Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trazim Forumase

+13
Kimi
Bosanka
kupina
zone
roki
beca
dzejdzej
Beba
Holidej
prolaznik
miki39
Lili
Stiv
17 posters

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Holidej pet srp 20, 2012 6:05 pm

Ja brinem o vama dvima!! kava kava cmok cmok
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima ned srp 22, 2012 4:30 am

Bosanka je napisao/la:
Eeeee....Animice....kraljice....

Neka si ti nama dobro i zdravo,neka nas nisi zaboravila,nego mogla si nam malo napisat i kakav je novi komsiluk.
Znam da nije kao nekad u Bosni,ali eto ima svuda i dobrih i losih ljudi.Ima li kakvih djuvegija za nas dvije,ima li kakav pendzer sto na kaldrmu gleda?
Postara sigurno nema da donese pismo roda tvoga,on veli da si ti kao macka,uvijek se docekas na noge pa ti valjda zato i nepise.A mozda je i do tebe,nisi novu adresu ostavila.
Tako i meni vele da sam macka sa 9 zivota i kako god me bace ja se nekako docekam.A neznaju da sam osam zivota vec potrosila i da sad trosim ovaj zadnji sto mi je ostao.
Trebaju malo vise brinut o nama.

E..Bosanko prvo sto sam snimila je komsiluk tj.komsije Laughing znate me vec..na, ja...nista posebno mojim starim okama se cini..al` eto jako sjest mogu na terasu pa ih mjerkat Laughing sakrijem se ko babaroga iza one ograde i dzekam pa ako kakava sreca naleti da scapim odmah Laughing Inace pendzera imam sto gledaju na ulicu tako da se i iza zavjese sakrit mogu a, vala blizu su trotoaru da kroz pendzer srecu mogu scapit jal` koga oklagijom mlatnut..doduse nece dugo ba skontace ce oni kakva bakaca vreba pa promjenit stranu ulice Laughing ..
PS: Jos mi nista nije onako kako bi trebalo biti smjesteno, puno toga jos sredit treba..tako da jos nemam one tipicne svakodnevnice pa da sjedem i otracam koju..Postar mi se nije uvratio Laughing po tom sudim da se moj rod ne sikira plaho gdje sam..a, to sto on laprda da sam ko macka..insala obistinilo se Smile ..do sad vala mi se sve cinilo da nijesam bas nesto snalazljiva..al´ sto nije more se desit..Sve u svemu kako mi je ne znam Shocked malo vremena imam da sjedem i pravo se skontam, cini mi se da ce potrajat da se opustim, naviknem na izgled i raspored stana..(predugo sam ja bila na jednom mjestu pa mi potesko navic se na promjene)..Uglavnom i bastica ima..i pokoji cvijetic hocu reci uslovi da bude sve fino su tu..al´ zadovoljstvo dolazi iz ljudske duse, pa se nadam da je moja mene odvela na mjesto odredbe moje gdje ce ona naci mir i osmjeh..Ispisacu ja to vama ba sve sto puta isto Laughing samo da nadjem vremena pravo za sjesti s´ ibrikom kafe ..Eto..mnogo toplih pozdrava od mene vase stare Anime iz glanjz nove mahale Laughing auuuuuuu..al´ je mahala velika vala tracat cu imat svasta cini mi se Laughing Nadam se da ste svi zdravo i dobro od srca vam to zelim i radujem se sto se brinete na tako lijep nacin za mene cmok



Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  prolaznik pon ruj 03, 2012 8:42 pm

ovde pise, trazim forumase
ma ne trazim nikog ni mene ne traze ja sam dodjem....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima uto ruj 04, 2012 8:42 am

prolaznik je napisao/la:ovde pise, trazim forumase
ma ne trazim nikog ni mene ne traze ja sam dodjem....

Shocked Uj..roda moga niko ga ne trazi..ja se sturila trazeci te Laughing al´ reko ganja miseve il´ je u banji starkonja Razz
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  prolaznik čet ruj 13, 2012 8:57 pm

Anima je napisao/la:
prolaznik je napisao/la:ovde pise, trazim forumase
ma ne trazim nikog ni mene ne traze ja sam dodjem....

Shocked Uj..roda moga niko ga ne trazi..ja se sturila trazeci te Laughing al´ reko ganja miseve il´ je u banji starkonja Razz
hahaha bice da sam u banji gde su starkonje jer miseve nemogu ganjat....
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka sri lis 24, 2012 8:09 pm


Anima,javi se....

