdje se sta pise.
Citam pola sata forum, i vidim samo dobacivanja...al i za to pisanje ima tema..pa molicu da nebi sad sjedila sat pa brisala, da se i toga pridrzava...
Za koju dosjetku, niko nista nije reko, al 20, na jednom postu, to je previse, jer onda na kraju to pisanje nema vise veze sa tom temom, nego ode u nedogled.
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 7:10 pm

Lili je napisao/la:Vatrena nisam bas toliki policajac da toliko moram pratit, jer ko god je malo duze ovdje, zna se gdje sta spada,i bez brisanja, moze znati gdje se sta pise.
Citam pola sata forum, i vidim samo dobacivanja...al i za to pisanje ima tema..pa molicu da nebi sad sjedila sat pa brisala, da se i toga pridrzava...
Za koju dosjetku, niko nista nije reko, al 20, na jednom postu, to je previse, jer onda na kraju to pisanje nema vise veze sa tom temom, nego ode u nedogled.



Oprosti al evo dosjetila sam se nešto da kopiram i da donesem ovdje u ove kritike,nisam tu da pametujem i ne mislim da si policajac kako bi morala pola sata sjediti ali u svakom slučaju evo nešto poučno.


Moderatori su diskutanti koji su se nametnuli sadrzajem , kvalitetom svojih postova i angazmanom na forumu i time stekli povjerenje administratora (Webmastera) koji im je dodijelio moderatorska (tj. urednicka) ovlacenja na pojedinim forumima za koje su pokazali interes. Moderator smije potpuno ili djelimicno brisati priloge koji nisu u skladu sa opstim pravilima foruma, te premjestati teme ili postove koji po svom sadrzaju ili stilu ne pripadaju u forum koji uredjuje u drugi odgovarajuci forum. Moderator smije davati opomene drugim diskutantima zbog nepridrzavanja pravila foruma. Moderator daje savjete Webmasteru ukoliko je to prema situaciji na forumu pozeljno. Moderator moze predloziti Webmasteru banniranje (tj. iskljucenje sa stranice) diskutanata koji ucestalo krse pravila ponasanja na forumu.

Moderator mora svoje postupke brisanja ili editovanja obrazloziti ukoliko nije rijec o brisanju tzv. spama (tj. smeca) ili popravljanju ocitih gresaka. Moderator ne smije pisati kontraproduktivne priloge s kojima kompromitira urednistvo ili goste. Moderator mora nastojati da, sa sadrzajem i stilom svog pisanja, te sa svojim moderatorskim uredovanjem, osigura sto veci kvalitet i broj diskutanta na forumu.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Lili pon ruj 21, 2009 10:16 am

E nek ti nas pouci, Kritike - Page 2 Icon_eek .Sad i mi znamo. Kritike - Page 2 Icon_biggrin
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  prolaznik pon ruj 21, 2009 6:09 pm

listajuci po forumu malo me zabrinu
neke stvari mi se ne svidjaju
prvo stiva bi zamolijo da smanji broj moderatora
tj.. vrati na prvobitni polozaj samo dva..
drugo do sada smo bili skromni zadovoljni sa onim sto imamo
trece zamolijo bi da se pisanje sortira gde sta pase ( odgovara)
hvala....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Beba pon ruj 21, 2009 7:12 pm

dado je napisao/la:listajuci po forumu malo me zabrinu
neke stvari mi se ne svidjaju
prvo stiva bi zamolijo da smanji broj moderatora
tj.. vrati na prvobitni polozaj samo dva..
drugo do sada smo bili skromni zadovoljni sa onim sto imamo
trece zamolijo bi da se pisanje sortira gde sta pase ( odgovara)
hvala....


Ja se slažem sa ovim članom dado svaka čast na kritikama i.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  zone pet ruj 25, 2009 11:39 am

i ja se slazem.....bas sam se iznenadila
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  jaran pet ruj 25, 2009 11:22 pm

De promijenite te znakove koji oznacavaju nove i stare komentare
Tesko je uociti koji su novi a koji stari zbog slicnosti
jaran
jaran
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Stiv sub ruj 26, 2009 12:34 pm

jaran je napisao/la:De promijenite te znakove koji oznacavaju nove i stare komentare
Tesko je uociti koji su novi a koji stari zbog slicnosti
Evo Jarane i to je sredjeno
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Kritike - Page 2 Empty Re: Kritike

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.