Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sex

+8
jaran
miki39
zone
roki
Holidej
dzejdzej
Beba
Stiv
12 posters

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sex Empty Sex

Postaj  Stiv sub vel 21, 2009 1:49 pm

18 razloga zasto je ONA za sex.

1. Zato sto zeli potrositi kalorije od pet komada Sacher-torte koje je smazala jucer kod susjede.

2. Zato sto konacno negdje moze vristati iz sveg glasa bez da ju netko proglasi histericnom.

3. Zato sto moze mirne duse buljiti u strop i vidjeti jel' mozda potrebno novo farbanje.

4. Zato sto se muskarci prilikom seksanja puno jace znoje pa onda sve muhe lete na njega.

5. Zato sto konacno ima priliku pricati s njim (cak i ako recenice nisu potpune).

6. Zato sto nema pojma da je to zadnji put.

7. Zato sto ce ga kasnije lakse nagovoriti na usisavanje.

8. Zato sto joj je to puno jednostavnije nego objasnjavati zasto nema volje.

9. Zato sto je TV program jos dosadniji.

10. Zato sto joj je fitness trener rekao da bi ponovo trebala vjezbati trbuh, noge, guzu.

11. Zato sto se u zadnjoj epizodi i jedna od 'Kucanica' poseksala.

12. Zato sto ce tako ustedjeti na novoj kremi protiv bora.

13. Zato sto ce on konacno skinuti onu usranu majicu.

14. Zato sto ce nakon toga imati puna dva tjedna mira.

15. Zato sto njegov najbolji frend danas nazalost nema vremena.

16. Zato sto je saznala da njena najbolja prijateljica to radi bar svaki drugi dan.

17. Zato sto bi inace morala kupiti nove baterije.

18. Zato sto ce za to dobiti 500 kuna.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Stiv sub vel 21, 2009 1:51 pm

Seks je najbolji način za liječenje prehlade !

Ne samo da dobro do e kad vam voljena osoba svako-malo dotrči s vrućim čajem, već su strasni poljupci i dobar seks najbolji lijek protiv mikroba, prenosi Internet Monitor.Na prave znakove prehlade, s upalom grla ili malo povišenom temperaturom, ljudi se obično izoliraju da ne zaraze svoje najbliže, no to je pogrešno - treba bolovati u dvoje!
Ne samo da dobro do e kad vam voljena osoba svako-malo dotrči s vrućim čajem, već su strasni poljupci i dobar seks najbolji lijek protiv mikroba, prenosi Internet Monitor.

Tako je barem na temelju svojih neuroimonoloških eksperimenata zaključio Švicarac Manfred Schedlovski. Taj znanstvenik je otkrio da seksualni čin ima pozitivni utjecaj ne samo na opće fizičko stanje, već i na imunološki sustav.

U našem organizmu, naime, postoje stanice zvane fagociti, koje ulaze u strane stanice, kada ih prona u, te zatim pokreću svoje samouništenje. Te naše obrambene "kamikaze" nabujaju tokom seksa, a nakon orgazma gotovo ih je dvostruko više nego u normalnim situacijama.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Beba ned vel 22, 2009 4:24 pm

Stiv ja sam pomislila da sam imuna na prehladu i gripu ali nesvjesno sam znači uzimala lijek do zdravlje heheheehhe.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Stiv ned vel 22, 2009 10:47 pm

Prirodni lijekovi su najbolji.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  dzejdzej ned vel 22, 2009 10:52 pm

Kako je pocelo ja cu izgleda biti prehladjena i u narednim godinama Sad
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Stiv ned vel 22, 2009 10:56 pm

dzejdzej je napisao/la:Kako je pocelo ja cu izgleda biti prehladjena i u narednim godinama Sad
Uzimaj prirodne lijekove, pa ce ti biti bolje
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  dzejdzej ned vel 22, 2009 11:01 pm

Nazalost kod nas je pravih prirodnih lekova sve manje Cool
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Holidej pon vel 23, 2009 9:48 am

Uh sad ja znam zaso nisam bolestan.hahah Very Happy
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  roki sub vel 28, 2009 11:36 am

lijepo je svoju snagu trositi u tudju guzicu a ima i koristi Very Happy scratch
roki
roki
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  zone sub vel 28, 2009 11:59 am

ma sex lijeci sve Very Happy
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  miki39 ned oľu 01, 2009 9:37 am

zone je napisao/la:ma sex lijeci sve Very Happy

Laughing Laughing Laughing nepopravljiva Cool
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  zone ned oľu 01, 2009 12:32 pm

jesi mi pricala da ti sex pomogo kad si imala problema s ledima Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  miki39 uto oľu 03, 2009 11:27 am

zone je napisao/la:jesi mi pricala da ti sex pomogo kad si imala problema s ledima Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


hahahahha jedva si docekala da me odas Laughing

ali uz ledja rijeio je on i mnoge druge probleme...samo ti vise ne dajem recepte Evil or Very Mad Laughing Razz
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  dzejdzej uto oľu 03, 2009 7:42 pm

