Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

+6
miki39
zone
Lili
Holidej
Stiv
Beba
10 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Holidej sub oľu 13, 2010 10:19 am

Ako imam tvrdan san , a imam hehhe. Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Icon_cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Beba ned svi 09, 2010 8:19 am

Ako je osoba impulsivna onda teško će prespavati ljutnju ,buknuće kao tempirana mina bez obzira na izhod tog buktanja.
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Stiv ned svi 09, 2010 8:34 am

Bolje tri puta promisliti prije nego sto reagujete
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Lili pon kol 30, 2010 3:32 pm


LJUTNJA


Svako se može razljutiti.

To je lako!

Ali naljutiti se …

na pravu osobu,

u pravoj mjeri,

u pravo vrijeme,

zbog valjanog razloga

i na pravi način.

To nije lako!

- Aristotel -
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Beba sri ruj 01, 2010 5:10 pm

Odmori problem.. Very Happy Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  miki39 pet ruj 03, 2010 12:01 pm

Beba je napisao/la:Prespavala sam cijelu zimu i probleme Very Happy

ti ko medved vala Very Happy
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Beba ned ruj 05, 2010 10:35 am

miki39 je napisao/la:
Beba je napisao/la:Prespavala sam cijelu zimu i probleme Very Happy

ti ko medved vala Very Happy


I to polarni (zaštićeni) Razz Razz Razz Razz
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Bosanka uto ruj 21, 2010 5:21 pm


Cijelog zivota cu se kajati sto jednom takav jedan problem i ljutnju neprespavah.
Skupo me to kostalo ali sta da radim kad nisam mogla tog momenta drugacije.Sada bih mogla.Kasno.
Plasila sam se ako ga prespavam da ce me sve vise muciti i uvijek se iznova vracati.A ja nemogu cijeli
zivot samo spavati.Mozda bi mogla zmiriti.Neznam. .
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Stiv uto ruj 21, 2010 6:35 pm

Ma problemi su tu da se rijesavaju, a ne prespavaju
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Bosanka uto ruj 21, 2010 6:42 pm



Svidja mi se.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  V E R I C A 80 čet stu 11, 2010 11:09 pm

Ne mogu spavati, ako ima problema... Mad Rolling Eyes
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Stiv pet stu 12, 2010 12:53 pm

Ne razmisljaj o problemima prije spavanja
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Holidej pet stu 12, 2010 1:01 pm

Uvjek mogu spavati!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  V E R I C A 80 pet stu 12, 2010 3:58 pm

Holidej je napisao/la:Uvjek mogu spavati!!

Znaci da nemas probleme... Very Happy ..da ti posudim par mojih ...... Very Happy Very Happy Very Happy
V E R I C A 80
V E R I C A 80
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Holidej pet stu 12, 2010 4:46 pm

Verice netreba oni sami dodju, samo ja imam tvrd san.
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Beba pet stu 12, 2010 10:41 pm

Polako svi savjetuju prespavaj..bar sam uspjela u tome jutro je pametnije od noći Very Happy
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Holidej pet stu 12, 2010 11:00 pm

Beba je napisao/la:Polako svi savjetuju prespavaj..bar sam uspjela u tome jutro je pametnije od noći Very Happy

Bravo!!!!
I ja saam za to!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Stiv sub stu 13, 2010 8:23 am

Ova tema dobro dodje i za ovaj nas forum. U zadnje vrijeme cesto prespavam poslije citanja nekih tema pa kasnije odgovorim. Nebi bilo lose da to jos poneko isproba.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Lili sub stu 13, 2010 9:45 am

Stiv je napisao/la:Ova tema dobro dodje i za ovaj nas forum. U zadnje vrijeme cesto prespavam poslije citanja nekih tema pa kasnije odgovorim. Nebi bilo lose da to jos poneko isproba.

U svakom slucaju je dobro prespavat, i dvije, tri noci , ako je jedna malo, pa tek onda odluciti.Prvo skoci pa reci hop. Smile
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Beba sub stu 13, 2010 10:56 am

Možda baš noć donosi naše afekte i ono iz nas što je negativno izbaci gdje i na koga stigneš međutim možda spavajući se psiha smiri i drugačijim pogledom vidimo da neka stvar odnosno neki problem ima i neka druga rešenja koja mogu biti vrlo dobra za nas i za druge bosna
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Holidej sub stu 13, 2010 6:57 pm

Bravo mi!!!!!!!!!!!!!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  miki39 uto stu 16, 2010 11:52 am

prespavaj danas,prespavaj sutra a problem nikako da ode... Shocked i ja dodjoh do zakljucka da je jednostavnije pocet rjesavat nego odlagat! Mad
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Beba uto stu 16, 2010 12:18 pm

miki39 je napisao/la:prespavaj danas,prespavaj sutra a problem nikako da ode... Shocked i ja dodjoh do zakljucka da je jednostavnije pocet rjesavat nego odlagat! Mad


veseo veseo veseo veseo Kakvo odlaganje ode to u beskrajnost
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Lili ned sij 02, 2011 12:18 pm

Treba prespavat....i to pocesto prije odluke.
Evo u jednom od postova, Bosanka se zahvaljuje sefu sto je nije izbriso, iako je zahtjevala.
Eto, da je prespavala i da nije odma reagirala...nebi to napisala, kasnije se pokajala,jel tako Bosanka ?? Very Happy Very Happy cheers
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Bosanka ned sij 02, 2011 3:54 pm


A neznam Lili je li tako....molila sam ja sefa vise puta da me brise,nije bilo u pitanju prespavati jednu noc,vec vise noci neprospavanih.
Samo znam da je to sve ljudski i da nisam sama u tome.Mislim da je neko prespavao jos malo,da bi i one lijepe slike tebe i Miki,i danas stajale ovde.

A najbitnije je da sam ja i dalje zahvalna sefu.
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Jel pametnije prespavati problem i ljutnju - Page 2 Empty Re: Jel pametnije prespavati problem i ljutnju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.