Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

+13
kopaonik
kupina
Bosanka
zone
roki
Kimi
Beba
prolaznik
Stiv
Lili
miki39
dzejdzej
Holidej
17 posters

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej sub srp 04, 2009 7:39 pm

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Captionit143827I857D37
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej ned srp 05, 2009 10:03 pm

Evo novi DJ ZELJKO



Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Sladanaizeljko154
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej sub kol 08, 2009 10:15 pm

Evo i Himna tu za nase chatase i Forumasi.

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Captionit171349I877D31
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  zone ned kol 09, 2009 6:52 am

jos bi bilo lijepo sa si objasnio koja je beca.............nece valjda da se ljuti sto je poznala nisam Very Happy
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  miki39 čet kol 13, 2009 7:34 pm

zone jel ziva ona tvoja zivotinjica...ona crna dlakava sto ti je znala sjedit u krilu geek

ovo idealno mjesto za jednu slikicu lol!
miki39
miki39
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  roki pet kol 14, 2009 7:14 am

Pero forumas
Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 3deb61ab003000040376600.th
roki
roki
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  zone sub kol 15, 2009 11:08 am

neznam jel ziva Sad jer dala sam je na usvajanje u novembru prosle godine Crying or Very sad
i vise nikad kucni ljubimac nece uci u moju kucu Crying or Very sad
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  prolaznik pon kol 31, 2009 9:40 pm

zone je napisao/la:neznam jel ziva Sad jer dala sam je na usvajanje u novembru prosle godine Crying or Very sad
i vise nikad kucni ljubimac nece uci u moju kucu Crying or Very sad
ja mislijo da ti volis domace zivotinje???
prolaznik
prolaznik
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv uto ruj 01, 2009 5:58 pm

zone je napisao/la:neznam jel ziva Sad jer dala sam je na usvajanje u novembru prosle godine Crying or Very sad
i vise nikad kucni ljubimac nece uci u moju kucu Crying or Very sad
A pricala si da je volis. Sta radis sa osoba koje nevolis tek.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  zone pet ruj 04, 2009 11:27 am

a jebo te stiv......pa nisam je dala sto je volim,nego zato sto sam je morala dati nekom
i prijateljica (koja radi u vet stanici) mi je nasla familiju koja ju je primila
da nisam nasla nekoga da je primi mora la bi je dat uspavat.....vako je ziva i lijepo joj je

ma nakraju sta me zezas.....da ti pricam sta sam radila s njom dok je bila kod mene ti bi reko da sam luda
imala je jednu operaciju jer je moj dragi zgazio.....dok nije izaso iz bolnice za zivotinje ja nisam jela ,nisam spoavala
kod kuce tri tjedna njega........znam da se sad neki smiju al neka Smile
pa onda se potuce s mackom od komsije on ga podere i opet sivanje pa njega jojjjjjjjjj
pa tek ako neude u kucu kad ja idem u krevet ....ni meni nije bilo spavanja dok nedode
ma da pisem cijeli roman da napisem o tom macku
ljepsu....pametniju macku nigdi nisam vidila od njega
vec je proslo dugo kako smo ga dali......sjetim ga se(stuzim se) al bolje je vako
zone
zone
Mlađi član
Mlađi član


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 12:00 pm

Ej narode što je ovo sa ove teme nigdje vaših ili naši slika,zašto,onda ako neće se slike ovdje postavljati neka se promjeni naziv teme,Hajde hrabri što ste zapeli dajte te slike ovamo da ja to pogledam. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv ned ruj 20, 2009 1:26 pm

Pogledaj ispocetka. Na pocetku teme su slike skoro svih chatera.
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej ned ruj 20, 2009 1:28 pm

Stiv je napisao/la:Pogledaj ispocetka. Na pocetku teme su slike skoro svih chatera.

Samo fali od Vatrene hehhehe Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Icon_biggrin
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 1:36 pm

Holidej je napisao/la:
Vatrena je napisao/la:Nisam luda da vam sistem padne na kompu Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Icon_lol

Neka pada sve nam je palo moze i sistem.

Samo ti stavi sliku.


Staviću. Laughing
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej ned ruj 20, 2009 1:40 pm

Pa stavi, cekacemo.hehehheh
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 1:41 pm

Holidej je napisao/la:Pa stavi, cekacemo.hehehheh

Dobro!!!!
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej ned ruj 20, 2009 1:55 pm

Vatrena je napisao/la:
Holidej je napisao/la:Pa stavi, cekacemo.hehehheh

Dobro!!!!


I to je sveee??? Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Affraid
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Beba ned ruj 20, 2009 2:01 pm

Kad stavim to je onda sve. Smile
Beba
Beba
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej pet stu 06, 2009 10:47 pm

Nebi bilo lose da neko stavi slikicu ovdje !!
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej uto pro 01, 2009 9:08 pm

Kupina i Bosanka ovdje moze te staviti slikicu ako neznate pomoci cu vam hehehhehe cheers
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Bosanka uto pro 01, 2009 9:29 pm

Heeeeeheeeheeeeeehe......
Bosanka
Bosanka
Stariji forumaš
Stariji forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  kupina uto pro 01, 2009 9:35 pm

Holidej je napisao/la:Kupina i Bosanka ovdje moze te staviti slikicu ako neznate pomoci cu vam hehehhehe cheers


Jer u prirodnoj velicini./
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Holidej uto pro 01, 2009 10:35 pm

Kakvu imas .
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Stiv sri pro 02, 2009 9:21 pm

Evo moja slika, kad nece niko da stavi.
Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Stiv10
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  kupina čet pro 03, 2009 9:25 am

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Mace2




Evo mene..........
kupina
kupina
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ... - Page 3 Empty Re: Ovdje moze te postaviti slike Chatasa i Forumasa ...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 12. Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.