Prijateljice,necu se nikad udavati,sve ostaje kako smo se dogovorile.
Bicu ponovo majka,ostvarice mi se zivotni san da mozda imam i kcerku.
Sin je veliki,otisao je svojim putem,dao mi je podrsku i blagoslov.
Placljiva sam, usamljena, nesmijem vise pusit i tulumarit kasno, moram uredno jesti i svasta jos, ali sam presretna.
Ovo je nesto sto me je diglo iz mrtvih,nesto sto je moje i samo moje.
Neplasim se,znam da mogu,nije mi prvi put da cu sama podizat dijete.

Od tebe mjesecima ni slova.
Nereci mi da grijesim sto ovo cinim.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Stiv sri lis 24, 2012 8:22 pm

Joj Bosanka koliko sam shvatio ti ocekujes radosnu vijest. Drago mi je i zelim ti sve najbolje u zivotu
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima čet lis 25, 2012 5:37 am

Draga Bosanko

Prvo da ti od sveg srca cestitam Very Happy postati Majka je nesto najljepse na ovome svijetu,biti Majka znaci srce nabreklo od ljubavi nositi u sebi, imati snagu za izdrzati toliko toga, zivjeti nesebicno i , i..
Nema vece odgovornosti nit ljepse u zivotu do biti roditelj, ni na koga covjek nema toliki uticaj kao na dijete i nigdje se covjek i ne trudi da sve samo naljepse obajsni, uputi, sacuva. A, bona Bosanko sto bi ja rekla da grijesis, ja inace volim djecu i radujem se za svakoga ko se odluci da ih ima ..ili mozda mislis sto se salim starke da smo Wink ..ali, eto moja Majka je mene rodila sa 40 god. i dan-danas kaze to je pravilno odlucila i ne kaje se nikada ni tenutka za tu odluku..Placljiva, emotivna pises da si..pa to su hormoni nista se nesikiraj.. ili sikiraj nas ba..kad ti sta dodje ispisi nam se i odlahne garant..znam po sebi..Vjerujem da ces biti dobra Majka a, to ukljucuje vec te prve brige oko hrane, spavanja i sl..Dijete kojem se Majka tako raduje ima sigurno svoju nafaku i ne brini se oko toga..Moja Majka uobicava reci da od kako me je ponijela nafka joj je krenula.. i u to vjerujem..da svako dijete ima svoju nafaku..Pa jos jednom cestitam ti Bosanko, misli sada na sebe, pisi nam i raduj se, vjeruj uvijek u sebe kao sto to sada cvrsto kazes..ja mogu..Sve najbolje ti zelim ti i "vjerujem" da ce ti zivot krenuti ljepsim, nafakali tokom..
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka čet lis 25, 2012 9:19 pm

Anima je napisao/la:Draga Bosanko

Prvo da ti od sveg srca cestitam Very Happy postati Majka je nesto najljepse na ovome svijetu,biti Majka znaci srce nabreklo od ljubavi nositi u sebi, imati snagu za izdrzati toliko toga, zivjeti nesebicno i , i..
Nema vece odgovornosti nit ljepse u zivotu do biti roditelj, ni na koga covjek nema toliki uticaj kao na dijete i nigdje se covjek i ne trudi da sve samo naljepse obajsni, uputi, sacuva. A, bona Bosanko sto bi ja rekla da grijesis, ja inace volim djecu i radujem se za svakoga ko se odluci da ih ima ..ili mozda mislis sto se salim starke da smo Wink ..ali, eto moja Majka je mene rodila sa 40 god. i dan-danas kaze to je pravilno odlucila i ne kaje se nikada ni tenutka za tu odluku..Placljiva, emotivna pises da si..pa to su hormoni nista se nesikiraj.. ili sikiraj nas ba..kad ti sta dodje ispisi nam se i odlahne garant..znam po sebi..Vjerujem da ces biti dobra Majka a, to ukljucuje vec te prve brige oko hrane, spavanja i sl..Dijete kojem se Majka tako raduje ima sigurno svoju nafaku i ne brini se oko toga..Moja Majka uobicava reci da od kako me je ponijela nafka joj je krenula.. i u to vjerujem..da svako dijete ima svoju nafaku..Pa jos jednom cestitam ti Bosanko, misli sada na sebe, pisi nam i raduj se, vjeruj uvijek u sebe kao sto to sada cvrsto kazes..ja mogu..Sve najbolje ti zelim ti i "vjerujem" da ce ti zivot krenuti ljepsim,


nafakali tokom..


