Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

+11
kupina
Beba
zone
gute
prolaznik
dzejdzej
Kimi
Holidej
Stiv
miki39
Lili
15 posters

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Bosanka ned srp 15, 2012 9:25 pm


E pošto ja sutra nisam ovde

HOLI OD SRCA SVAKO DOBRO TI ZELIM.
SRETAN TI RODJENDAN!!!!!!
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Anima pon srp 16, 2012 9:27 am

Holi sretan ti rodjendan i sve najbolje od srca ti zelim. Very Happy
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej pon srp 16, 2012 7:10 pm

Hvala od srca svima na cestitkama!!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Stiv uto ruj 18, 2012 3:51 pm

Sutra (19.09.) nasa stranica Donji-Rahic.com navrsava 8 godina svoga postojanja. Prvi put je postavljena na internet 19.09.2004. godine. Svima vama, nasim vjernim posjetiocima sretan ovaj mali jubilej.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej uto ruj 18, 2012 5:08 pm

Sve naj bolje ,i dalje zajedno!!!!!!! cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok cmok
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Lili sri ruj 19, 2012 5:33 pm

Nasa stranica slavi danas jos jednu godinu postojanja. Lijepo je to procitati i vidjeti da stranica jos postoji i da se odrzava, kad pomislim na neke od njih koje se nisu mogle odrzati i koje su vec nestale sa net-a.
Pohvala na prvom mjestu ide nasem sefu Stjepanu, koji je bio strpljiv sa nama svima i da se nije poklebo, mada znamo, posebno mi koji smo malo cesce ovdje da smo i na ovoj stranici imali svasta i svacega. Prije svega mislim na nas chat na kojem smo imali razne "goste" sa kojima samo se takorekuc borili , zatim na nas forum koji je isto tako imao svakojakih gostiju ( prijatelja i neprijatelja)ako ih tako mogu nazvati, koji su se trudili da nam "uljepsaju dan citanjem njihovih svakojakih pa pa i cak i nemoralnih postova, i naravno nasu Knjigu gostiju koju isto taklo nisu zaobisli od svakojakih pisanja.
Ali sve je se to izdrzalo, svakome se pruzila dobra rijec i prilika da se ovdje na ovoj stranici druzi, i naravno oni koji su bili za to druzenje i koji su bili spremni da ovoj stranici doprinesu nesto, oni su i ostali do danasnjeg dana a oni koji nisu...(e pa oni nisu valjda ni bili potrebni). I zato jos jednom kazem svaka cast nasem sefu koji je sve to "pregrmio" sa nama i nije dao nikakvom " virusu", da to sve srusi.
Njegova lijepa i korektna rijec bila je svakome upucena, bilo ko da je bio, bio on mjestanin Donjeg Rahica ili bio neko ko je sa strane dosao iz bilo kojeg drugog susjednog i nesusjednog nam sela i grada ,bilo koje vjere i nacije da je bio.., za svakog od nas je imao pravu rijec i komentar i svima se isto obracao bez ikakvih ogranicenja i razdvajanja. Ja zato osobno mislim da se ova stranica toliko dugo odrzala jer je bila otovrena za sve nas, a medju njima i mene koja se ne brojim u mjestane sela, ....(mada sam skoro tu, 2 metra nize Very Happy ).
Nadam se da ce nam ova stranica jos dugo godina ostati tako ocuvana, da cemo se na njoj jos mnogo godina druziti i uzivati i da cemo uspjeti jos mnogo njenih rodjendana proslaviti.
U to ime....SRETAN RODJENDAN ZELIM i zivjeli.... piva cmok


Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Anima sri ruj 19, 2012 6:11 pm

A-ha..8 godina..to znaci drugi razred osnovne..fino, fino...znaci znamo citati i pisati..citati nam pada malo lakse ali sta je tu je..bice bolje.. Laughing

Pa ovako povodom godisnjice stranice ja bih da vam se zahvalim od srca na svim ovim godinama druzenja..Ja takodje nisam iz D. Rahica ali zastadoh i ostadoh eto sve ove godine iz vrlo jednostavnog razloga..gostoprimstva i srcanosti..Mnogo dragih ljudi sam ovdje upoznala, zavolila na svoj nacin, mnogo puta se isplakala i ismijala, ponekad nekome i dusu otvorila..i za to sam svima vama zahvalna.

