Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu trenutno razmišljate

+14
posi
jaran
Bosanka
kupina
zone
roki
Malena
Lili
dzejdzej
prolaznik
Holidej
miki39
Stiv
Beba
18 posters

Stranica 17 / 17. Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Holidej čet sij 12, 2017 8:14 am

uno je napisao/la:Baš je lijepo biti sam na forumu.....

Ne dugo, tu sam. piva poljucab
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Anima ned sij 22, 2017 8:29 am

Razmisljam trenutno da postoje neke tajne niti ..i, kako se rastaju i sastaju na cudan nacin ljudi. Razmisljam da je lijepo ponovo se osmjehnuti ugladavsi neciji nik..citajuci redak dva i da mi je nedostajalo bas ono pravo druzenje na ovom forumu
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Stiv ned sij 22, 2017 8:32 pm

Razmisljam........ kako je doslo do toga da ponovo Forum ozivi, jel to nostalgija za proslim vremenima ili sto? Neznam. Ali bas je lijepo sto se to desava.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Lili pon sij 23, 2017 2:52 pm

Nikad nisam mogla ni sanjat da cu nekad na ovim stranicama ponovo neko slovo staviti Mad .
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Anima pon sij 23, 2017 5:31 pm

Stiv je napisao/la:Razmisljam........ kako je doslo do toga da ponovo Forum ozivi, jel to nostalgija za proslim vremenima ili sto? Neznam. Ali bas je lijepo sto se to desava.


Pa kao sto Lili rece..Ko bi reko cuda da se dese..
Razmisljam da smo mozda svi mi u sebi ceznuli za ovakvim druzenjem ili smo u podsvijesti usporedjivali ova nova druzenja na drugim mjestima, pa onako proknjizili ovo ovdje kako i jeste...vrlo lijepo i na nivou. Ovdje broje one rijeci od Stiva. Covjek kako to gordo zvuci..
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Stiv pon sij 23, 2017 6:25 pm

Svi smo mi lutali kroz nove medije ali ovo druzenje nam ne moze nitko uzeti. ovo mi djeluje malo vise intimno, prijateljski.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Anima pon sij 23, 2017 6:30 pm

Stiv je napisao/la:Svi smo mi lutali kroz nove medije ali ovo druzenje nam ne moze nitko uzeti. ovo mi djeluje malo vise intimno, prijateljski.


Ja ima dusu ovo ovdje..ne moze se nikako usporediti jedno sa drugim. Ovdje ima zajednice neke i prijatelje svoje znas i neskupljas na stotine ko papirice od bonbona prije..Osim toga nikovi daju i neko drugo svjetlo na sve, donekle cuvaju indentitet pojedinca. Teme su zajednicke, uvijek smo pazili da bude sve ok. I eto antikvarnica smo tako reci haha zlata vrijedna..Kada je previse ludila i tempa stotinu na sat..kafu skuhati i sjesti ovdje je melem bas...
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Anima uto sij 24, 2017 3:06 pm

Ma razmisljam svasta nesto al nista s´ nicim..Haos zivi..pa reko sebi hajd fino na forum srkni kafu pa makr i hladnu..moze bit saberes se malo..

Ja ba rode...ti nekomentiraj cujem bolan kako vices..dabogda sceri...hahaha
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Lili čet vel 23, 2017 5:42 pm

Kad malo pregledavam ove nase stare postove ovdje, vidim, sta se tu sve pisalo i desavalo ,pa se pitam se da li bih sada isto imala toliko zivaca a i vremena za sve te price,komentare, odgovore, prepirke itd. Bilo je tu ama bas svega, od vremenskih prognoza, preko ljubavnih jada, od ljutnje na nekoga do sala i viceva. Jedno je sigurno,  nije bilo dosadno, svaki dan je nosio nesto novo, i jedva smo cekali da sjednemo da vidimo ko je sta napisao, ko je kome sta odgovorio, ili ko je kao novi clan dosao , i kako se "ponasao/la".  Bili smo kao neka imaginarna familija, ne zive zajedno a ipak na okupu. Nezaboravni dani, nezaboravno vrijeme i nezaboravne osobe koje su se ovim putem nasle i upoznale, i sto je najbitnije ostale do danas. I love you
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Stiv pet vel 24, 2017 1:28 pm

Lili je napisao/la:Kad malo pregledavam ove nase stare postove ovdje, vidim, sta se tu sve pisalo i desavalo ,pa se pitam se da li bih sada isto imala toliko zivaca a i vremena za sve te price,komentare, odgovore, prepirke itd. Bilo je tu ama bas svega, od vremenskih prognoza, preko ljubavnih jada, od ljutnje na nekoga do sala i viceva. Jedno je sigurno,  nije bilo dosadno, svaki dan je nosio nesto novo, i jedva smo cekali da sjednemo da vidimo ko je sta napisao, ko je kome sta odgovorio, ili ko je kao novi clan dosao , i kako se "ponasao/la".  Bili smo kao neka imaginarna familija, ne zive zajedno a ipak na okupu. Nezaboravni dani, nezaboravno vrijeme i nezaboravne osobe koje su se ovim putem nasle i upoznale, i sto je najbitnije ostale do danas. I love you
coool like
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

O čemu trenutno razmišljate - Page 17 Empty Re: O čemu trenutno razmišljate

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 17. Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.