Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

2 posters

Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Holidej uto vel 24, 2009 9:37 am

E to cemo jos saznati na vrijeme .Lijepa zabava!!! sunny sunny sunny
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv uto vel 24, 2009 8:18 pm

Napominjem da je zabranjeno ulaziti na forum s promjenljivom IP adresom to jest koristeci usluge Anonim surfen. Svi koji na taj nacin budu ulazili bice izbrisani iz baze podataka, a takodje i registrirani clanovi koji nakon dva tjedna ne aktiviraju svoj status.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv sub vel 28, 2009 6:18 pm

Da bi tema ostala ono kako je i u naslovu navedeno prinudjen sam bio obrisati sve postove koji su vise licili na brbljaonicu. Temu cu zakljucati i otkljucati je samo ako bude za to potrebe.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv sub tra 04, 2009 8:05 pm

Obrisao sam par clanova koji se poslije registracije nisu vise pojavili u forumu.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv pet ruj 04, 2009 3:12 pm

Obrisao sam dva clana koji nakon registracije nisu napisali ni jedan post To su: Benes i Filipo
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv sub lis 31, 2009 7:11 pm

Obrisao sam dva clana koji nemaju ni jedan post i nisu posjetili forum vec preko mjesec dana. To su Bancic i Mirela.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv pet stu 27, 2009 10:05 pm

Clan Bene je izbrisan jer nakon registracije 03.11. nije ni jednom posjetio forum.
Clan Malina je izbrisan na osobnu zelju i sad se zove Kupina
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv pet pro 18, 2009 8:24 pm

Clanovi Ceha i Ida su izbrisani jer nisu imali ni jedan upisan post.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Stiv uto pro 29, 2009 12:15 pm

Na njegovu osobnu zelju sam izbrisao iz liste clanova clana ODISEJ.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima Empty Re: Obavijesti o iskljucenim ili opomenutim clanovima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.