Sretan 8. rodjendan Very Happy

Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej sri ruj 19, 2012 8:53 pm

E to i ta osma godina dodje, a mi svi malo stariji , i sto bi rekli i malo pametniji.Ja sam jedan iz D.R. i mogu vam reci da mi je drago sto sam svama proveo ove godine , a nadam se jos dosta dok pc radi.Dosta sam vas upozno i licno ,a neke sto nisam planiram u buduce.O sefu mogu dosta dugo da pisem posto ga znam dosta dugo, samo bi reko da ostane vaki kakav je sad i da nestari. king O stranici, e tu ima jos dosta mjesta da se pise, pa izviolite i vi ,a i ja cu se truditi da pisem.Uskoro ponovo ChAT !!! cmok cmok kava



Sretna OSMICA!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  prolaznik sri ruj 19, 2012 8:54 pm

sve cestitke za 8 "ROĐENDAN"
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Stiv pet stu 09, 2012 11:49 pm

Nasoj Malenoj je danas rodjendan. Sve najbolje od srca. Ostani nam takva kakva si do sada bila
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Malena sub stu 10, 2012 9:49 am

Stiv je napisao/la:Nasoj Malenoj je danas rodjendan. Sve najbolje od srca. Ostani nam takva kakva si do sada bila


Hvala Stiv od srca Smile Lijep pozdrav Smile
Malena
Malena
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej sub stu 10, 2012 10:17 pm

Malena Sretam Rodjendan!!! cmok
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Malena pon stu 12, 2012 7:25 am

Holidej je napisao/la:Malena Sretam Rodjendan!!! cmok


Hvala Holi od srca =) cmok
Malena
Malena
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej uto vel 12, 2013 5:18 pm

Stiv Sretan Rodjendan kava kava kava piva
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Anima sri vel 13, 2013 6:09 pm

Sretan rodjendan prijatelju Very Happy sve najbolje od srca ti zelim Very Happy

PS: Izvini sto malo okasnih Smile
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Stiv sri vel 20, 2013 8:56 pm

Hvala na cestitkama
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Stiv uto srp 16, 2013 7:12 pm

Holidej, sretan ti rodjendan i sve najbolje u zivotu
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej uto srp 16, 2013 7:31 pm

Stiv je napisao/la:Holidej, sretan ti rodjendan i sve najbolje u zivotu
Hvala lijepo Bruda!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej čet ruj 19, 2013 9:19 pm

Sretan Rodjendan nasa lijepa STRANICO ( DONJI RAHIC)!!!cmok cmok cmok cmok cmok kava stop sex neko zabrljao motorist motorist motorist 
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej čet lis 23, 2014 5:20 pm

kava cmok Kimi Sretan Rodjendan!!!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej čet vel 12, 2015 8:04 am

Stiv Sretan Rodjendan!!! piva piva piva piva
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej uto sij 24, 2017 11:23 pm

Evo cestitam mojoj GOLUBICI sretan rodjendan i sve najbolje u zivotu samnom. kava kava kava cmok cmok cmok cmok cmok piva piva piva piva piva piva piva piva
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Stiv sri sij 25, 2017 9:14 am

Holidej je napisao/la:Evo cestitam mojoj GOLUBICI sretan rodjendan i sve najbolje u zivotu samnom. kava kava kava cmok cmok cmok cmok cmok piva piva piva piva piva piva piva piva

Pridruzujem se cestitkama. Sve najbolje u zivotu.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Anima sri sij 25, 2017 10:37 am

Sretan rodjendan Golubice i sve najljepse zelje neka ti se ostvare.


PS: Holi izmas zadatak zagrli jako i od sveg srca cmokni mi Golubicu
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Holidej sri sij 25, 2017 11:22 am

Anima je napisao/la:Sretan rodjendan Golubice i sve najljepse zelje neka ti se ostvare.


PS: Holi izmas zadatak zagrli jako i od sveg srca cmokni mi Golubicu

A sta cu drugo draga Anima cijelo jutro je ljubim i grlim za druge,reko bolje da ja to odradim nego da to rade drugi. cmok
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Imendani, rodjendani, sklapanje braka.. - Page 10 Empty Re: Imendani, rodjendani, sklapanje braka..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.