Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prolaznikov kutak

+7
Holidej
Stiv
Beba
miki39
Anima
Lili
prolaznik
11 posters

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  uno sub sij 21, 2017 8:06 pm

Anima je napisao/la:Eto ti roda mi u mene..Ko goropad samo protutnjo forumom i opet nestao..
nisam ja daleko uvijek u blizini ......

uno


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima sub sij 21, 2017 8:17 pm

uno je napisao/la:
Anima je napisao/la:Eto ti roda mi u mene..Ko goropad samo protutnjo forumom i opet nestao..
nisam ja daleko uvijek u blizini ......


Cuj gore vislje pises u komu pado ..dobro sam prosla da me i sjecas jos..bää haha
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima ned sij 22, 2017 10:18 am

Dragi moj rode mi u mene


Evo me, rekoh kad ti men nepises more bit ba da je u tebe jos veca kriza nego u mene, pa nejmas ni zutu banku za markicu. ja sam prodala polijepo corapa, narodu zima a one kineske vicu vala noge ko u zmije oledene u njima et malo nafake mi krenulo i odmah sam kupila kuvertu i dozle ..pa reko napisacu ja al necu cekat odgovora..nejma fajde. neznam sta je teb sve se desilo, vikali su ljudi da te nejma ni na pijaci vise pa se sikiram da ti nije ona velurska kosulja poderana.. pa se stidis u mahalu sa zakrpama izac...Moj rode mi u mene..furunu sam kalajsit morala, napusi sobu ko kaka raspuscenica cekajuc musteriju.. i firange sam njake seb nove uzela pa jako i nevirkam ko njekad..reda ustat a isijaz vala stego, ko ti banku u dzepu..E, rodjeni moj..da se makar jedno od nas uspjelo ozenit kad pokraj vakta bjese..sad je i pokraj proslo i reda laloke jutrom trazit i dok nadjem sustanem maksuz. Njakav je jednom bio nalet ga bilo viko hoces za me poc..aman rode premisljala sam se vala i dok se ja snadjoh da me iko hoce, ona rosipja ba znas vec cija namami ga haman i sihir mu poturila i cojk me se okani od danas do sutra, ko dva na putu..Vidim vala nije se ni ona usrecila eno je po vakoj zimi jedva kalavare vuce a njem pesinu unosi drva..Dobro bi rode sto sam neodlucna bila..a, sumnjiv je on meni bijo, ha sam ja njemu jaku vidjela..malo ko lojava..uu reko ko ce to safunit i docerat u red..a, ja nijesam bas neka hitra za radit..i tako osta ja sama..al nije mi zao makar nemoram unosit drva i njem..po sobe lakse ugrijat neg svu..haa..ja.. Et rode moj malo laprdat pozelila, a i napast koga..doduse nemogu ko nekad nako..izlete mi laloke pa se smiju komsije..Nadam se rode moj da ce te sreca posluzit pa makar na cesti ces nac banku i svom rodu pismo napisat.. da ba cujem kako tvoji staracki dani..Et, pa se javi rodu svom nek ne vicu ba zamnom, ni rod je nece kakav je to ser i arsuz od zene..

Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  uno ned sij 22, 2017 9:35 pm