Sta li ja jos cekam.. scratch Znaci nema vise banja za ledja i bolove u krstima to je najbolji lek Rolling Eyes
dzejdzej
dzejdzej
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  miki39 sri oľu 04, 2009 12:01 pm

....eh,nemoj samo da okasnis...treba to njegovat od mladi dana Rolling Eyes ledja mislim Laughing
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Stiv sri oľu 04, 2009 4:58 pm

dzejdzej je napisao/la:Sta li ja jos cekam.. scratch Znaci nema vise banja za ledja i bolove u krstima to je najbolji lek Rolling Eyes
Najbolji je prirodni lijek, a cula si koji je to.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  zone čet oľu 05, 2009 6:03 am

vidi ovo dok sex ona petlja i jezikom Laughing
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  miki39 čet oľu 05, 2009 4:32 pm

zone je napisao/la:vidi ovo dok sex ona petlja i jezikom Laughing

pa i jezik ima veliki udio...u sexu Laughing joj tebe,bas te svemu moram uciti Rolling Eyes
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  zone pet oľu 06, 2009 2:09 am

znal sam da ces to rec Very Happy pa naravno da ima sta bi ONI bez njega Laughing pomagalo Very Happy Very Happy
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  roki ned oľu 08, 2009 9:44 pm

MOJOJ DRAGOJ …

Tijekom protekle godine pokušao sam s tobom 365 puta voditi ljubav. Uspio sam 36 puta, što je u prosjeku jednom u 10 dana. Evo liste koja će ti pokazati zašto nisam uspijevao češće:
- 54 puta nije bila čista posteljina
- 17 puta je bilo prekasno
- 49 puta si bila preumorna
- 20 puta ti je bilo prevruće
- 15 puta si se pretvarala da spavaš
- 22 puta si imala glavobolju
- 17 puta si se bojala da ne probudimo djecu
- 16 puta ti je doktor zabranio seks
- 12 puta ti je bio loš datum u mjesecu
- 19 puta si morala rano ustati
- 9 puta si rekla da ti nije do seksa
- 7 puta si izgorjela na suncu
- 6 puta si do kasno gledala televiziju
- 5 puta nisi htjela pokvariti novu frizuru
- 3 puta si rekla da će nas čuti susjedi
- 9 puta si rekla da će nas čuti tvoja majka

Od onih 36 puta, kad smo uspjeli voditi ljubav, seks nije bio zadovoljavajući iz slijedećih razloga:
- 6 puta si ležala k'o klada
- 8 puta si me podsjetila na pukotinu na plafonu
- 4 puta si mi rekla da napokon završimo s time
- 7 puta sam te morao buditi da ti kažem da sam svršio
- Jednom sam pomislio da sam te povrijedio jer sam primijetio se streseš k'o luda
roki
roki
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  roki ned oľu 08, 2009 9:45 pm

MOME DRAGOME

Mislim da si malo pobrkao stvari. Evo razloga zašto od mene nisi dobio vise nego sto jesi:
- 5 puta si došao kuci potpuno pijan i zamijenio me s našom mačkom
- 36 puta nisi uopće došao kući
- 21 put ti se nije dalo
- 33 puta si svršio prebrzo
- 19 puta ti je prije seksa klonuo
- 38 puta si do kasno radio
- 10 puta si imao grčeve u nogama
- 29 puta si zbog sutrašnje košarke morao ranije otići na spavanje
- 2 puta si se potukao i udarili su te baš u testise
- 4 puta ti se „mali“ zaglavio u zatvaraču
- 3 puta si bio prehlađen i imao kihavicu
- 2 puta su te na košarci povrijedili
- 20 puta si izgubio volju za seksom jer si cijeloga dana mislio o njemu
- 6 puta je tebe boljela glava
- 98 puta si bio zauzet gledanjem nogometa i košarke

srecan 8mi mart
roki
roki
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Holidej sub oľu 14, 2009 4:17 pm

Sex Yhfiqq
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  Stiv sub oľu 28, 2009 3:52 pm

Sex Natalie

Prvi seks na cijeni: Muškarci joj nude 7 miliona KM, ali ona traži više!

"ZIVIMO u svijetu kapitalizma i što god poželimo u životu, moramo platiti. Zašto onda ne bih i ja naplatila nekom muškarcu svoju nevinost?", priča 22-godišnja Natalie Dylan (na slici gore desno) iz San Diega koja je u rujnu prošle godine otvorila natječaj za muškarca koji će je deflorirati.

Natalie očito jako cijeni svoj himen jer ga ne želi dati ni za dva i pol milijuna funti, koliko iznosi posljednja ponuda. Zeli vidjeti gdje joj je granica. U nekoliko je mjeseci primila desetak tisuća prijava napaljenih pastuha željnih skidanja njezinog njufera.



