Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav

+10
Stiv
kupina
roki
Malena
prolaznik
Beba
miki39
Holidej
dzejdzej
Lili
14 posters

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned oľu 18, 2012 7:54 am

"Kome drugome do.."

Hvala ti, sto mi nikada nisi objasnio odakle dolazi tvoj pogled na svijet i ako sam nekada neumorno tragala da dokucim ko i sta te ucinio-lo kakog te upoznah.Hvala ti sto mi nikada rekao nisi ..Sacekaj San..i znaces..poklonio si mi tako jos koji naivno sanjiv dan..i jedno vrijeme nebjehoh sirota kao sto sam to sada.Zamisljam te danas.. sjecam se rijeci koje si izgovarao mirno, sjenki sto suljase se tvojim licem, prisjecam se.. ovog jutra ne trebam ogledalo da bih vidjela koliko tebi od jucer, danas slicim..Budna, ispunjena dubokom melankolijom..nijednom mislju ne mogu nadjacati tvoju istinu..San sve je prolazno..u tako jednostavnim rijecima slutila sam da sutis veliko..samo na svu srecu bjehoh dovoljno naivna da neshvatim vec tada sta covjek tvojih godina suti..Susrecem te vise nego ikada u meni..i kao sto neznah onda sta sa covjekom preko puta..tako sada ne znam sta sama sa sobom..Moje zelje da te ocaram osmjehom, da te ukradem necem sumornom, nevidljivom, sto mi tvoju istinsku blizinu krade..naivne zelje i intenzija sa kojom ih ispoljavah..oprosti..Proljece me vraca onom dusvenom proljecu..i uzdah moj ni malo laksi danas nije..nego tvoj nekada..Sutim kao sto sutiti si ti znao..ali nevjerujem da cu osmjehnuti se, kao sto ti si sa mnom proljecu..ja sretoh zadnji osmjeh zaljubljen nesvjesna da se jedno proljeca nevraca ..Danas je neko daleko sutra iz onog jucer..budna sutim kraj prozora znajuc da ni u tebi ni u meni nema..jer ja sam ti od nekada..a,ti jos koji korak dalje opet..znam da topliju suzu pustiti neces od suze koja danas ce krenut iz tvoga mudrog oka..Sacuvao si me dugo..ovih beskrajno mirnih ociju bez suza..ovog teskog uzdaha u kojem sutim sto i ti..hvala ti..Putujuc u danas..u ovo kisno proljetno jutro..u kojem nema lazi..zamisljam te kako citas ove redke..poznajuc te..vidim kako nemirno obje ruke provlacis kroz sijedu kosu..i necjuno glasno govoris mi..Ne!..Ne..San..ne daj se!..Ja..moja Muzo..ja..ko ce meni sada..kao sto ja tebi jucer..pisati neodrasle rijeci tako ozbiljno da me nasmijesi..niko..Ti si opet u sutra neznanom mi..i sve sto slutim ovim tvojim jucer..ohh..necu izgovoriti..ne..ne..Orose se samo oci, proljetne kise i kada padaju iz duse vise poteci ne mogu..a, tak sada znam..ko i sta ti bjehoh..Suljaju se sjenke mojim licem..uzdah iz grudi mojih samo ti razumijes..suticu, sutnjom kojom sutio si nekada..i, necu reci..da nehtjedoh nikada stici gdje sam..tragala sam naivno sanjarec sutra ovdje gdje sam u svojoj dusi..i blizu sam ti opet..u tvome nestalom sam jucer..Upitati te kako je u sutra Muzo moja necu..znam sta si mi sutio..i, volim te..volim..onako kako se u ovim godinama voli.. a, ti znas koliko i kako..i, sta se suti..

S´ postovanjem
F.K.


Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Malena uto oľu 20, 2012 10:36 am

Anima je napisao/la:"Kome drugome do.."