E moj sinko sto reko nas narode opet ona meni izbija pare iz đepa
al neisum sad ce proljece pa dok ja prodam malo rasade bice neki parica
Al mani ba para bice para ja kad nemam ja sebi posudim vec mene brinu nesto drugo
kad spomenu rasadu tu je i vrt pa reko sta bi sa tvojim vrtom
ti rece da si imala toliki vrt kad kopas luk da moras zadnji kraj parkirat u komsino
a kake si srece sigurno i komsija te otjero.
Doduse kako vidim ljudi te brzo skontaju pa cak i oni sa ulojanom kragnom.
A sto se tice moje perlonke nije se ona poderala to je u mene bila đahtelna samo mi se otela
ja sam nju cuvo svaki mjesec jednom se prala čini mi se da je bila ono M velicina neznam izmanulo se ono slovo.
Pa sad malo se udebljo i nosim one puta puta L slab neki materijal nemoze izdrzat ni 15 dana mora se prat
ako je ne operem toliko se umasti kad kisa pada one ne propusti joj gde mi je bila kad sam ovce cuvo nikad je nebi prao.
A sto se tice tog naleta sto si ga bila upoznala dobro je sto si odustala da ode bona za njega bilo bi onda dva naleta
vi bi se pomrzli od zime mrsko tebi mrsko njemu ko bi vama drva nosijo
a vidim svracala si i kuhinju evo reko nesto spremila a ona samo se izjasnila sta voli da jede
Moj rod voli kolace i to da nisu puno slatki pa kad budes isla u slasticarnu ti ponesi malo soli u đepu pa razblazi
Rode moj a moji staracki dani DJED znas kako izgleda djed rano legne doduse rano i ustanem jest da ustajem na sve cetiri
i opet malo sjedem da se odmorim pa onda uzmem svoj notes da procitam koje tablete trebam da popijem jer zaboravim onda sve imam zapisano
sve u svemu eto zivotari se....


uno


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Lili pon sij 23, 2017 3:21 pm

Pozdrav i za Prolaznika i za Uno Shocked Mad
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Lili uto sij 31, 2017 7:11 pm

Prolaznik jel i tebi treba zagrijavanje, da i tvoj vlastiti kutak proradi. Rolling Eyes boks
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej uto sij 31, 2017 8:57 pm

Stegla zima oko njegovog kuta , pa ne moze da pise.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sri vel 01, 2017 11:05 am

Lili je napisao/la:Prolaznik jel i tebi treba zagrijavanje, da i tvoj vlastiti kutak proradi. Rolling Eyes boks

Hmmm nebi bas ovako zagrijavanje ako moze sta na jednostavni nacin tongue
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Lili sri vel 01, 2017 5:02 pm

Moze li ovako??  vesmasina
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik čet vel 02, 2017 7:51 am

Lili je napisao/la:

prolaznik je napisao/la:
Ej narode dobro jutro ako ste ustal.....

E prolaznik, u to doba usto i ko je ovce pogubio. Rollin
Ona nebi bila ona ako nebi meni kontru udarila
(Lili) posto sam ja stari covjeek ustanem ja rano i prebrojim ovice
pa dok ja ustimam sebi radio-avaz jer tamo izutra obavezno bude pjesma
oci moje kletvom bi vas kleo sto me sejtan na konu naveo
i onda ibrik od pola litre kave polako se pije, e onda se otvore slovenske novice
gleda se crna kronika kome su u toku noci ukrali zimske gume
ostanu mi jos osmrtnice i to moram da vidim ko je u toku noci ispustijo dusu godine su godine a bogami i ova gripa zavladala
elem to su moje jutarnje muke zato kasno pozelim dobro jutro
nekad nemam vremena ni da se umijem
pa sad razumi ako oces
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Anima pet vel 10, 2017 8:15 am

Polako me brines rode..od kad u te novine gledas Shocked  reko okamenio se..vratim se procitam opet pa mi odlahnu, reko i kroz tarabu more bit viri konu snima Laughing
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Lili uto oľu 07, 2017 3:45 pm

Kakav je to domacin, nikad kod kuce. Mad Razz
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Holidej uto oľu 07, 2017 8:46 pm

Lili je napisao/la:Kakav je to domacin, nikad kod kuce. Mad Razz

Ma tu je on samo dok on ustane pa upali pa stisne puljku ,i eto njega ,jos malooooo
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  prolaznik sub oľu 18, 2017 8:34 pm

Holidej je napisao/la:
Lili je napisao/la:Kakav je to domacin, nikad kod kuce. Mad Razz

Ma tu je on samo dok on ustane pa upali pa stisne puljku ,i eto njega ,jos malooooo

Nisam ja daleko al eto nemam bas nekog vremena ......
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

prolaznikov kutak - Page 12 Empty Re: prolaznikov kutak

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 12. Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.