Donji Rahic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

+12
Bosanka
kupina
prolaznik
jaran
Malena
Lili
zone
Holidej
miki39
dzejdzej
Stiv
Beba
16 posters

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Anima pon lip 10, 2013 10:28 am

Nedostaje mi moj Stari, jezero..moj prijatelj, casa vina sa njim, nedostaje mi..ja nedostaje Sad
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Stiv pet lip 14, 2013 2:38 pm

Cesto mi nedostaje onih razgovora u chatu
Stiv
Stiv
Admin


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Anima ned lip 16, 2013 6:12 am

I meni Stiv.. ali, eto promijenismo se mi jer chat je jos uvijek isti kao nekad..Lijep pozdrav prijatelju  Very Happy
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  uno uto sij 10, 2017 7:29 pm

Stiv je napisao/la:Cesto mi nedostaje onih razgovora u chatu
UUUUUU to su bila ona dobra vremena i lijepo druzenje
i meni nedostaju

uno


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Holidej čet sij 12, 2017 8:13 am

uno je napisao/la:
Stiv je napisao/la:Cesto mi nedostaje onih razgovora u chatu
UUUUUU  to su bila ona dobra  vremena i lijepo druzenje
i meni nedostaju

Ko zna mozda ozive oni nasi razgovori opet cheers cmok
Holidej
Holidej
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Anima ned sij 22, 2017 8:04 am

Nedostaju mi mnogi dragi ljudi da samnom kao nekad nedeljom ovdje piskaraju forumom, da virkamo i na chatu kafu da popijemo.


Zadnja promjena: Anima; ned sij 22, 2017 8:34 am; ukupno mijenjano 1 put.
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  uno ned sij 22, 2017 8:33 am

Anima je napisao/la:Neodtaju mi mnogi dragi ljudi da samnom kao nekad nedeljom ovdje piskaraju forumom, da virkamo i na chatu kafu da popijemo.

Bona Anima evo mene ako spadam u drage osobe samo ja nemogu vise poranit na racunalnik
ma poranim ja samo kavu piijem nad sudoperom ruke dršću jedva donesem do labrnje
pa onda tableta za ono tableta za ovo sirup protiv glista helem eto ga 10 sati.....

uno


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Anima ned sij 22, 2017 8:36 am

uno je napisao/la:
Anima je napisao/la:Neodtaju mi mnogi dragi ljudi da samnom kao nekad nedeljom ovdje piskaraju forumom, da virkamo i na chatu kafu da popijemo.

Bona Anima evo mene ako spadam u drage osobe samo ja nemogu vise poranit na racunalnik
ma poranim ja samo kavu piijem nad sudoperom ruke dršću jedva donesem do labrnje
pa onda tableta za ono tableta za ovo sirup protiv glista helem eto ga 10 sati.....


E, moj rode kako bi ja tebe podrzala sada i sve to fino potvrdila da se nemoram udavat hahaha..Vec eto vidis i kako pisem da hem corava, hem hegava, hem rastresena...ma nejma prilika ko slika sam hahaha..Pa ti kad ides na preglede bolan pogledaj imal kakav da nece primjetit te mahane mi u mene i da ga obrlatimo ne bil se usrecila.......
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  uno ned sij 22, 2017 8:45 am

Hahahahah ko slika,
Da nije ko ona slika na zidu sto vise ne stoju u vajservagu i nedo bog da se otvori prozor da je promaha obori

uno


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Anima ned sij 22, 2017 9:29 am

Ja. nedostaje mi jako, jako neko...Volila bi da je ovdje..da probam da napisem..jednu s´dusom..da zaboravim pisuc mnogo toga..Nedostaje mi neko..i nedostajem i samoj sebi....
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Lili sri sij 25, 2017 6:52 pm

Jedino sto mi je danas i ovih pa skoro mjesec dana unazad nedostaje je...malo vece  temperature vani. Navikli smo na zimu, ali da bas toliko dana budu jutarnje  od - 17 do -24, a po danu "zagrije" do -12, e pa na to ni mi najzesci nismo navikli. Mad
Lili
Lili
Legenda foruma
Legenda foruma


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Anima pet sij 27, 2017 6:29 pm

ufff sta mi sve nedostaje, roman ispisat..Ja i neko mi nedostaje Rolling Eyes
Anima
Anima
Forumaš
Forumaš


[Vrh] Go down

Jeli vam nešto li netko nedostaje danas - Page 10 Empty Re: Jeli vam nešto li netko nedostaje danas

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.