..Sutim kao sto sutiti si ti znao..ali nevjerujem da cu osmjehnuti se, kao sto ti si sa mnom proljecu..ja sretoh zadnji osmjeh zaljubljen nesvjesna da se jedno proljeca nevraca ..Danas je neko daleko sutra iz onog jucer..budna sutim kraj prozora znajuc da ni u tebi ni u meni nema..jer ja sam ti od nekada..a,ti jos koji korak dalje opet..znam da topliju suzu pustiti neces od suze koja danas ce krenut iz tvoga mudrog oka..Sacuvao si me dugo..ovih beskrajno mirnih ociju bez suza..ovog teskog uzdaha u kojem sutim sto i ti..hvala ti..




jooooooooooooj, svaka ti cast Anima.... Embarassed
Malena
Malena
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned oľu 25, 2012 10:27 am

"S´ proljeca.."

Ne mozes pobjeci ..jer poput jastreba sto vrebajuc kruzi na proljetnoj livadi iznad poljskog misa..sjecanja su..Ne mozes ti uteci nekome koga si vodio svuda, kome si pricao sve..nema sklonista od ljubavi..jer bas njoj si odkrio sva svoja tajna mjesta..gdje te niko osim nje ne moze pronaci..Ostane ona tu da pamti ..s´ proljeca bude jastreb sto se iznenada sa neba u strmom letu okomi na misa..tada ljubav igrajuc se u kandjama odigne te visoko od jave..tako da sagledat mozes jucer i prekujucer, zelec i sutra..
Razbistre se potoci i rijeke, otrgne se sve sivilu pa tako i dusa.. sve lazne uzdisaje potisne onaj jedan iskren..ehh, da je sada malo one lude ljubavi....Ne mozes ti pobjeci nigdje od sebe..pa tako ni od mene..u dusi sam tvojoj kao i ti u mojoj..ostali smo jedno drugom kao dubok uzdah..sto se pretvori u proljetni vjetar ....donosec vazda tuznu ceznju..za dusom sto nas razumije..
Ne mogu ni ja pobjeci..susrecem te iza svakog grma, vrebas..cas ti u ruci ruza, cas jasmin bijel..cas si prividjenje na obalama..usamljen covjek kraj kojeg uzdisuc sjedam i pitam..I, sta? I kako? Zar opet ?..
Ne mozes ti uteci...
Volis ti..da, ti me volis.. kao i ja tebe..bez obzira na sve..bas takvu kakva jesi..bas takovog kakav jesi..rekosmo jednog davnog proljeca..i obukosmo se u blagoslov il´ kletvu nase cudne ljubavi..

S` postovanjem
F.K.


Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned svi 06, 2012 7:57 am

Niko me nikada nije uspjeo ukrasti tugi kao ti..a, tuzna sam ti i danas..Znam..znam.. trebam sakriti od ljudi..cujem ja tvoj sapat, srastao se on sa sapatom moje duse davno..Hocu joj pobjeci..toj crnoj dami..i znam da niko me sakriti ne moze kao ti.. pod tvojim pazuhoh sam ja.."malo .... ......" danas..Nedostajes mi..godine tu nemijenjaju nista, niti ce, naprotiv sve jace se stiscem u svojim mislima u desnom dzepu tvome..blijedi mozda moj lik..ali, sapat moj vjerujem da cujes kao nekada davno..Postovana Muzo..ljubav je par redaka upucenih tebi..moj poziv da mi u snove dodjes..Moja istrajnost..i, iza maske klauna ozbiljnost sa kojom dusa te moja ljubi..ljubav je..Danas mislim na tebe..slusam pjesmu koju si pjevusio..ocekujem zvuk teskih koraka da cujem..daleko si..ali nikada dalek mi nisi..jer ljubav nosimo u sebi..

S´ postovanjem
F.K.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned svi 06, 2012 8:01 am


"4 You"

Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima pet svi 11, 2012 2:20 pm

Cudno je to..Ljubav..strasna velika ljubav, puna uzdaha, ceznje..ljubav puna magije ..ljubav sto krilatim cini..ljubav koja kada se trenutak samo odmakne postaje nepodnosljiv bol..nesana noc..Ljubav koja pocne ljubavlju i sretnemo je kao ljubav..pretvorit se zna u prijateljstvo..i, iscezne divlji kucaj srca..iscezne divlja zelja..i dva srca disu mirno jedno kraj drugog..od ogromnih zelja, snova malo toga ostane..ljubav postane prijateljstvo..