Sve si mi rekla sto sam i sama razmisljala,ali prijateljice, dvije glave su uvijek pametnije nego jedna sama.
Trebala mi je potvrda da ispravno mislim i da negrijesim.Trenutno mi je najveca briga imam li ja prava na to. Dijete jeste velika nafaka,ali bojim se uzeti mu tu nafaku da neraste uz oca.
Ko sam ja da mu to odredjujem i ako cu ga s tim cinit nesretnim,kako da mu to napravim...
Tisucu pitanja bez odgovora,a odgovornost za neciji zivot ogromna.
Najteza recenica a najcesca koju ljudi izgovaraju je ona cuvena - Majko,sto si me rodila,sto me nisi u Savu bacila. Imam li pravo za rad svoje srece, rodit neduzno,malo bice koje ce mozda bit nesretno.
Hvala na lijepim rijecima,na podrsci,nadat se najboljem i hrabro naprijed.
To sam zeljela, sada je kasno za sve ostalo i ja krupnim koracima grabim naprijed,a onaj unutrasnji glas iz dna duse mi govori da ce biti sve u redu.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima sub lis 27, 2012 5:41 am

Draga Bosanko

Dobra Majka se pocinje da brine o djetetu dok ga ponese, citam brines se i razumljivo je..Ja ne znam tvoju situaciju tj. mislim o vezi sa ocem djeteta .. da li ste dugo zajedno ili mozda i niste vise..Ne moras ni pisati po forumu, neocekujem..ali, i sama znas da je najbolje ako djeca imaju srecu porasti uz oba roditelja..ako ne ide iz nekih razloga, oba su duzna biti roditelj i bar prijateljski obdrzavati kontakt tako da dijete dobije svoje pravo da raste ispunjeno sobom( oba roditelja)..naravno ako je ikako moguce..Ako je veza pukla i jedan roditelj ne zeli preuzeti odgovornost i nakon veze za dijete naravno da je teze onda jednom nadomjestiti ljubav drugoga ali i tako djeca sretno porasti mogu..Vidis nista ne znam pa samo opcenito malo sta reci mogu..Ako niste vise zajedno a, imas sansu da dijete ima kontakt sa svojim ocem potrudi se da izgradis lijep odnos i,obdrzis kontakt tj.da njegujes na najbolji nacin u mjeri koliko ide..ako ste zajedno vrijedi malo zasarafit i svoja ocekivanja, naci kompromise jer za zivot kao familija su oni uvijek potrebni..Sve najbolje Bosanko..
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Bosanka uto lis 30, 2012 10:09 pm

Anima je napisao/la:Draga Bosanko

Dobra Majka se pocinje da brine o djetetu dok ga ponese, citam brines se i razumljivo je..Ja ne znam tvoju situaciju tj. mislim o vezi sa ocem djeteta .. da li ste dugo zajedno ili mozda i niste vise..Ne moras ni pisati po forumu, neocekujem..ali, i sama znas da je najbolje ako djeca imaju srecu porasti uz oba roditelja..ako ne ide iz nekih razloga, oba su duzna biti roditelj i bar prijateljski obdrzavati kontakt tako da dijete dobije svoje pravo da raste ispunjeno sobom( oba roditelja)..naravno ako je ikako moguce..Ako je veza pukla i jedan roditelj ne zeli preuzeti odgovornost i nakon veze za dijete naravno da je teze onda jednom nadomjestiti ljubav drugoga ali i tako djeca sretno porasti mogu..Vidis nista ne znam pa samo opcenito malo sta reci mogu..Ako niste vise zajedno a, imas sansu da dijete ima kontakt sa svojim ocem potrudi se da izgradis lijep odnos i,obdrzis kontakt tj.da njegujes na najbolji nacin u mjeri koliko ide..ako ste zajedno vrijedi malo zasarafit i svoja ocekivanja, naci kompromise jer za zivot kao familija su oni uvijek potrebni..Sve najbolje Bosanko..