Howard Stern naravno ima prste u svemu

Kad se u rujnu pojavili u radioemisiji Howarda Sterna, u rekordnom roku dosegla je cijenu od 162 tisuće funti. "Šokirana sam iznosom. Nisam očekivala da će me toliko ljudi htjeti razdjevičiti. Pa žensko djevičanstvo uopće više nije na cijeni", rekla je tada. Natalie je završila ženske studije, a zaradu od prvog seksa želi uložiti u daljnje obrazovanje. Ambicija joj je upisati doktorat iz obiteljske i bračne terapije.

"Ljudima je možda čudno što cura od 22 godine još nije probala seks, ali uvijek sam pazila što radim. Imala sam dosad dva ozbiljna dečka. Naravno da sam u nekim granicama bila intimna s njima, ali bili su to dva krasna dečka koji su imali beskrajno puno strpljenja", ispričala je Natalie Dylan. I ne toliko beskrajno jer su je na kraju obojica ostavila.



Uzor joj je starija sestra koja se zbog fakulteta prostituirala tri tjedna

Za ovu neobičnu akciju inspirirala ju je godinu dana starija sestra Avia (na glavnoj slici lijevo), koja je mirne glave studirala nakon što se prostituirala tri tjedna. "Bila sam šokirana kad mi je to prvi put otkrila - da je spavala s muškarcima za novac. U tri tjedna zaradila je više tisuća dolara. Tada sam počela proučavati slučajeve kad su žene naplaćivale svoju nevinost i shvatila da bi to moglo proći", ispričala je prava medijska zvijezda u SAD-u. Osim kod Howarda Sterna, gostovala je i u talk-showovima a ugostila ju je i Tyra Banks (na slici dolje sa svojih 59-godišnjim udvaračem).

Pamte se prijašnji slučajevi ovakvog pokušaja. Prije pet godina, 18-godišnja lezbijka iz Bristola, Rosie Reid, prodala je svoju nevinost za osam i pol tisuća funti, a tri godine kasnije njezina vršnjakinja Carys Copestake dosegla je cijenu od deset tisuća.



Očuh ju je pokrao, a majka "konzervativna učiteljica" ju ne razumije i ne podržava

Ambiciozna Amerikanka za nedostatak novca krivi svojeg očuha koji je, kaže ona, ukrao njezinu i sestrinu ušteðevinu za fakultet. Njezina majka, za koju kaže da je konzervativna učiteljica u osnovnoj školi, ne odobrava njezinu akciju, a najveća joj je podrška upravo iskusna sestra, zaposlena u bordelu u Nevadi. Upravo sestrin poslodavac upoznao ju je s Howardom Sternom koji joj je pomogao promovirati akciju njezine defloracije.

"Ponosna sam na seku. Razumijem potpuno zašto to radi, ali ne razumijem ljude koji je osuðuju", izjavila je Nataliena sestra.

Natalie je razočarana jer neki joj nude i ljubav, a ona je jasno rekla da želi seks za jednu noć

"Prodaja nevinosti je zapravo fantastična ideja. Zašto da izgubim nevinost na stražnjem sjedalu Toyote kad si mogu platiti doktorat? Ovako upoznajem dečke koji mi šalju svoje ponude. Ima tu svega. Od najbolesnijih do najčednijih poruka. Neki mi pišu da me vole, a neki do detalja opisuju što bi mi radili u krevetu. Dosta ponuda dolazi i od bogatih poduzetnika", ispričala je Natalie koja je ipak nekim ponuðivačima razočarana: "Ima mnogo muškaraca koji traže djevojku, ali njima kao da nije jasno - tražim muškarca za jednu noć!"

Potraga za savršenim prvojebačem se nastavlja, Natalie je prostrla sve medicinske dokaze o svojoj nevinosti i spremna ih je ponoviti kad odabere pravog, a za kraj odlučno kaže:
"Neću odabrati nužno najskupljeg: zelim nekoga s kemijom. Nastavit ćemo s nadmetanjem dok god ja ne budem zadovoljna s izborom"
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  zone pet tra 03, 2009 2:11 am

sex.............u tom treba da se uziva.......pogotovo ako je nevina il nevin prvo sexualno iskustvo
zar neko moze uzivat s nekim ako nista neossjeca za tu osobu(znam muska polovica ce da kaze MOZE SE)
kako moze predigra da prode s nekim koga nevoli........a po mom ona mora bit malo duza...........kako bi radila oralni sex nekom cikici koji joj ponudi neku ogromnu cifru ako ga nevoli ...............uvik sam se pitala koko i te dame koje se daju za lovu mogu sa svakim da spavaju,i kakav njihov sex uopce bude i kako se ta zena posle osjeca kad joj neko dal lovu posle obavljenog posla .......hahahah da zaboravi takvima se placa unaprijed Very Happy


MOZDA SAM MALO VISE ZAOSTALA PO TOM PITANJU
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Sex Empty Re: Sex

Postaj  jaran pet tra 03, 2009 10:27 am

Vjecita dilema moze li sex bez ljubavi? Pa naravno da moze, jednostavno sex i svako sebi
jaran
jaran
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 5. 1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.