Cudno je to..prijateljstvo..duboko, iskreno..razgovori, suze bez stida..odavanje tajni bez straha od osude..sto puta samo stegnuta ruka bez ikakvih skrivenih misli.. nista osim jedne misli..tu sam..razumijem te..lice na kojem netrazi se strast..spustena glava na rame ,kosa pomilovana sto puta prijateljski..bezbriznost dva srca sto se samo dobro razumiju..i odjednom.. preokrenut se zna sve naopako..Pogled u zjene sto puta bacen..odjednom dubok uzdah probudi..znan lik postane stran..srce zakuca divlje,znojne ruke zadrhte pri dodiru..prijateljstvo postne ljubav..
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Bosanka sub svi 12, 2012 9:57 pm


Procitah Animin post i uplasih se.
Znaci prijateljstvo moze da prijedje u ljubav.
Ne bih voljela da mi se to desi jer mislim da je prijateljstvo jace od ljubavi.
Ljubav sve pokvari.Onda nemas ni jedno ni drugo.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Stiv čet svi 17, 2012 8:00 am

Bosanka je napisao/la:
Procitah Animin post i uplasih se.
Znaci prijateljstvo moze da prijedje u ljubav.
Ne bih voljela da mi se to desi jer mislim da je prijateljstvo jace od ljubavi.
Ljubav sve pokvari.Onda nemas ni jedno ni drugo.
Ovo si u pravu. Ljubav pokvari prijateljstvo i na kraju nam nista ne ostane.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Beba pet svi 18, 2012 1:44 pm

Stiv je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
Procitah Animin post i uplasih se.
Znaci prijateljstvo moze da prijedje u ljubav.
Ne bih voljela da mi se to desi jer mislim da je prijateljstvo jace od ljubavi.
Ljubav sve pokvari.Onda nemas ni jedno ni drugo.
Ovo si u pravu. Ljubav pokvari prijateljstvo i na kraju nam nista ne ostane.




Baš ovako baš istina ali nažalost
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima pet lip 08, 2012 8:37 pm

Ljubav je gubiti sve znano i nekoc vazno sa smijeskom..osim same ljubavi u dusi..
Ljubav je sa spakovanim koferom kraj vrata..zadnji puta sjesti kraj " svoga" prozora poslusati dobrog starog Kemu..smjeskati se..smjeskati se..i ne reci "Zbogom" vec "Dovidjenja"...


Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Bosanka čet lip 14, 2012 4:35 pm


Danas sam nekako apaticna.Moyda i skepticna.Naidje to tako, pa ja onda pocnem sve da gledam s druge strane,i lice i nalicje medalje.
Evo naprimjer ljubav.Znamo da je pokretac svega,da je najuzviseniji osjecaj,da treba voljeti i biti voljen.
Ali kad mi naidje ovako tezak dan, pocnem da mislim otprilike ovako-ma koja crna ljubav,gdje to jos ima,sve se vrti oko interesa ili provoda a oni sto su vec godinama skupa njih vezuju dijeca,imovina,navike....to je sad vec preslo u nesto drugo,nevjerujem da jos uvijek ljubav se zove.
Da...nekako mislim da je to najprije navika i postovanje,sigurnost obiteljskog zivota koju je dobro imati u ova teska vremena.
Kazu oni "volite nekog i neko ce sigurno voljeti vas".Pa koliko dodjavola ima neuzvracenih ljubavi,nemoze to tako,ja kao nekog treba da volim i onda ce i on voljeti mene,ma nemoj...A sta je to nego interes,nemozes srcu naredit da voli nekog.
Mislim da je ljubav lijepa jedino na pocetku ili kao u onim cuvenim stihovima-ne,nemoj mi prici.
Teska vremena,sve izgubilo smisao i znacaj.....a ja.....takodjer teska kao crna zemlja.Ostajem svoja,nemogu ni u cije ramove,gusi me i sve mi se cini da cu ostariti sama.
Sutra je novi dan...mozda i novi pogled na sve ovo.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Malena ned kol 12, 2012 7:14 pm