Anima moja,sve procitah i sve potpisujem od rijeci do rijeci.
Ali nekako mi u glavi bubnja ova tvoja rijec da treba malo zasarafit.
Komplikovano je.Znam da trebam zasarafit,ali nisu u pitanju moja ocekivanja,ja neocekujem ama bas nista,
a sve sto dodje dobro je doslo - ako je dobro.Jer od dobrog niko nebjezi.
Trebam zasarafit to jest rascistit neke stvari prvo sama sa sobom.Nemogu protiv sebe.To bi bilo kao da sam ubila samu sebe.Nemogu se udavat,nezelim i necu.To sam se zavjetovala jos davno i tako ce ostati.Hocu zauvijek ostati na prezimenu koje nosi moj sin.Ja sam udovica,i to dugujem i sinu i pokojnom suprugu.
Na sve ostale varijante sam spremna,ali eto izgleda da neispunjavam ono glavno sto se od mene ocekuje.
Otac djeteta koje nosim i njegova obitelj kazu da ih dovodim do ludila,zele brak i sve sto im pripada po tom osnovu,a ja samo zelim mir u dusi skupa sa svojom dijecom.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Lili ned lip 30, 2013 9:49 am

Trazim sve forumase koji su nekad ovdje bili aktivni, da se ponovo (koliko-toliko) aktiviraju. kava 
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Holidej ned lip 30, 2013 6:13 pm

Lili je napisao/la:Trazim sve forumase koji su nekad ovdje bili aktivni, da se ponovo (koliko-toliko) aktiviraju. kava 

Tu sam ,i bicu tu,za vas sam !!cmok cmok kava 
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Stiv sub srp 06, 2013 2:20 pm

tu sam
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  zone ned ruj 08, 2013 12:26 pm

ajde sta ste se razgalamili Very Happy  pa i ja sam tu Wink
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  uno uto sij 10, 2017 7:14 pm

[quote="Holidej"]
Lili je napisao/la:Trazim sve forumase koji su nekad ovdje bili aktivni, da se ponovo (koliko-toliko) aktiviraju. kava 

Tu sam ,i bicu tu,za vas sam !!cmok cmok kava [/quo
tražim hmmmmm tražim

uno


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Holidej čet sij 12, 2017 8:15 am

uno je napisao/la:
Holidej je napisao/la:
Lili je napisao/la:Trazim sve forumase koji su nekad ovdje bili aktivni, da se ponovo (koliko-toliko) aktiviraju. kava 

Tu sam ,i bicu tu,za vas sam !!cmok cmok kava [/quo
tražim hmmmmm tražim

Evo nas jedno po jedno
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima sub sij 21, 2017 5:06 pm

Jasta..nego nas evo...Ja zagubila bila dzozle,,evo me i pazljivo citam ne bil saznala ozenil se moj rod ili ne
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  uno sub sij 21, 2017 8:28 pm

Anima je napisao/la:Jasta..nego nas evo...Ja zagubila bila dzozle,,evo me i pazljivo citam ne bil saznala ozenil se moj rod ili ne

Ma kaki ozeni se izlapijo ko kupus u martu
Unucad pocese vikat djede
I nema druge poklopi se djede i ne javljaj se hahhahhaahahah

uno


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima sub sij 21, 2017 8:34 pm

uno je napisao/la:
Anima je napisao/la:Jasta..nego nas evo...Ja zagubila bila dzozle,,evo me i pazljivo citam ne bil saznala ozenil se moj rod ili ne

Ma kaki ozeni se izlapijo ko kupus u martu
Unucad pocese vikat djede
I nema druge poklopi se djede i ne javljaj se hahhahhaahahah


haha to djedovi kao sjede smjerom jel? hahaha....Imal jos bar kose na glafusi il` su unucad pocupala ?
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  uno sub sij 21, 2017 8:39 pm

Hahahahahha ima kose al obijelila ko jare
bas juce kazem frizerki da je moja kosa dobra samo za novogodisnju jelku ono da se malo potrusi po njoj

uno


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima sub sij 21, 2017 9:01 pm

uno je napisao/la:Hahahahahha ima kose al obijelila ko jare
bas juce kazem frizerki da je moja kosa dobra samo za novogodisnju jelku ono da se malo potrusi po njoj

Pa ko rece da nema od sijedih fajde haha eto rod moj prijavi patent na misao..ono prirodni nakit za jelke hahahha
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Holidej sub sij 21, 2017 9:53 pm

Polako vas nalazim cmok kava
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Anima ned sij 22, 2017 8:23 am

Holidej je napisao/la:Polako vas nalazim cmok kava


Ljudi se uvijek vracaju na mjesta za koja vezu lijepa sjecanja , tako i mi.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Holidej ned sij 22, 2017 9:31 am

Anima je napisao/la:
Holidej je napisao/la:Polako vas nalazim cmok kava


Ljudi se uvijek vracaju na mjesta za koja vezu lijepa sjecanja , tako i mi.

Samo kod nas je mala razlika ja tako barem mislim , mi nismo ni otisli, samo smo virkali i cekali.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Trazim Forumase - Page 10 Empty Re: Trazim Forumase

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.