Stiv je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
Procitah Animin post i uplasih se.
Znaci prijateljstvo moze da prijedje u ljubav.
Ne bih voljela da mi se to desi jer mislim da je prijateljstvo jace od ljubavi.
Ljubav sve pokvari.Onda nemas ni jedno ni drugo.
Ovo si u pravu. Ljubav pokvari prijateljstvo i na kraju nam nista ne ostane.



Zivi dokaz da ne ostane apsolutno nista.. Osim pogleda Smile
Malena
Malena
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Bosanka ned kol 19, 2012 9:30 pm

Malena je napisao/la:
Stiv je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
Procitah Animin post i uplasih se.
Znaci prijateljstvo moze da prijedje u ljubav.
Ne bih voljela da mi se to desi jer mislim da je prijateljstvo jace od ljubavi.
Ljubav sve pokvari.Onda nemas ni jedno ni drugo.
Ovo si u pravu. Ljubav pokvari prijateljstvo i na kraju nam nista ne ostane.



Zivi dokaz da ne ostane apsolutno nista.. Osim pogleda Smile

Moja Malena, koliko ljubavi moze da stane u taj jedan pogled.
Samo treba citati izmedju redova i vidjeces da je dosta toga i ostalo.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Malena pon kol 20, 2012 8:36 pm

Bosanka je napisao/la:
Malena je napisao/la:
Stiv je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
Procitah Animin post i uplasih se.
Znaci prijateljstvo moze da prijedje u ljubav.
Ne bih voljela da mi se to desi jer mislim da je prijateljstvo jace od ljubavi.
Ljubav sve pokvari.Onda nemas ni jedno ni drugo.
Ovo si u pravu. Ljubav pokvari prijateljstvo i na kraju nam nista ne ostane.



Zivi dokaz da ne ostane apsolutno nista.. Osim pogleda Smile

Moja Malena, koliko ljubavi moze da stane u taj jedan pogled.
Samo treba citati izmedju redova i vidjeces da je dosta toga i ostalo.

Ljubavi je toliko da sebi ne mozes da dodjes od toga =)
Malena
Malena
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Bosanka sri kol 22, 2012 9:12 pm


...
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned kol 26, 2012 6:52 am

"Postovana Muzo"


Zelim da ti pisem..i htjela bih napisati ti pjesmu..pa pogled zaboravljajuc gdje sam bacim kroz prozor..i shvatim..jucer nema vise..nisam vise sanjiva pjesnikinja vec ratnica..Stigla sam u danas, moja postovana Muzo..u vremenu za koje se borih i izborih..Platila sam ga gubitkom mahovinom obraslog prozora, gubitkom pogleda na zelene livade..i, i,....Ogradila sam se kao covjek iz mojih prica..svoj mali svijet da zovem samo moj..sve ono sto je cinilo moju poeziju..iza mene je..Shvatices ti rijec" sve"..bolje nego iko drugi..i znaces da kao nekada davno sto ti djetinjasto pisah u jednoj pjesmi da pozelim cizme od 7 milja..da sam ih sutke uspjela obuci da bih stigla sada gdje sam..Znas..ovdje gdje sam uz mene je komadic tvoje zjene..bila je to jedna od mojih zelja..ispunjena mi je..Zarastao sasom ribnjak okicem jezerskim ruzama..uokviren sa par gmova i danju i nocu mi blizu.. "ti si uz mene"..Prostrane livade sa kojih te ocekivah jutrima i zamisljah tvoje korake..komadic baste u kojoj samo travica raste sadu su..no i to je komadic onog prostranstva u minijaturnom mome sadasnjem svijetu..A, naljepse Muzo moja..u sred te bastice posadjen sicusan hrast stoji..i to je to..Sve je isto a, nista isto nije..Sada se spustim niz par stepenica..par koraka dalje sjedem kraj sicusnog hrastica..milujem ga i bodrim da raste..onda sjedem kraj ribnjaka i posmatram ruze procvale..sanjajuc kako cu propjevat opet..E, ehh...a onda udjem u sobicu ( Muzo moja koja je tacno tri sa tri velicine i, to mi je podareno da imam)..pomilujem moj stari sto ispod prozora..pomilujem staru seharu..i izadjem sutke..Nista ti pricala nisam..sto je vazno..tako dugo, tako dugo..nista ti nisam htjela reci..sve sam sama preci htjela..ali ja znam da ti znas.."sve"..Moguce je da cu pronaci rijeci kao sto ih jednom davno pronadjoh putem pjesme da ti pricam ..O, Boze..onaj bedem sto ti rece da si mi sazidao da me cuvas..taj bedem Muzo moja..ja sam dugo oko srca nosila..i slusala tebe kao mala djevojcica ..pamtila one rijeci.."ne dozvoli da drugi"..kao forumulu uspjeha..Ja vjerujem da jos uvijek cekas postu..i pricam ti kao sto rijetko ko kome prica jos..ostavljajuc tragove da ih pronadjes..ne saljuc svoje uzdahe samo tebi..ne pravec od nas par..jer mi smo za mene poezija..koja ziviti treba..a, zivi od maste, snova, nadanja..i od cinjenice da postojis..i, ako te ne vidim..Postovana Muzo..uzdisem..volila bih cuti tvoj uzdah..volila bih znati da si uz mene..volila bih..cini mi se pero da bi ozivjelo..i konacno da bih mogla oduzit svoj dug prema tebi..Obecah ti nesto..cega se onda plasih a, na sto sam danas istinski spremna..Javi se, ozivi pjesmu..ozivi nas..i, ne misli da sam zaboravila Augustovski dan..pjevusila sam..


S´ postovanjem
F.K.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Malena sri kol 29, 2012 1:58 pm

Bosanka je napisao/la:
...



Very Happy HIHIHI
Malena
Malena
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Bosanka sri kol 29, 2012 8:41 pm

Malena je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
...



Very Happy HIHIHI

Ocekujem da Malena pojasni ovo HIHIHI...
Ovu pjesmu volim i dozivljavam kao vrlo cestu pojavu u ljubavi.Nisam niciji post citirala pa neznam
zasto je ona moj.
Ili se mozda prepoznala u necemu????
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned ruj 02, 2012 7:30 am

"I ako...."


Nema te nisi prisutna..
ni u mojoj misli,
ni mojoj rijeci
ne cekam te
ni jutrom ni s´ podne
dok zivim zivot svoj..
Nema te..
Ne donosi vjetar miris tvoje kose
nit zamisljam da su vrelog sunca zrake
tvoje bijele ruke..
Nema te pa nema..
iscezla si nekad..ni sam ne znam kada
nesta silna ceznja
nesta moja tuga..
Nema te..i, nema..
dok se sretno smijem
il´ dok zurno hodim
ili vrijedno stvaram..
Nigdje vise traga
tebi draga nema..

Samo ponekad..

kad sam samo svoj..
naleti odnekud..
husne tamna sjenka
tada suza gorka otrgne se tiho..
priznam sebi samom
da te ima mila..
u prsima bolnim
od imena tvoga
u zjenama mutnim
zbog osmjeha tvoga
u nutrini mojoj
da si gnijezo svila..
pa te u men´ ima..
vise nego ikad..
i kad samom sebi
tvrdoglavo tvrdim..
Icezla je davno..
Nema je i nema..

F.K.
S´ postovanjem mojoj Muzi
"Ljubav je zamisljati da moje pero tvoje uzdahe vijeci.."


Zadnja promjena: Anima; ned ruj 02, 2012 8:05 am; ukupno mijenjano 1 put.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned ruj 02, 2012 7:58 am

"Ljubljena duso"

Da ih je ubiti..da isceznu, da se nikada vise nevrate..sjecanja..Da ih je ubiti..da prestanu da bole..da muce, da stvaraju nade..
Da ih je ubiti..da prestane trazenje i nadmetanje misli..da prestanu da cine svaki dan..uzavrelim izvorom meda i pelima sto nikad ne znam kad ce valovito potec grkljanom do srca..
Da ih je ubiti..pa da prestanem koracat iza svake siluete u daljini..misleci da si ti i da ces se konacno osvrnuti unazad i ugledat me..zaboravljenu iza tebe..kako slomljeno koracam..
Da ih je ubiti..pa se zaljubiti opet..naivno i nasmijeseno nekome poklonit moci srce cijelo..sanjarit i nadat se kako nisi vec ti svo mi srce i dusu uzeo pod svoje..i, da je ona ljubav za kojom se zivot sav traga..jos mi neznana..
Da ih je ubiti..pa noc prespavati bez sapata..bez snova koji se spustaju na jastuk moj..pa ga jutrom nakvasenog suzama obijeli dan kao dokaz koliko te unatoc vremenu sto prodje volim jos uvijek..
Da ih je ubiti..da isceznu..nestanu..pomislim cesto..pa zaplacem gorko..
Neka ih neka..znam kada bi iscezla sjecanja ne tebe..ja bih samo komad pustinje bila..u kojoj krzljavo na rubovima poneka travka izronila bi kada se u ogledalu ogledam..Neka ih neka-- i neka te neka..zbog tebe sam kao procvala livada, olistala suma, nemirno- mirna rijeka, sivo- plavo nebo, raspjevana tuzno- sretna ptica..sto u sebi nosi more osjecajanja..i jednu nadu..jednu nadu..sto mi osmjeh budi..

F.K.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima ned ruj 02, 2012 8:37 am



I love you

I kao da tebe cujem..........
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Malena pon ruj 03, 2012 5:03 am

Bosanka je napisao/la:
Malena je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
...



Very Happy HIHIHI

Ocekujem da Malena pojasni ovo HIHIHI...
Ovu pjesmu volim i dozivljavam kao vrlo cestu pojavu u ljubavi.Nisam niciji post citirala pa neznam
zasto je ona moj.
Ili se mozda prepoznala u necemu????


Prepoznala sam se i to je to. Ne vidim problem Smile
Malena
Malena
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima uto ruj 04, 2012 9:26 am

Cijeli je život razdijeljen na tri razdoblja: sljutnja ljubavi, djelovanje ljubavi i prisjećanje na ljubav.

Marina Cvetajeva

Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Bosanka sub ruj 08, 2012 7:50 pm

Malena je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
Malena je napisao/la:
Bosanka je napisao/la:
...



Very Happy HIHIHI

Ocekujem da Malena pojasni ovo HIHIHI...
Ovu pjesmu volim i dozivljavam kao vrlo cestu pojavu u ljubavi.Nisam niciji post citirala pa neznam
zasto je ona moj.
Ili se mozda prepoznala u necemu????


Prepoznala sam se i to je to. Ne vidim problem Smile

Ni ja.Samo mi milo sto nisam usamljeni lik iz ove pjesme.
Na momenat mi se ucimilo da je HIHIHIHI cista ironija,ali eto drago mi sto nije.
Idemo dalje.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Anima pon ruj 24, 2012 5:55 pm

Da li ikada ispružite ruke i vrtite se, vrtite, vrtite? E, takva je ljubav. Sve vam govori da prestanete pre nego što padnete, ali vi ipak nastavljate.
(„Praktična magija“)

Kada budeš shvatio da želiš da ostatak života provedeš sa nekim, želećeš da taj ostatak života počne što pre.
(„Kada Hari sretne Sali“)

Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ljubav - Page 7 Empty Re: Ljubav

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.